Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Hamile olabilir miyim?

Yumurtlaman 19 mayis da olmuş anlattıklarına göre genelde yumurtlamadan 14 gün sonra gelir adet yani senin adet olmana daha 5 6 gün var yumurtlaman geç olduğu için gecikmiş adetin canım
Bu şartlarda bebek varsada kan testinde çıkmaz dimi, ben cumayı bekleyeyim regl olmazsam testi yinelerim. Ama ilk defa oluyor bu. Yani şaşkınlık icindeyim

Bu şartlarda bebek varsada kan testinde çıkmaz dimi, ben cumayı bekleyeyim regl olmazsam testi yinelerim. Ama ilk defa oluyor bu. Yani şaşkınlık icindeyim
Evet daha belli olmaz canım cuma yaparsan anca çıkabilir

Ben şu erken gebelik testlerinden alayım da haftaici yapayim test. Ne olacaksa olsa artık bı huzur bulsam
Yani erken gebelik testi gösterebilir sen bilirsin için rahat edecekse yap

Cuma gun ku kan testim negatifti.. yok diye düşünüyorum ama emin değilim iste
Eğer yumurtlaman 19 mayısta olduysa gerçekten kan testinde çıkmaz çok erken cuma günü adetten 3 gün öncesi bile 10 15 cikiyo değer yani senin ki döllenme olduysa bile daha hormonların yeni yükselmeye başlamıştır cumaya ancak çıkar

Eğer yumurtlaman 19 mayısta olduysa gerçekten kan testinde çıkmaz çok erken cuma günü adetten 3 gün öncesi bile 10 15 cikiyo değer yani senin ki döllenme olduysa bile daha hormonların yeni yükselmeye başlamıştır cumaya ancak çıkar
İnşallah vardır da geç öğrenirim önemli değil cuma günü teste giderken o kadar emindim ki hamile olduğumdan ilk kez böyle gecikiyo çünkü, müthiş bı hayal kırıklığı oldu.. gerçekten uğraşıyorsun didiniyosun bı turlu olmuyo ve bu insanı tüketiyor

İnşallah vardır da geç öğrenirim önemli değil cuma günü teste giderken o kadar emindim ki hamile olduğumdan ilk kez böyle gecikiyo çünkü, müthiş bı hayal kırıklığı oldu.. gerçekten uğraşıyorsun didiniyosun bı turlu olmuyo ve bu insanı tüketiyor
Aynn oyle hersey vaktinde hayirlisyla gelsun

kasik ağrın oldu mu eğer olduysa aadet olacakmış gibi ama adet olmuyorsa birde eskiye nazaran biraz daha sık idrara çıkıyorsam hamile olabilirsin. test hata olabilir belki geç döllenme dır test henuz istenilen beta değeri yoktur normalde adet olup bu ay böyle gecikme oluyorsa gebelik belirtisi hormonlar ilaçtan birsey den etkilenmediyse bence oyle

ilk defe adet bu kadar gecikiyorsa gebe olabilsin test hatalı olabilir biraz daha bekle test yaptır

ilk defe adet bu kadar gecikiyorsa gebe olabilsin test hatalı olabilir biraz daha bekle test yaptır
Yani ya henüz çok yeni ve testte çıkmadi ya da bı sorun oluştu. Zaman zaman kasık ağrılarım oluyor aha hasta olacam diyorum bişey yok. Karnım şiş onun harici bı belirti yok gibi henüz.. bı kaç gün daha bekleyip yeniden test yapacagim

Yani ya henüz çok yeni ve testte çıkmadi ya da bı sorun oluştu. Zaman zaman kasık ağrılarım oluyor aha hasta olacam diyorum bişey yok. Karnım şiş onun harici bı belirti yok gibi henüz.. bı kaç gün daha bekleyip yeniden test yapacagim
Bizleri de haberdar et canım rabbim herkesin gönlündeki isteğini hayra çevirip gerçekleştirsin inşaallah🤲🏼 Evet arafta kalmak çok zor hayırla sonuçlanacaktır amenna sen de buna razı gelirsin inşaallah🤲🏼😇

Bizleri de haberdar et canım rabbim herkesin gönlündeki isteğini hayra çevirip gerçekleştirsin inşaallah🤲🏼 Evet arafta kalmak çok zor hayırla sonuçlanacaktır amenna sen de buna razı gelirsin inşaallah🤲🏼😇
İnşallah güzel dilekleriniz ve desteğiniz için çok teşekkürler 😊

muhtemele hamilesin anlattiklarin bana oyoe gibi geldi adetinde duzenli ise aniden bir ilac etkilesimi olmadiysa yuksek ihtimal gebesindir biraz bekle bakalim.

muhtemele hamilesin anlattiklarin bana oyoe gibi geldi adetinde duzenli ise aniden bir ilac etkilesimi olmadiysa yuksek ihtimal gebesindir biraz bekle bakalim.
bu ay sadece inofolic combi diye bi folik asit kullandım, bu da zaten takviye bişey ilaç diye bile geçmiyor. Onun böyle bi etkisi olabilir mi bilmiyorum.. Onun haricinde ağrı kesici bile içen biri değilim ki.. yani gecikmenin 9. günü negatif çıkması benim umudumu kırdı olsa çıkardı diye düşündüm ama bilmiyorum yine de

Yarın sabah kaset test yapsam ilk idrarla çıkar mı acaba, yoksa daha beklemeli miyim sence?

Merhabalar,

Maksimum 32 gün süren adet döngülerim var. her ay aynı uzunlukta olmuyor ama 30-32 gün aralığında değişiyor. bu ay 19 mayıs günü tam 32. gündü, şuan 2 gün gecikmem var.. adete son 10 gün kala şeffaf su gibi akıntılarım oldu, yumurtlama zamanını andıran, günlerce devam etti, son 3-4 gündür bu akıntım durdu daha az ve koyu kıvamlı bir akıntı devam ediyor, ara ara kasıklarımda batma oluyor. mesela dün akşam kasıklarımda sancı vardı kesin regl oldum dedim, hiç birşey gelmedi.. bi de adet yaklaştığında hem göğüslerim şişer hemde çok ağrılı olurdu.. Bu kez yine şişmişler ama ağrı yok.. 19 mayıs günü yani tam regl gününde kaset test yaptım ama çıkmadı.. Yani kafam karışık.. gidip kan testi yaptırmaya da cesaretim yok, üzüleceğim çünkü.. bu şekilde şeyler yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı?
Gebelik ve adet belirtileri cok benzer bikac gün daha gecikmeniz olursa testi tekrarlayın derim

Yarın sabah kaset test yapsam ilk idrarla çıkar mı acaba, yoksa daha beklemeli miyim sence?
Sen bilirsin çıkabilir ama daha net bisey olması için çarşamba yada perşembe yap derim ben ama elide fazla test varsa yap bisey kaybetmezsin canım sonucunu at bakalım 10.dk de çek fotoğrafı

X