Tayyip Erdoğan'ı zirveye çıkaran yol

aaa bak içki içip de erdoğana oy verirsen o zaman da ayyaş olmuyorsun,erdoğan söyledi

densizlik etmiş..diye aynı uslubu takınmanız doğru değil.

İşte bende o kitleye anlam veremiyorum.
Çok fazla olduklarını düşünmüyorum ama,zamanında biz ezildik,şimdide bunlar ezilsin mantığıyla oy veren bir kesimde var.
Onlar bizim maddi manevi zor durumda olduğumuz için başbakana muhalefet olduğumuzu zannediyorlar.

Sizde vermeyin banane? Sevmeyin banae? Bizde fikirlerimizi soyluyrz. Pekii erdoganin iyi yonleri yazmak kotumu oluyr? Cephe aliniyr direkbi ataga geciyrsunuz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Arkadaşım burası tartışma platformu,sen Erdoğan ın iyi yönünü yazıyorsun,bende bana göre senin yanıldığını yazıyorum.
İnsanlar konuşarak anlaşır,ama sen bunu saldırı olarak algılıyorsun.
Enteresan::26:

başbakan çok milliyetçi parkon ama sanırım ileri eğtim seviyesi için evlatlarını Amerikada okutuyor:44:

Yok onlar türban meselesi yüzünden Amerika da okudu,Bilal de heralde sakal meselesinden orda okumuştur

densizlik etmiş..diye aynı uslubu takınmanız doğru değil.

maalef o arkadaş gibi çok var burada..varmış daha doğrusu..biz vatandaşız kardeşiz diyorduk öyle değilmiş maalesef..birde israildeki Atatürk heykelini yıksın İsrail bize boykot koyuyorsa yazmışlar..Atatürkün kurduğu ülkeden defol o zaman

kadın erkek karışık olan ünüversitede okumuşlar

haber kaynağınız yanlı cumhuriyet gazetesi ve ben ciddiye alacağım..??? tübitakta montaj dedi bunu neden dikkate almıyorsunuz ?
hayır Erdoğanın öyle olmasını en azından sanılmasını sizler istiyorsunuz..sizlerde kuruluşu itibariyle chp'nin ülkeye zarardan başka birşey vermediğini görmüyorsunuz..görmek istemiyorsunuz ve oylarınızı her seçimde oraya veriyorsunuz...sizin deyiminizle çocuk zekası değil mi?
sadece chp atatürkü telafuz ediyor diye peşinden gidiyorsunuz ama atatürke en büyük zararı onların verdiğini de görmüyorsunuz..çünkü güveniyorsunuz..
işte Erdoğanda dost bildi öyle güvendi..

Son düzenleme:
oy verenlerin çoğunluğu neden oy veriyor biliyor musunuz? CHP ye oy vermek çok zor da ondan.gerek CHP nin tabanı ve gerek geçmişi hiç umut vaat etmiyor, alternatifi arıyorlar bulamıyorlar.bizdeki demokrasi böyle çıkmaz demokrasisi.

bence en kötü politikası 1 milyon Suriye vatandaşını içeri almaktı..doğuda vatandaş işsizlikten büyük şehirlere göç ediyor..bu ülke kaldırmaz bunu..göreceksiniz..

ben içmiyorum tadını bile bilmem ama 100 oyum olsa yine vermem

Son düzenleme:
montaj mı haaa çok güldüm.tubitak AKP nin tubitak ı yapmayın yahuu bu kadar teslim etmeyin aklınızı

bence en kötü politikası 1 milyon Suriye vatandaşını içeri almaktı..doğuda vatandaş işsizlikten büyük şehirlere göç ediyor..bu ülke kaldırmaz bunu..göreceksiniz..

öyle demeyin o insanlar savaştan kaçtı..isterler miydi evlerinden olmak..sokaklarda yatmak..
evet Erdoğan kapıları açtı iyikide yaptı ama sahip çıktı mı pek denilemez..çünkü insanlar kaldırımlarda yatıyor ve onları istemeyen bir ülke halkına muhtaç..
inşallah bir an önce savaş biter yuvalarına dönerler..

hay Allahım tubitak montaj demiş

evet dediler onlarca kişi değişip istediklerini söyleyecek birini başına geçirince aylar sonra montaj oldu

içkimide içerim erdoğanada oy vermem. ayyaşım ayyaş

Ayyaşım benim

Her suriyeliden geçilmiyor artıkisokak başları parklar,çimenler bile dolmuş nerede uyuyor bu inxanlar ne yer içerler kendi halkımız açken bide bunları düşünüyorlar..

evet chp önce geçmişi ile yüzleşmeli.
ama parti içindeki din ile tesettür ile hatta oruç ile dalga gecenlerle bu olmaz...olsada samimi olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…