Tayyip Erdoğan'ı zirveye çıkaran yol

ölüm bir cezalandırma değildir..öyle olsa filistin halkı,suriye halkı,türkmenler ölmezdi bir günahları yok onlarında..

kimse o gençleri cezalandırmak için öldürmedi zaten..ne alaka?
gezi eylemini terörist faaliyetlerine çevirenleri görmeyip polisin bu terörist eylemlere müdahale etmesini mi yadırgıyorsunuz..
elinde molotof ile polisin üstüne yürü hatta at..ama polis kendisini koruyamaz öyle mi?
ben esas 14 yaşında oğlunu dhkpc evlerine gönderen aileye kızıyorum..oğlunu ekmek almaya sapanla taşla gönderen aileye..
şuan yavrusu yok..iyi mi oldu..sahip çıkmak zor muydu?

hangi yazımda var yadırgamak ..başı açık diyen de var akp ye oy verip onu yazdım..

işin içinde dalavereci chp maşası mhp ve terör örgütü haline gelmiş ciamaate rağmen diyeceğim evet.

Terör örgütü cemaat mi?

O zaman AKP ninde bir terör örgütüne yardım ve yataklık ettiğini , Türkiye Cumhuriyeti devletinin tüm kurum ve kuruluşlarını bir terör örgütüne peşkeş çektiğini kendi ağzınızla kabul ediyorsunuz yani:44:

Ozamanlar ak parti saf duygulariyla oynanan genc delikanli gibiydi kandirildilar cemaat tarafindan bilmiyormusun bunu Parkoncum?

yazık ama kandırıldılar,masum duygularıyla oynadı cemaat onların

bir oynayan varsa o da onlar.cemaati oy için kullandılar.onlar eski erbakan zihniyetine sahipler.el vermiş erbakan onlara.cemaat onlara mutlak itaat edecekti.yıllardır bunun derdindeler.çok beklersin sen daha

bir oynayan varsa o da onlar.cemaati oy için kullandılar.onlar eski erbakan zihniyetine sahipler.el vermiş erbakan onlara.cemaat onlara mutlak itaat edecekti.yıllardır bunun derdindeler.çok beklersin sen daha

erbakan bir ara mehdi imalarında bulunuyordu kendisi için tuhh mehdiye cemaat arkasını dönmüştü.

Ozamanlar ak parti saf duygulariyla oynanan genc delikanli gibiydi kandirildilar cemaat tarafindan bilmiyormusun bunu Parkoncum?

Birde ''Allahın izniyle cemaatin kökünüde ancak Erdoğan kazır '' demiyorlar mı orda kopuyorum işte.

Sanki ben getirip yerleştirdim tüm kilit noktalara adamları,Erdoğanda kökünü kazıyıp hayır yapıyor

canım başbakanımmmmmm....pardon cumhurbaşkanım akp ile yola devam.....

Kesinlikle katiliyorum... Yani bu kadar insan salakk onu seciyr dimi. Hazmedemeynler soda icsin kizlarrrrrrrrrrr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

o zaman şöyle düşünebilir miyiz,şimdi bu günleri düşünerek adamları yerleştirdi,kendini birilerine üstün göstermek için de şov yaparak köklerini kazıyacak

çok mu saçma oldu

Aynen oyleeeee sanki baska partiden biri basa gelse farkli biseyler yapacaklar. Biri daha knusmasini bilmiyr ne dedigini kendi anlamiyr, hatta almanya basbakni baya bir dalga gecms bunla nette videolari vardi. Digeri irkci zaten. Tayyp akilli ya . Gezi olaylarindada gtmeselerdi oraya madem oyle snucta karsi bir kuvvet uygulanacagini biliyrlardi. Bence herkes hakkettgini aldiii

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

o zaman şöyle düşünebilir miyiz,şimdi bu günleri düşünerek adamları yerleştirdi,kendini birilerine üstün göstermek için de şov yaparak köklerini kazıyacak

çok mu saçma oldu

Yok abla be,o kadar öngörülü bir adam değil.
Kullandı cemaati,güçlendi,artık ekarte etme zamanı geldi.
Nasılsa adam ne yapsa kahraman olduğunu düşünen bir güruh var arkasında.
Yarın yine çıkarı olsun,cemaatle tekrar kanka olur,kimsede sormaz ''arkadaş sen ne ayaksın ''diye.

haklısın bence arınç sinyali verdi bile

Erdoğan ı eleştirebilmek için illa karşısına birini getirebilmek mi gerekiyor?
Misal ben o ''biri'' dediğinizi de ''diğeri dediğinizi de desteklemiyorum.
Başbabakanın seçmeni tarafından eleştirilebilmesini istiyorum.
Her yaptığı alkışlandıkça büyüyen egosuna tahammül etmek istemiyorum.
Biraz saygılı bir başbakan istiyorum,isteyemez miyim?

Bu arada'' herkes hakettiğini aldı'' cümlesinde ne demek istediğinizi sorabilir miyim?

rusya azerbaycan ciamatin okullarını neden kapattı ve hatta ülkesine sokmadı sence ?
sanırım casus yetiştiriyorlar diye ? değil mi?
Erdoğan kendi ağzı ile diyor postmodern değil dostmodern darbe diye...
biz göremedik anlayamadık dediğine ben yürekten inanıyorum...ama sen inanmamaya programlandığın için bundan da birşey anlamayacaksın..
naçizane tavsiyem Ergün Diler okuyunuz..hoşunuza gitmeyecek ama sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Sizede tavsiyem Ergün Diler okuyunuz..

İnanmak için kendinizi çok zorluyor olmalısınız..

Çünkü bizler yıllardır kpss de,lys de ,hakimlik sınavlarında dönen dolapları,kopyaları,bu insanların tüm kilit noktalara yerleştirildiği basbas bağırıyoruz.

Benim anlamadığım ben bir vatandaş olarak bunu oturduğum yerden görebilecek zeka kapasitesine sahibim ama sayın Başbakan değil yani,bunu kendide kabul ediyor o zaman:26:

Benim inanmamaya proglamlandığım öngörünüzde komik olmuş,zira bizler 10 yıldır söylediğimiz şeyleri söylemeye devam ederken,siz 10 yıldır Erdoğan güveniyor diye cemaate güveniyordunuz,o temizlemeye kalktı,terör örgütü yaptınız adamları..

Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu?

Sizede tavsiyem Ergün Diler okuyunuz..

Ben muhalefet medya okumam sadece merak buyurmayın siz.

Hertür yanlı yayınıda takip eder AKIL süzgecimden geçirir,sonra karar veririm.

Başbakan veya Mufalefet liderleri söyledi diye'' yanlışa doğru'',''doğruya yanlış'' demem.

Yaziniza harfi harfine katiliyorum
icimden gecenleri cok güzel yazmissiniz agziniza saglik

sessiz sessiz takip ediyorum yazilanlari
30pembe...prezentablkontes.. weiss alaraey hatta efsaaaa vardi
seviyorum hepinizi ve basbakanimizi
Allah basimizdan eksik etmesin
insallah cumhurbaskanida olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…