Telefon-Bilgisayar ve sorun olur mu? Karışık pek problem sayılmaz ama :(

G

gamze.1130

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gamze.1130
arkadaşlar telefonuma müzik atmak istiyorum hafıza kartını bilgisayarıma takıp müzik atabiirim ama bilgisayardaki virüs programının süresi dolmuş belki şarkılarda virüs olabilir bn o şarkıları falan atsam tlfnuma bişey olurmu ???

• Konu Sahibi gamze.1130
Canım panda antivirüsle pc yi online tarayabilirsin. Virüslü dosyalar varsa silebilirsin. Ondan sonra yollarsın. İçin rahat etmiş olur.

• Konu Sahibi gamze.1130
İçerik nedeniyle”FAYDALI BİLGİLER “bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

• Konu Sahibi gamze.1130
USB Secruty dıe bı program var vırus programından bagımsız calısıyor.Bılgısayarına onu yuklersen degıl bılgısayarından telefonuna vırus gecmesı baska bı yerden de hafıza kartına vırus geldıgı zaman ılk once tarama yapar sonra calıstırır.Dısarıdan gıren her ne olursa olsun hafıza kartı,flash bellek,cd herpsınıde bılgısayarında baslatmadan once tarar tehlıke varsa uyarır sılme sansı verır.Bunu bılgısayarına kurmak ıcınde vırus programının olması sart degıl.

• Konu Sahibi gamze.1130
bilgisayar virüsü telefona hiçbir şey yapmaz arkadaşım merak etmeyin.virüsler sadece yapıldıkları işletim sistemi için geçerlidir.bilgisayarın işletim sistemi microsoft xp veya vista, telefon ise symbian veya javadır.

X