Teknik destek aşkım :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uzaktan eğitimde genelde hocalar hep daha samimi yaklaşıyor. Mesafe biraz daha az belirgin oluyor siz bu samimiyeti suistimal edip adama yürüyüp laubalilik yapmışsınız adam da fark etmiş o yüzden sizi terslemiş ama anlamak yerine hala havalarda uçuşuyorsunuz.
Hayır ne bilip bilmeden konuşuyosun adama arkadaşı bişi demiş ondan ters yapıyo yoksa asla terslemez

Ay bir de demez mi adam çok çilemi çekti muhtemelen çoğu şeyi okumadan genel geçer şeyler yazıp geçti ya şu dert edilen konuyu adam unutmuştur bile
Çilemi çekti derken geçen sene çok kötü şeyler yaşamıştım. Hastalığım nefes aldırmaz olmuş, hep kriz geçiriyordum. Üstelik dışarı da çıkamıyorum. Biri laf etse oturup ağlıyor, ters cevap veriyordum. Bu beyefendi de üslubu sert biri, öfkemi ona yansıttım. Ama anlattım bir rahatsızlığım var diye o da hoş gördü tamam hocam geçmiş olsun, siz üzülmeyin dedi.

Hayır ne bilip bilmeden konuşuyosun adama arkadaşı bişi demiş ondan ters yapıyo yoksa asla terslemez
Asla terslemez demiş miydim hanımefendi? Zaten üslubu sert demişim değil mi? Hep ters cevaplar veriyor diye. Saygısızlık bu yaptığınız.

İzin verilmiyor mu? O öyle normal çalışan değil ki. Kayıtlar onun elinde, hocamız her şeyi onun eline bırakmış. Bir anda sinirlenip kaydı silip parayı gönderiyor. Kaydı onaylamıyor mesela. Siteyi zaten o kurmuş, her şeyi ile hep o uğraşıyor. Bizim hocamıza da sisteme girip ders anlatması kalıyor. Kendisi anlayamadığım şekilde çok gergin, herkese karşı böyle. Onun engel listesi herhalde ders alanlardan çok. :KK70:
Gruba biri bir şey yazıyor direkt tersliyor. Üslubu çok sert.
Ben de anlamadım nasıl böyle yüz göz olduk düşünmem lazım. :)
Öyle yapsın daha iyi belki sizi de rahatsızlığınız var diye-çok geçmiş olsun- engellememiştir şimdiye.
İnsanla uğraşmak hele ger şeyi hazır isteyen insanlarla uğraşmak çok zor.
Dedim ya ben de ders alıyorum öyle ki önce arkadaşım aldı sonra beğenip ben de katıldım. Arkadaşım aldığından grup konuşması varmış ama kapatmışlar özel soru sorun diyorlar.
Ama gruba beş dakikalık tanıtım atıyor orda her şeyi açıklıyor soracak sorunuz varsa teknik desteğe sorun diyor.
Sonra bakıyorsun çok soran oldu şu materyal 4. Derste lazım olacak attığım videoda vardı diyor ki var.
Ama insanlar inanır mısınız ne okuyor ne izliyor her şeyi soruyor insan çıldırır ya onun için sert duruyordur günlük hayatında öyle değildir.
Ben gruba atılan çok soru oldu ama şu şöyle diye atılan mesajlarda bile eee bu anlatıldı daha dün atılan konuşmada diyorum mesela ama insanlar dinlemiyor bence
Hatta yazık diyorum şu cevap verenlere aynı cevabı olan soruya aynı cevabı kaç kere veriyor diye insan set çeker yani
Yoksa anlamadığım şekilde gergin hep diye bir şey yoktur
Kim bilir kaç kişiye neler anlatıyor gün boyu
Agresif cevaplarının yazdığı kişilere hissettiği duygularla hiçbir alakası yoktur hem de hiç

Öyle yapsın daha iyi belki sizi de rahatsızlığınız var diye-çok geçmiş olsun- engellememiştir şimdiye.
İnsanla uğraşmak hele ger şeyi hazır isteyen insanlarla uğraşmak çok zor.
Dedim ya ben de ders alıyorum öyle ki önce arkadaşım aldı sonra beğenip ben de katıldım. Arkadaşım aldığından grup konuşması varmış ama kapatmışlar özel soru sorun diyorlar.
Ama gruba beş dakikalık tanıtım atıyor orda her şeyi açıklıyor soracak sorunuz varsa teknik desteğe sorun diyor.
Sonra bakıyorsun çok soran oldu şu materyal 4. Derste lazım olacak attığım videoda vardı diyor ki var.
Ama insanlar inanır mısınız ne okuyor ne izliyor her şeyi soruyor insan çıldırır ya onun için sert duruyordur günlük hayatında öyle değildir.
Ben gruba atılan çok soru oldu ama şu şöyle diye atılan mesajlarda bile eee bu anlatıldı daha dün atılan konuşmada diyorum mesela ama insanlar dinlemiyor bence
Hatta yazık diyorum şu cevap verenlere aynı cevabı olan soruya aynı cevabı kaç kere veriyor diye insan set çeker yani
Yoksa anlamadığım şekilde gergin hep diye bir şey yoktur
Kim bilir kaç kişiye neler anlatıyor gün boyu
Agresif cevaplarının yazdığı kişilere hissettiği duygularla hiçbir alakası yoktur hem de hiç
Aaa yok ben grupta yazılanı sormuyorum ki. Açıkçası kendini çok iyi ifade eden biri yazdığını, söylediğini anlıyorsunuz. Kayıt yapıyoruz ona söylüyoruz işte onaylıyor. Bir de şey açıkçası arkadaşlarımla kayıt olmuştum onların sorunu da ben yazıyordum sırf sohbet edebileyim diye. :) mesela o an siteye giremiyoruz, bir problem oluyor. Ben şahsi sorular da sordum, cevapladı açıkçası. Ama ben hocamla da yakınım bu arada. Atanana kadar ondan başkasıyla hazırlanmayacağımı da biliyor hocam.
Bakın beyefendi de bana şahsi sorular sordu, ortak arkadaşımız arkadaşlarım şaşırdı. Geçen sene hep emoji ile cevap veriyordu, bu sene inanılmaz çok ters. Benden elbette hoşlanacak, beni beğenecek değil de ben acaba ortak arkadaşım konuştuklarımızı ona mı iletti ona mı sinirli diye merak ettim. Her mesajıma istisnasız sinirlense bile cevap veren adam, biri bir şey mi dedi hocam mesajıma cevap vermedi. Kim ne diyebilir, sizin hakkında ne konuşacağım başkasıyla da diyemez miydi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X