tayt gibi ama çorap :)

ASKINNNN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
62
0
slm arkadaşlarr
bu sene tunıklerın ve mınılerın altına gıyılen tayt gıbı kalın iç göstermeyen çoraplar var biçok bayanda görüyorum
bi adı varmıdır bunların?
ne dıe satılıolar acaba
işte onlardan Ankara da nerede bulabılırım acaba
yada hangı markalarda var ?
acil yardım pls

bende maltepe carrefour gördüm.Markası yalan olmasın pentiydi galiba.Fiyatı da 13 liraydı.Parlak siyahtı.Alsam mı diye kararsız kaldım.Sonra da bir hanım da gördüm.Gayet hoş.En kısa zamanda bulman temennisiyle...

penti 100 denye siyah çorabını aldım dediğin gibi :) denye ne kadar yüksek olursa o kadar kalın olurmuş çorap, o yüzden 100 denye çorap bulursan başka markalardada aynıdır heralde.. ben ilk defa aldım ama kuzenlerim hep dediğin şekilde mini elbise altına penti çorap kullanıyolar, onların tavsiyesiyle aldım bende çok memnunum

herhangi bir penti şubesine git
Micro 200 Külotlu çorap iste sadece siyah rengi var
yada bambu Külotlu micro kadar kalın değil ama beyaz ve siyah rengi var

merhaba,

askın hanım

size aşağıdaki çorapları önereyim,isterseniz resimlerinide gönderebilirim,hepsini giyiyorum ama cizmelerle kalın oldukları için asırı koku yapıyorlar söyliyeyim..

day mod 120 denye
piere cardin 160 denye
penti 100 denye satin
penti 200 denye micro coton
daymod 200 denye satin
berk 150 denye

slm arkadaşlarr
bu sene tunıklerın ve mınılerın altına gıyılen tayt gıbı kalın iç göstermeyen çoraplar var biçok bayanda görüyorum
bi adı varmıdır bunların?
ne dıe satılıolar acaba
işte onlardan Ankara da nerede bulabılırım acaba
yada hangı markalarda var ?
acil yardım pls

Aradığınız çorabı bulabildiniz mi? Sana tavsiyem penti kış filesi çorapları. Merak ettim nasil bir çorap aradığını

X