Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Hamile olabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar benimde sizlere bir sorum olacak. Benim yumurtlamam ayın 25indeydi. adet tarihim ise ayın 6 sında. Arada sadece 11-12 gün var. Yaklaşık 4 aydır çocuk denemeleri yapıyoruz ama yumurtlama takibi hiç yapmamıştım. Ve bu ay doktor takibiyle yumurtlama zamanıma göre ilişki oldu. Yumurtlama günümden sonraki gün kasıklarımda şiddetli bir ağrı , göğüslerimde aşırı ağrı ve şişkinlik yaşadım. 2 gün sürdü. Göğüs ağrım çoktu ara arada bel ağrısı oldu. Sonra yavaş yavaş azalmaya başladı ve kayboldu. Şuan adetime 3 gün var. Test yaptım ama negatif. Ama ilk kez bu ay farklı hissediyorum sizce gebelik belirtisi mi?
Allah isteyen herkese hayırlı zamanda nasip etsin arkadaşlar
Neden adet tarihini 6 hazran diyorsun yumurtlama olduktan 14 gün sonra regli olunuyor yani 8 haziran bence senin reglin ?bende 27 mayısta yumurtladım 14 gün sonra oluyor..test için erken sanırım seninde...yumurtlamadan sonra iki gün süren agrın da çatlatma agrısıdır yumurtan çatladığı için olur kasık agrısı asıl devam ediyorsa o zaman yerleşme vs.diyorlar inş bebişin seninledir

Hala regl olmadım biliyor musunuz bu sabahtan beri kasık ağrılarım çok hafif te lekelenmem var regl gelecek galiba
Canımm hakkında hayırlı olan buymustur amenna ınsaallah tez vakıtte gebe kalman ve saaglıkla kucagına almanı da rabbım hakkında hayr görmüştür🤲🏼 Bende seninle aynı belirtilerdeydm benım de negatıf cıktı 😞

Neden adet tarihini 6 hazran diyorsun yumurtlama olduktan 14 gün sonra regli olunuyor yani 8 haziran bence senin reglin ?bende 27 mayısta yumurtladım 14 gün sonra oluyor..test için erken sanırım seninde...yumurtlamadan sonra iki gün süren agrın da çatlatma agrısıdır yumurtan çatladığı için olur kasık agrısı asıl devam ediyorsa o zaman yerleşme vs.diyorlar inş bebişin seninledir
Bu konuda o kadar cahilimki senin mesajın üzerine hesapladım tekrar adet günümü. Bütün olacağımı düşünüyordum ayın 6sı. Ama dediğin gibi yumurtlamaya göre hesaplamak gerekiyor. Dün itibariyle adet olacakmışım gibi kasık ağırlarım başladı. Bugün de çok halsizim inş hamileyimdir bu ay çok umutlandım. Normalde yumurtlama günümde hiç ağırlarım olmazdı sonrasında da çok ağrı yaşadım inş 🙏🏻

Kızlar yardımm, 2 gündür kasık agrım ve bel sırt agrılarım var adetime 1 gün kaldı 1 buçuk yıllık evliyim ve çocuk düşünüyoruz ama eşimde varikosel var hamile kalma şansım nedir bilen varmı . Bi kaç gün önce göğüs ucum çok agrıyordu 2 gün sonra geçti ve suan 2 gündür olan bir kasık ve bel sırt agrım var acaba adet mi olucam yoksa hamile ola bilirmiyim test yapmaya korkuyorum

Yanı Ben internetten de baktım gebeliğe zararı yokmuş ama bebeğimi kaybettim 9 haftada kalbi durduğu için kürtaj oldum maalesef
Çok özür dilerim başınız sağolsun geçmiş olsun sağlıklı gebeliklerimiz olur inş

X