tellwe.com'da bakılan fallar!

Demet8888 in verdigi tüm tarihler patladı. Hatta onun olacak dedigi birsey şuan olmadi. Gonderecek olanlar ona gore gonderebilir.Agnora ya attim daha yeni sesli gondermis ama cok kısaydi hep genelleme konusmus yuzeysel anlatiyor oda pembeci gibi. Bide ruhani var onu deneyenler varmi ?

Eysanı cok merak ediyorum, elifin yok diye biliyorum kendisine 2 yıla yakındır fal yolluyorum ama bi sıkıntısı olmasa girerdi mutlaka o bekliyorum eğer dönerse numara fln isteyeceğim bende artık
Eysan tellwede baktırdıgım en iyi falcı olabılır keske gelse tekrar cok iyiydi

Eysanı cok merak ediyorum, elifin yok diye biliyorum kendisine 2 yıla yakındır fal yolluyorum ama bi sıkıntısı olmasa girerdi mutlaka o bekliyorum eğer dönerse numara fln isteyeceğim bende artık

Eysan tellwede baktırdıgım en iyi falcı olabılır keske gelse tekrar cok iyiydi

Kızlar elif ve eyşan’a fal atarken esas oğlanın doğum tarihini veriyor musunuz? 🙄

Az bi kredim kalmıştı falcibaris’a attım. Olmasan da olurmuş Barış 😏 sadece verdiği bir süre var bakalım olacak o süre içinde dediği. Yoksa genel yoldan geçen herkese uyabilir bir fal 😏

Az bi kredim kalmıştı falcibaris’a attım. Olmasan da olurmuş Barış 😏 sadece verdiği bir süre var bakalım olacak o süre içinde dediği. Yoksa genel yoldan geçen herkese uyabilir bir fal 😏
Bana tespitleri doğru gibiydi diğer falcılarla paraleldi yani vadeye takılmıyorum diğerlerinin vadeside geçti çünkü

benim falımı enerji alamadım diyerek iptal etmişti enerji aldıklarına böyleyse iyi ki alamamış benden :KK70:

Kizlar agnoraya gecenlerde bi fal attim. Bana bi arkadasimla ilgili birsey soyledi onu simdi suanda yasadim. Sanki anı biliyor gibi. Mihriyeye 1 ay once attigimda vade vermisti o vadeyi yasadim ama tabi tam vadesini degil yakin bir vadesini yasadim ve dedigi sekilde yasadim. Yesilcingenenin olumsuz gordugunu olumsuz olarak yasadim. Medyum cetin isim ve harfte biraz tutturdu. Demet888 ve kahin abla zaten tamamen fiyasko ikisi ayni hesap zaten. Baska denemem gereken tavsiye verdiginiz birisi varmi acaba

Benim bir arkadaşımın üniversite de okuyan oğlu bu uygulamalara yazıyor diye duydum ne kadr doğru bilemiyorum ama falla ilgisi olan biri de değil😄

Tellwede geneline baktırdım eh güzel bakanlar var hakkını yiyemem yinede,hisleri olanlar var yani kötü olanlar bana göre tabii elifsucanı beğenmedim tutarlı bir yanı yoktu çoğu şeyi bilemedi vadesi tutmadı,mihriyeye baktırdım vadesi çöp anlıkta kötüydü havadise baktırdım çok kısa bakıyor ve tutarlı hiçbir yanı yok resmen uydurmaca berbattı,agnora eh diyebilirim anlık birtek şeyi bildi

Eysanfala dun fal attim gun ici bakip bitiriyorum geri cekmeyin yazmis duvarina ama hala 4 kisi var, beklemeye deger mi iyi bakiyor mu?

X