tek duam bir bebek

amin amin inşallah herkes böyle dua etsin olan bizim için olmayanda bizim için lüfeeeeenn dua edin

teşekkür edrim canım cvp biraz geç oldu ama kusura bakma benim 4 yıldır olmuyor ama burda arkadaşlara bakıyorum baya süren var banada umut oluyor hamileyim diyen biri inşallah allahım bizede o müjdeyi vermeyi nasip eder

evet cnm daha fazla süren var uınutmayalım ki her şerde bir hayır vardır ALLAH tez vakitte nasip edecek inş. ama lütfen olmuyor die de üzülmeyin ve illa bu ay olucak die de stres yapmayın sakin olur olursa olur gibi bakın çünkü stresten de olmayabiliyor ben bunu fazlası ile duydum çünkü besmele ile başlayın her işinize yerimseniben eminim ki önümüzdeki ay bir çoğunuzdan mutlu haberleri alıcaz inşallah ve teyze olucaz :nazar:

evet cnm daha fazla süren var uınutmayalım ki her şerde bir hayır vardır ALLAH tez vakitte nasip edecek inş. ama lütfen olmuyor die de üzülmeyin ve illa bu ay olucak die de stres yapmayın sakin olur olursa olur gibi bakın çünkü stresten de olmayabiliyor ben bunu fazlası ile duydum çünkü besmele ile başlayın her işinize yerimseniben eminim ki önümüzdeki ay bir çoğunuzdan mutlu haberleri alıcaz inşallah ve teyze olucaz :nazar:

çok güzel yazmışşın teşekkür ederim inşallah böyle herkes birbirine destek olunca hafifliyor sanki acılar sağol tekrar

X