Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Yoruldun elbette ladycim, bizler yorulduğumuzda verdiğin pozitifliğin kat ve kat fazlasını yolluyorum sana 💙 doğa iyileştirir, tuzlu su da tüm senenin stresini alsın, gitsin aksın üstünden, çok çok öpüyorum. Ne zaman hazır olursan o zaman düşünmeye başlarsın iyi eğlenceler tüm ailenle beraber 😘
Canım benim, çok teşekkürler 🙏 Umarım bunlar son imtihanlardir bundan sonrası güzel olur hepimiz için 🙏😘

Kızlar merhaba, geçen perşembe günü adete tahmini 1 hafta kala tedaviye saizen ile başladık. Geriden gelen minik yumurtaları da yetiştirmeye çalışıyoruz bakalım. 2 güne 1 yapıyorum yine göbekten. Toplamaya kadar gidecek sanırım. Durumumu güncelleyeyim dedim.
Saizen bende kullaniyorum 25 ml vurdum 6 gün ama tüp bitmedi sizde durum nasıldı kaç ml vuruldunuz kaç gün de bitti

Sana da teşekkürler canım, sen ne yapmayı düşünüyorsun? Var mı yeni tedavi planın bitanem?
Ben 44 yaşındayım, 3 opu oldum 1 2 ya da hiç olmuyor yumurta, 2 kere pgt ye gönderdim - geldi, benim sayım artmayacak sonuçta, bu şekilde ne kadar deneyebilirim ki, her opu 1 2 yumurta ile... Donasyon konusunu düşünüyorum onda da duygularımdan emin olamıyorum, sonuçta eşimle başka birinin çocuğunu taşımış olacağım, bir de bu bayanlar sürekli veriyorlar, kardeşler yayılıyor etrafa... Ama anne olmayı da çok istiyorum

Ben 44 yaşındayım, 3 opu oldum 1 2 ya da hiç olmuyor yumurta, 2 kere pgt ye gönderdim - geldi, benim sayım artmayacak sonuçta, bu şekilde ne kadar deneyebilirim ki, her opu 1 2 yumurta ile... Donasyon konusunu düşünüyorum onda da duygularımdan emin olamıyorum, sonuçta eşimle başka birinin çocuğunu taşımış olacağım, bir de bu bayanlar sürekli veriyorlar, kardeşler yayılıyor etrafa... Ama anne olmayı da çok istiyorum
Canım umarım en mutlu olacağın kararı verirsin. Bu öyle bir girdap ki bir kere kafaya koyunca insan olana kadar maddi manevi her imkanını zorluyor. Sen de hangi yolu seçersen seç, umarım o seçim hayatın boyunca "iyi ki" dediğin bir seçim olur.

Canım umarım en mutlu olacağın kararı verirsin. Bu öyle bir girdap ki bir kere kafaya koyunca insan olana kadar maddi manevi her imkanını zorluyor. Sen de hangi yolu seçersen seç, umarım o seçim hayatın boyunca "iyi ki" dediğin bir seçim olur.
Değil mi, çıkamıyoruz bu döngüden, güzel günler görelim inşallah 🙏

Her ay folikül sayısına baktırsanız sayının daha fazla olduğu bir siklusta başka bir merkezde kendinize şans verseniz Sonuçta size merkezden donasyon dendi mi ?

Her ay folikül sayısına baktırsanız sayının daha fazla olduğu bir siklusta başka bir merkezde kendinize şans verseniz Sonuçta size merkezden donasyon dendi mi ?
Yok denmedi, burada zaten adını anmıyorlar donasyonun. 2 yumurta ile başka yerde bir iki defa daha denerim sanırım, pgt zorunluluğu olmasa, 4 5 görüyor aslında embriyolar..

Ben de bugün kontroldeydim canlarım. 8. Günde hiç ilaç kullanmadan ve sigaranın dibine vurduğum, çok kötü beslendigim halde endonetrium kalınlığı 6,4. Yani benim bir sürü estrofem, bant, akupuntur, nar suyu ile elde edebildiğimden bı tık fazlası🤷🏽‍♀️. Üstelik folikul daha 13 mm iken. Çok ilginç şeyler yaşıyorum. Biraz takip edicez, gelecek ay da bu şekilde olursa belki de eylulde natural yapacağız transferi. Belki de hiç ilaç bilmeyen bunyeme bu estrofemler falan yaramıyor.

Yok denmedi, burada zaten adını anmıyorlar donasyonun. 2 yumurta ile başka yerde bir iki defa daha denerim sanırım, pgt zorunluluğu olmasa, 4 5 görüyor aslında embriyolar..
Canım ya, en zor kısmı karar vermek. Ne kadar zorlandığını biliyorum. Ama kromozom sebepli bir düşük ve sonunda kürtaj travmam nedeniyle ben sana NGS tavsiye ederim. Evet zorlu bir yol ve onun da garantisi yok ama ben o düşükle hem çok zaman kaybettim hem de çok üzüldüm.

Ben de bugün kontroldeydim canlarım. 8. Günde hiç ilaç kullanmadan ve sigaranın dibine vurduğum, çok kötü beslendigim halde endonetrium kalınlığı 6,4. Yani benim bir sürü estrofem, bant, akupuntur, nar suyu ile elde edebildiğimden bı tık fazlası🤷🏽‍♀️. Üstelik folikul daha 13 mm iken. Çok ilginç şeyler yaşıyorum. Biraz takip edicez, gelecek ay da bu şekilde olursa belki de eylulde natural yapacağız transferi. Belki de hiç ilaç bilmeyen bunyeme bu estrofemler falan yaramıyor.
Bence herşey strestendi baby. Bak ne güzel saldın ve güzel sonuçlar geldi. Bu süreçte kendini destekledin. Bence kendi adımlarının sonucu bu. Çok çok sevindim 😘

Kızlar ben eşimin de en az 3 aylık görevini baz alarak ciddi bir sürece girme kararı aldım ve opulara ara verip, 3 aylık sürecimi İdil hanım’dan (embrz İdil Bozkurt) birebir destek alarak yumurta kalitesini geliştirmeye ayırmaya karar verdim. Bugün ilk seansı yaptık. Spor + hormon yoga , ciddi şekilde doğurganlık destekleyen beslenme düzeni + takviyelerle bana özel bir süreç planlıyoruz.

