Tek hayali zengin kocaya kapak atmak olan arkadaş::)

rizelimm53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2012
246
0
Eskiden beridir görüştüğüm bir arkadaşım bi süre birileriyle görüştü ancak maddi durumları kendi kriterlerine göre(aldığı maaşın iki katını alıyolarmış) yetersizmiş.Bende onun iyi olmasını isteyen biri olarak çünkü bu konuya yaklaşımı hariç iyi bir kız nasıl yaklaşmam gerekiyor.Herşeyin para olmadığını söylesemde klasik kaçıyo artık ne desem bilemedim:KK43:

Eskiden beridir görüştüğüm bir arkadaşım bi süre birileriyle görüştü ancak maddi durumları kendi kriterlerine göre(aldığı maaşın iki katını alıyolarmış) yetersizmiş.Bende onun iyi olmasını isteyen biri olarak çünkü bu konuya yaklaşımı hariç iyi bir kız nasıl yaklaşmam gerekiyor.Herşeyin para olmadığını söylesemde klasik kaçıyo artık ne desem bilemedim:KK43:

iyi zengin birini bulsun ama adamın kısılıgı önemlı degıl huzuru olmasın ama cebınde parası olsun o da güzel

ah ahh bu ınsanlar nıe böyle nıe tepelerde gözü allah verdıgı gıbı almasınıda bılr

çevremde maddi durumu cok iyi olan adamlarla evlenmiş kızlar var ve mutlu sayılmazlar tamam istedikleri gibi alışveriş yapıp para saçıyorlar bizler gibi borç ,taksit, fatura gibi dertleri yok ama evlerinde mutlu değiller,öyle parayı serveti neyleyim?

benim çevrem zengin adam dolu...

ama hepsinin birden fazla karısı var... en durust ve namuslu goruneninin bile.. cunku herseyden cok paraya onem veren tipler artık adamların evli oluşlarını bile umursamıyo...

cok üzücü...

eger adam gibi bir adamla değil para ile evlenmek istiyorsa ne yapabilirsiniz ki? İnsanlar seçimlerinin sonucunu yasarlar, yine de hakkında hayırlısı olmasını dilemekten baska yapacak birseyiniz yok sanırım

Sonuçta bu arkadaşınızın tercihi, madem kendi fikrinizi söylediniz kar etmedi bundan sonrası onu ilgilendirir.

Herkesin hayat kriteri farklıdır; üstelemenizi anlamadım.

Attığınız başlıkta ki kadar değersizse arkadaşınız sizin için zaten çokta yakın sayılmazmışsınız.

Son düzenleme:
Sonuçta bu arkadaşınızın tercihi, madem kendi fikrinizi söylediniz kar etmedi bundan sonrası onu ilgilendirir.

Herkesin hayat kriteri farklıdır; üstelemenizi anlamadım.

Attığınız başlıkta ki kadar değersizse arkadaşınız sizin için zaten çokta yakın sayılmazmışsınız.

Yorumunuza saygı duyuyorum ancak açtığım başlık arkadaşımın kendi sözüdür sizinle aynı fikirdeyim bencede hoş bi cümle değil::))Bende zaten kendi fikrimi söyledim üstelemedim yakınlık derecesine gelirsek liseden beri yani yaklaşık 8 yıllık arkadaşım herkes fikrini söyledi sizene benim onunlar ilişkimden

X