tellwe.com'da bakılan fallar!

Benimde duruyor hala kredim zull atacaktm ama demekki kötü saolun
yanlış anlama üzerine yanlış yorumladığını söyledi ama konunun diğer hatlarıyla ilgili de tutturmadı mesela senin onu çok sevdiğini kalbinin onun için attığını düşünüyor dedi adam bana sevgin yok ilgin yok diye sitem eden biri öyle diyeyim o derece kötü demek için anlatıyorum :KK70:

Yeni birisi ya nebilim profili doğal geldi hatta ben demiştim sanırım burda yine yeni nasıl acaba vs diye 🤣oda foss çıktı desenize gerçekten işimiz fallara kaldı ama faldan anlayan biri lazım bize oda ayda alemde zor tutturan çıkıyor

Ben elifsucan a seneler önce baktırmışım bir kere Tellwe safariden girdiğimde gördum 2016da mi ne (18 de olabılır ama daha eskiydi sanki) falını okudum da karman çorman Google translate gibi bir fal bakmıs bot zannetmiştim ben de zaten cok ucuz diye baktırmıştım o zaman bildiğimden diil :KK70:

Kahinabla ne kadar sallamasyon ve tırt bir falcı kötüsünü gördüm ama baya berbat bakıyor iki kelimeyi dahi bir araya getirememiş uyduruk fıydırık bakmış günah kredisi desen çok yüksek deneme amaçlı baktırdım gitti kredim 😂

Ben elifsucan a seneler önce baktırmışım bir kere Tellwe safariden girdiğimde gördum 2016da mi ne (18 de olabılır ama daha eskiydi sanki) falını okudum da karman çorman Google translate gibi bir fal bakmıs bot zannetmiştim ben de zaten cok ucuz diye baktırmıştım o zaman bildiğimden diil :KK70:
Bayılıyorlar bot tabii 🤣 yada reklamını yapıyor kendisi

X