Tellwe En iyi Falcı? (Anket)

Tellwe'deki en iyi falcı?

• BinNaz

OY: 1 2,2%
  • CherryCoco

OY: 7 15,6%
  • KumdanKadin

OY: 0 0,0%
  • asmara

OY: 2 4,4%
  • kassaminevra

• FalaNiyetHakkaniyet

• medyumhiper

• azizeninsesi

• SinemAblaniz

• kahinismet

• YeterAtarli

• arzubaci

• sultanfalci

• FALCIAYTEN

• RUHANIM

• nazarrrr

• firuzzee

OY: 6 13,3%
  • nakta

OY: 22 48,9%
  • sennurabla

• Ankete Katılan
    45

ScarletTr

♥Artistik Cimnastik♥
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
410
351
Sizce Tellwe'deki en iyi falcı kimm? Eklemek istedikleriniz olursa belirtinn. (Ekleyebilir miyim bilmiyorum amaa....)

asmara, yesilcingene, merkude ve moonay bi de akrepgoz olabilir. yesil cingene bana hic bakmadi ama arkadaslarim iyi oldugunu soyluyolar. ben yollamistim fali iade etmisti

geysu listede olmalıydı... nazar kopyala yapıştırcı çıktı geçen haftalarda... nazar ın baktığı fallar iade edildi site tarafından..
Listeye girmemesi gereken bir isim ki blackpearl ile aynıkişi olduğunu düşünüyorum..

Ben geçen sene Binnaza baktırmıştım çok başarısızdı. Düşük puan verince iade etmişti. Reytingleri yüksek olsun diye düşük puan geldi mi iade ediyolar herhalde anlamadım.

Şu ana kadar Tellwe de tek bir kişi doğru ve yerinde yorumladı, anlık çoğu şeyi bildi ve çok güzel yönlendirdi. Ama artık sitede yok ismi LokmanHekim' di sanırım canlı chat yoluyla bakmıştı.

Bence yasamkocuvedat mükemmmel ne dediyse çıktı.Hayatıma yön verdi resmen.Ben fal delisi biriyim böyle bir bakım görmedim.Hem detaylı-hem güzel bir anlatım tarzı var.Adam noktalam işaretlerine bile dikkat ediyor.Çok özenli ve saygılı bir anlatım tarzı var.Herkese tavsiye ederim.Benim oyum ona..

Ha düzeltme yapayım kahinismete baktırmıştım bir tek. Bayağı sakız falı yollamıştı, bi de ben beğenmeyince terbiyesizlik yapmıştı bilginize:)

Bence yasamkocuvedat mükemmmel ne dediyse çıktı.Hayatıma yön verdi resmen.Ben fal delisi biriyim böyle bir bakım görmedim.Hem detaylı-hem güzel bir anlatım tarzı var.Adam noktalam işaretlerine bile dikkat ediyor.Çok özenli ve saygılı bir anlatım tarzı var.Herkese tavsiye ederim.Benim oyum ona..
Vedat bey sitede erkek uye yasak !

Kizlar firuzzee herkese ayni laflari soyluyor. Sesli bakim da yapiyor ama tasvir ettigi tipler herkeste ayni. Ayrica benimkinin tipi de uymadi anlattigina. Uzun boylu falan dedi ama benim adam kisa boylu sayilir. Allahtan yazinca iade etti de kredim bosa gitmedi. Bence baktirmayin.

X