Temizliğe gelen abla

buradaki hanımlara katı gelebilirim ama ben evime temizliğe gelen bir kadın ile mesafeyi çok ciddi korumak gerektiğini düşünüyorum.
Buradaki en doğru yorum. Saygısızlık tabiki yapılmamalı ancak samimiyet bizim milletimize yaramıyor. Hakkını sonuna kadsr verilmeli ancak bedelini ödediğiniz işin yapılmamasının hesabı sorulmalı.

Bugün gelip hızlı hızlı yapıp gitmiş :) annem çay demlemiş içelim demiş yok vaktim az demiş hiç yüzüne bakmamış. Daha çağırmam artık bitti :)
sana güvenip borç yapmış falan geçin o işleri

yüzyüze gelirsen dua et rujların parasını istemedim de

Şu temizlik işi gercekten çok önemli,
Temizlik yapmasını bilmeyen insanlar temizliğe gidiyor, konu da olduğu gibi çocuğunu peşine takıp ortaya salıp temizlik yapanlar, şart şurt bilmeyen insanların temizlik yapması…

Kv si de beş para etmez, gelinini apartmanında temizlik işine gönderip torununa bakmayan bir kadının gelini tabi ki istedigi atı oynatamayınca işi yüzsüzlüğe vuracak…

Valla ben de evimde yüz kremleri, asitler, peelingi çocuklarımdan nasıl saklayacağımı bilmiyorum. Tanesi olmuş kaç para… Hem cocuguna milletin evini karıştırmaması gerektiğini öğretmeyip ortaya salıp rujların içine ettirip yaptığı tavra bak…

Bi laf vardır padişahın da çocuğu olmuş amma terbiyesi ile…. Anlayana.

Herkesin çocuğu kendine değerli milleti rahatsız edecek gibi ortaya salınamaz…

Okudukca sinir oldum…

İyi olmuş işten çıkardığın. Bende bunlardan yildigim için artık kendim yapıyorum. Olduğu kadar. İnsanlar yüz verince astarini istiyor. Ben misafirliğe gittiğim evde çocuğum zarar verse mahcup olur ödemeye çalışırım. Bunlardaki rahatlık kimsede yok. Ekstra olarak her şeye karışıp dedikodu yapanları vs aman eksik olsun.

X