Taze transfermi dondurulmuş transfermi?

Cheqqu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2020
47
19
33
Selamlar herkese.. Tüp bebekte 1. Transferde 2 adet 3.gün embriyorsu ile negatif sonuç aldım. 2. Transferi deneyeceğiz. Dr um bu sefer 1 adet 5.gün embriyorsu ve taze transfer deneyecek. Faydası olacakmı taze embriyo ne kadar fark ediyor bissürü soru kafamda. Benim gibi yaşayan varmı acaba merak ediyorum

Selamlar herkese.. Tüp bebekte 1. Transferde 2 adet 3.gün embriyorsu ile negatif sonuç aldım. 2. Transferi deneyeceğiz. Dr um bu sefer 1 adet 5.gün embriyorsu ve taze transfer deneyecek. Faydası olacakmı taze embriyo ne kadar fark ediyor bissürü soru kafamda. Benim gibi yaşayan varmı acaba merak ediyorum
Canım merhaba ben 4.denemem de pozitifi gördüm 5Ab çift embriyo taze transfer ile. İlkinde 5AA kalite pgtli dondurulmuş embriyo transferi oldum tutmadı ikincide yine pgtli iyi kalite dondurulmuş embriyo transferi oldum tutmadı üçüncüde pgtli iyi kalite dondurulmuş oldum bu seferde kimyasal oldu, 2.ve 3.transferde embriyonun tutması için prp rahme çizik atma, serum tedavisinde uygulandığı halde olmadı. yani diyeceğim şu ki Allahım istedikten sonra ve zamanı gelince her türlü oluyor hiç aklınıza olumsuz şeyler getirmeyin hep iyi düşünün 🌺🤗

Merhabalar.. Yorumunuz için teşekkür ederim 🙏🏻 Neden tutmadığı ile ilgili size ne açıklama yaptılar. Tıbbi terimlere henüz yabancıyım pgt li ne demek bakacağım :) Aynen öyle dediğiniz çok doğru Rabbim ne zaman derse o zaman tez zamanda nasip etsin inşallah isteyen herkese 🤲🏻

Merhabalar.. Yorumunuz için teşekkür ederim 🙏🏻 Neden tutmadığı ile ilgili size ne açıklama yaptılar. Tıbbi terimlere henüz yabancıyım pgt li ne demek bakacağım :) Aynen öyle dediğiniz çok doğru Rabbim ne zaman derse o zaman tez zamanda nasip etsin inşallah isteyen herkese 🤲🏻
Pgt dediğimiz embriyoya genetik tarama testi yapilmasi

X