Telefonumu caldırdım

valla benim elimdedir genelde. bir yere bırakamam
eğer ellerim dolu olacaksa örneğin pazar gibi yerlere bel çantasıyla gider içine koyarım

geçen yaz çocuklara bir kaç parça bişey almak için gittiğim pazarda cüzdan çaldırdım 125 liram gitti ama Allahtan telefonum ucuz kurtulmuştu.kalabalık yerleri mesken tutuyor pis hırsızlar

Valla eşinizde haklı biraz 2 defa çaldırmışsınız . Dikkatli olmak lazim cepte telefon taşımak cesaret işi. Benim montun cebi çok derin benim diyen hırsız hissettirmeden elini atıp alamaz ona rağmen cebime koymam. Çarpraz çantama koyarım ve 50 defa kontrol ederim pazarda duruyor mu telefonum ,cüzdanım diye. Bundan sonra sizde daha dikkatli olursunuz .

Ya ben cep telefonu çalındığını bilmiyordum. Tabi eskiden çalındığını biliyorum ama simdilerde böyle olduğunu bilmiyordum. O kadar bilgimiz var bulunur sanıyordum

Cok cok gecmis olsun

Nasıl yiyorlar demişsiniz sürekli de adamlar hasta insanların hayata tutunduğu cihazı bile çalıp gayet çatır çatır yiyorlar yani hırsız da vicdan mi arıyorsunuz. Önceden çıldırmış biri olarak fazla tedbirsiz geldiniz bana , yani hiç mi o sırt çantalarını önden takan kimseyi görmediniz Istanbul'da. Ben telefonu g.t cebine koyup salına salına gidenleri gördükçe şaşıran biri olarak asla o kadar cesur olamam , telefonu ancak elimdeyse elimle beraber cebime sokarım. Geçmiş olsun , biraz daha dikkat , biraz daha tedbir lütfen

Geçmiş olsun, içinde banka hesaplarınız fln varsa otomatik girilen hesaplar face instagram fln onları kapatın ya da şifrelerini değiştirin bu arada. Artk tüm bilgilerimiz telefonlarda...

Çapraz çanta takarım hep.
Onda da elim üzerinde olur.
Ellerim doluysa da yakınında tutarım.
Geçmiş olsun ne diyelim.

pazara gıdecegım zaman kucuk el cantaları oluyor su sekılde onlardan takıyordum, takıyordum dıyorum cunku artık evden cıkmıyorum
gecmıs olsun

Geçmiş olsun, umarım bir daha yaşamazsınız.

Sırt çantası da tehlikeli bu konuda. Çapraz takılan çantalar var, onlardan kullanıyorum. Çantayı da hep ön tarafta tutarım. Telefonu da çantamdan başka bir yere koymam.

Fermuarlı cep varsa koyarım. Pazara girerken telefonla işim olmaz genelde çantama koyarım. Sırt çantasıysa önüme asarım. Ön gözüne de paramı koyar ordan alışverişimi yaparım.
Ben de bir kere bir adamın elini cebimde yakalamıştım. Anlık bir refleksle telefonumu kurtarmıştım. Çığlık attım bir anda adam kaçtı gitti. O günden beri cebime koymam çok korkmuştum.

Senin bir suçun yokki kayıp etmemişsin insanların emeklerini çalıyorlar olabilir bir durum. Yakında demir zincir ve kilit alacağız

Hayır yani bu kadar kolaymı yaaa yanii beynim durdu iyii değilim nasıl alınır nasıl olduunu yani ...bilmiyorum.. kendimi aptal yerine koyuyorum şuan yaaa kii ben çok akıllı temkinli bir kadınım.......
Düşündüğünüz kadar temkinli olsanız ilkini çaldırdıktan sonra daha dikkatli olurdunuz. 2 kere çalındı demişsiniz.

Kuzum inanki sırt çantası aldım geçen heves ettim oda sırtımda uğraşmayım diye cebime attım kuzum dakikalar geçmedi yaaaa offf
Sırt çantası almışsınız çok güzel ama kalabalık ortamlarda sırt çantanızı önünüze takın. Metrobüste,otobüste, pazarda vs çok daha mantıklı. Tıkış tıkış yerlerde nasıl çalındığını anlamazsınız bile. Üzüldüm açıkçası. Yıllar önce benimde hastanede telefonumu çalmışlardı...

pazara gıdecegım zaman kucuk el cantaları oluyor su sekılde onlardan takıyordum, takıyordum dıyorum cunku artık evden cıkmıyorum Eki Görüntüle 2746767
gecmıs olsun
Ben bunu kullanamıyorum ya. Ellerim boş olmalı. Arkadaşım kullanıyor bende heves ettim aldım ama alışveriş yaparken nereye koyacağımı bilemedim
Birde bir şey alırken bırakırım elimden unuturum kesin bunu bir yerde ben

Benimde iki defa çalındı. İlkinde gaspa ugramıştım. Beterin beteri işte... Valla ben Cantama da koymaya korkuyorum artık cebime de. Şu pantolonun kemer kısmı var ya oraya sıkıştırıyorum iç tarafına pantolon dar zaten düşme ihtimali sıfır. Hadi düştü diyelim pantolonun içine dogru iner.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…