Tekrarlayan lekelenmeler ve karın ağrısı

matizko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
49
7
25
Tüp bebek tedavisiyle 7+4 haftalık hamileyim ama gebeligimin 5. Haftasından beri sürekli tekrarlayan lekelenmelerim.ve karın ağrım var. Prolutex iğne kullanıyorum genel olarak dinleniyorum iş yapmıyorum fazla ama bu durum artık beni panik atak yaptı lavaboya gitmeye korkuyorum

Tüp bebek tedavisiyle 7+4 haftalık hamileyim ama gebeligimin 5. Haftasından beri sürekli tekrarlayan lekelenmelerim.ve karın ağrım var. Prolutex iğne kullanıyorum genel olarak dinleniyorum iş yapmıyorum fazla ama bu durum artık beni panik atak yaptı lavaboya gitmeye korkuyorum
Keşke yardımcı olabilsem tüp bebekle ilgli hiç bir bilgim yok.allah yardımcınız olsun.nasipten öteye köy yoktur.uzme kendini sıkmada düzelir hersey

Yarin randevum var umarım her şey yolundadır iyi biseyler duymaya ihtiyacım var
İnşallah bende sizinle aynı anda benzer şeyleri yaşıyordum hatırlarsınız belki .. dün kontrole gittim kahverengi lekeye dönmüştü artık, doktorum kanama alanını tekrar gördü artık evde biraz yürü aksın artık dedi kanama alanının yeri önemli sanırım

Bu arada benim de ilk gebeliğim tüp bebekti , yine kanamalı geçmişti ama o zaman kanama alanının yerinin önemini bilmiyorduk kanamadan 10-15 gün sonra kalbi durduğu için kürtaj olmuştum

Bu arada benim de ilk gebeliğim tüp bebekti , yine kanamalı geçmişti ama o zaman kanama alanının yerinin önemini bilmiyorduk kanamadan 10-15 gün sonra kalbi durduğu için kürtaj olmuştum
AA bende bilmiyordum bana plesentanın arkasında minik bi kanama alanı var dedi

Duracak olan duruyor Allah ne verdiyse nasibinde o kadar ömrü. İlkinde öyle bir kanamam vardı ki sular seller gibi ve pıhtılı ama kanamaları atlatıp kalbine yenilmişti miniğim

X