Bizim de Eylül'de natürel transfer yapma planımız var, ay hadi İnşallah Ladycim sansimiz bol olur ☘️
Bu arada benim havuzlama yaparken yumurta sayısından performans görülmediği ve atladigim aylarda hocam bana bu ay stres mi yaptın derdi. Yurumedin mi ilaç mı icmedin değil yani direk strese bağlıyordu. Rahim kalınlığı da bazı stresli zamanlarda diğerlerinden daha inceydi. Artık nasıl yapacaksak yapicaz ama strese hakim olmaya calisicaz 🤷🏼‍♀️stresle mücadeleye bı yontem bulursan buradan bize de yaz 😊 öpüyorum çok 😘

Kızlar ben eşimin de en az 3 aylık görevini baz alarak ciddi bir sürece girme kararı aldım ve opulara ara verip, 3 aylık sürecimi İdil hanım’dan (embrz İdil Bozkurt) birebir destek alarak yumurta kalitesini geliştirmeye ayırmaya karar verdim. Bugün ilk seansı yaptık. Spor + hormon yoga , ciddi şekilde doğurganlık destekleyen beslenme düzeni + takviyelerle bana özel bir süreç planlıyoruz.
Bu yeni sürecin sana sağlıklı, kaliteli embriyolar olarak döner insAllah canım benim. 3 aylık kamp başlasın bakalım 😊💜

Bence herşey strestendi baby. Bak ne güzel saldın ve güzel sonuçlar geldi. Bu süreçte kendini destekledin. Bence kendi adımlarının sonucu bu. Çok çok sevindim 😘
Ah bitanem su iki haftada yaşadığım stres öyle bir zirvedeydi ki, kollarım uyuştu sikmaktan kendimi, ben böyle şey yaşamadım hiç. Yani o da değil. Ama nedir ben de anlamadım. Ne düşüneyim, ne yapayım şaşırdım.🤷🏽‍♀️🤦🏻‍♀️

Bizim de Eylül'de natürel transfer yapma planımız var, ay hadi İnşallah Ladycim sansimiz bol olur ☘️
Bu arada benim havuzlama yaparken yumurta sayısından performans görülmediği ve atladigim aylarda hocam bana bu ay stres mi yaptın derdi. Yurumedin mi ilaç mı icmedin değil yani direk strese bağlıyordu. Rahim kalınlığı da bazı stresli zamanlarda diğerlerinden daha inceydi. Artık nasıl yapacaksak yapicaz ama strese hakim olmaya calisicaz 🤷🏼‍♀️stresle mücadeleye bı yontem bulursan buradan bize de yaz 😊 öpüyorum çok 😘
Canimcim umarım Eylül bize uğurlu gelir, bu sefer olur🙏🙏🙏. Stresle başa çıkmayı bırak, negatifi aldığımdan beri berduş gibi yaşıyorum. Kahve, sigara, stres, üzüntü, kötü beslenme, uyku bozukluğu ne ararsan var. Bir psikologla terapiye başlamıştım, dün üçüncü seansı yaptık. Ordan umutluyum. Bilişsel davranışçı terapi ile kaygı duzeyimi aşağı çekmeye çalışacağız. Gelişmeleri yazarım bitanem. Öpüyorum kocaman 💜😘

Kızlar ben hala annemin yanındayım.O kadar iyi geldi ki.Kendimi çocuk gibi hissetmekten hiç çocuk yapmayı düşünmüyorum 😂Bu arada daha önce yazmıştım , kardeşim bir sürpriz yaparak evlendi, hatta eşinin daha önceki evliliğinden çocuğu var diye.Onunla biraz zaman geçirdim.Hatta çocuğu işleri olduğu için bize bıraktılar biraz, 8 yaşında ve çok söz dinleyen bir çocuk olmasına rağmen zor geldi bana çocuk bakmak 😂Ya denize gittik , çocuk yüzme bilmiyor .Bırakamadım doğal olarak emanet olduğu için, onunla oynadım Deniz kenarında .Başlarda çok eğlenceliydi, ama bir ara kendim Özgür bir şekilde yüzmek istediğimi ve kendi başıma takılmak istediğimi farkettim. Zor yani. Şuan düşünüyorum, 41 yaşındayım.Çocuk 8-9 yaşına yani daha ilkokul 3’te iken ben 50 olacağım. Enerjim olmazmış gibi geliyor. Son kez önümüzdeki aylarda şu dondurulmuş iyi kalite olmayan 3. Gün embriyolarımı koydurayım tekrar da denemeyeyim diyorum. Belki ileride üniversite mezuniyetini falan görebileceğim bir çocuk evlat edinirim, bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ Yoksa 😅 yetiştirmek ve büyütmek için geçen zamanla epey yaş alacağım.
Ayrıca eşim yurtdışından bir iş teklifi aldı. Belki oralardan evlat edinirim diyorum ileride.Bakacağım 😊❤️
Her birinizin yazdıklarını okuyorum.Çok güzel gelişmeler olsun herkes için. Öpüyorum kocaman 😍😘🧡💛❤️

X