tellwe.com'da bakılan fallar!

Bana yakin gecmis ve anlik durumu, karsi tarafin dusuncesini inanilmaz bildi ama gelecek çikmadi maalesef :/
Yaa bana anlikta spesifik bir şey demedi aslında ama olumlu konuştu vade vermedi. Bir şey olunca adım gelecek dedi. Çok uzatmamis falı. Çıkar umarım genelde olumlu mu konuşuyor?

Yaa bana anlikta spesifik bir şey demedi aslında ama olumlu konuştu vade vermedi. Bir şey olunca adım gelecek dedi. Çok uzatmamis falı. Çıkar umarım genelde olumlu mu konuşuyor?
Genelde nasil konusur bilmiyorum. Ben 2 yildan fazla oldu baktirali ve sadece bir defa gittim. Gelecek cikmayinca tekrar gitmedim, ve de ayni falciya ikinci defa pek gitmiyorum cunku kimi begensem ikincide sacmaliyor ve bir onceki faldan hakkimda az cok bilgisi oluyor ...
Burada aratin, hakkinda eski yorumlar vardi, ben eskiyse aratiyorum burada.

Son düzenleme:
Bana çok güzel yorum yaptı Ve söylediklerini hepsini yaşadım olumsuzda olsa söylüyor gerçekleri duymak güzel belki sizin istemediğiniz şeyleri söylediği için öyle diyorsunuz ben beğendim bazen gerçekleri duymak acı gelir insana
Tam tersine her şey o kadar olumlu anlatmış ki peri masalı gibiydi. 2 sene önce yazın beni evlendirdi, bir iş görüşmesi yapmıştım nasıl sonuçlanacak dedim işiniz olacak dedi ve tabi ki olmadı.

Ben tekrar ediyorum sakın ama sakın paranıza yazık etmeyin baktırdığım en kötü falcılardan biri.

kızlar yeşilçingeneye 2 sene önce göndermiştim enerjim tutmadı diye direk iade etti şimdi göndersem bakar mı sizce boşuna kredi yüklemiyim

kızlar yeşilçingeneye 2 sene önce göndermiştim enerjim tutmadı diye direk iade etti şimdi göndersem bakar mı sizce boşuna kredi yüklemiyim
canım ben olumlu olumsuz her yoruma açığım diye belirtmiştim sorumu sorarken. sen de öyle söyle belki de olumsuz diye bakmak istemez. ama şartlı bakmıştı bana söyleyeyim

1 hafta önce dayanamayıp baktırdım tekrar. Dediğinin tam tersi çıktı bir durum ve özellikle tek o durumu sordum. Yani çokta üzülmene gerek yok hatta sevin derim.

Çingeneyi bende çok severim ama fazla olumsuz. Ona göre kasım aralık gibi yıl sonuna doğru yani benimkinin aklı başka bi kadına kaymaya başlamıştı ( ki aramız iyiydi yani) bu yılın ilk yarısında da toparlanması zor olan başkaları ile görüşeceği ve biteceğimiz bi süreçten bahsetmişti. Hoş yılın başı henüz ama dediği gibi de olmadı yani

Cerenin kahvesine 2.kez BAKTIRDIM 1.güzeldi fakat 2.o kadar kötü bir faldı inanamadım çok çok alakasız bir faldı nedence 2.falda iyi dediklerimiz bozuyor 1 yıldız verdim adam doktor diyorki karanlık işlerle uğraşıyor neyse oradaki profilim farklı 😂

X