Temmuz anneleri. 2li tarama testleri..

ben 2li tara testimi gecen perşembe yaptırdım cumarteside sonuçlarımı aldım doktor maşallah hiç bir problem yok gözün aydın dedi testede sigortalı olduğum için 85 lira ödedim normalde 130 muş veznedeki kız öyle demişti

Bende bugün saat 16:30 da sonuçlarımı doktrdan öğreneceğim çok heyecanlıyım ve krkuyorum ne olur bana dua edin

bende geçen salı yaptırdım ikilitest bu cumartesi alıcam sonuçları inşallah iyidir
bende 260 ödedim ikili teste

ikili tarama testi ney kızlar

canım ikili test bebekte down sendromu risk hesaplaması yapmaya yarayan bir test detaylı ultrason ile bebeğin esne kalınlığı ölçülüyor ve bir miktar kan alınıp
değerlendirme birlikte yapılarak tabii anne yaşı kilosu daha önce geçirilmiş bir rahatsızlık Vs. bir sonuç çıkıyor aşağı yukarı bu risk yüksek çıkarsa amniyosentez yapılıyor anneye normal çıkarsa sırada üçlü test var
sen kaç haftalık hamilesi 11-14 hafta arası yapılması gerekiyor sonra çok geç
ben 12+5 'de yaptırdım canım

Ya siz çok ödemişsiniz. Ben özelde yaptırdım 50,00 YTL ye niye bu kadar çok sizinki

bende özelde yaptırdım toplam kan ve ultrasona 260 ödedim benim gittiğim hastane biraz pahalı bir hastane ASM'ye gidiyorum ben birde testi benim doktorum yapmadı belki ondan olabilir

Ben de bu ayın yani ocak 26 da ikili tarama testimi yaptıracağım..Ben de özel hastanede muayene oluyor, doktor kontrolümü yaptırıyorum..
200 ytl olduğunu öğrendim.
Herşey yolunda olsun da ne yapalım pahalı ise pahalı:)

bende bugün doktordaydım.ense ölçümü yapıldı ve 1,6 çıktı.ikili test istemedim.

bende de arkadaşlar herşey cok iyi cıktı maşşallah ikinizde turp gibisiniz dedi :KK70: eski doktorum oldugu için samimiyizde biraz, 5 hafta görmeyim seni dedi ama bana cok gec geldi kızlar 18 haftalıkken gidicem yani cinsiyetinide ozaman ögrenicem ama cok gec geldi bana ve eşimede doktorda sürekli gelip gitmekmi istiyosun bir sorunun yok işte evinde dinlen rahatına bak dedi ama ne biliyim 5 hafta cok uzun cinsiyett için 5 hafta beklemek şimdiden sıkıldım offf :KK43:

bende özelde yaptırdım toplam kan ve ultrasona 260 ödedim benim gittiğim hastane biraz pahalı bir hastane ASM'ye gidiyorum ben birde testi benim doktorum yapmadı belki ondan olabilir

Semras bir daha ASM'ye geldiğinde bi üst kata çıkıver de tanışalım... :)) İkili test için Hayri Ermiş hoca gördü seni değil mi?

Benim İkili Test Sonuçlarım belli oldu İkimizinde maşallahı varmış.Çok sevinçliyim darısı herksein başına

Sanırım cogu temmuz annişleri test sonuclarını ögrenmiş ve herkezinde süper cıkmış cok sevindim kızlar bizim doktorumuzda sonuclar süper turp gibisiniz ikinizide, 5 hafta görmiyim sizi demişti :KK70:

Semras bir daha ASM'ye geldiğinde bi üst kata çıkıver de tanışalım... :)) İkili test için Hayri Ermiş hoca gördü seni değil mi?

Merhaba meral76 ben yarın gidiyorum Asm'ye test sonuçlarımı alacağım ve Ebru hanıma muayene olacağım evet Hayri bey yaptı ikili testi
yalnız anlamadım sen ASM'de mi çalışıyorsun nasıl bulacam ben seni :)

Merhaba meral76 ben yarın gidiyorum Asm'ye test sonuçlarımı alacağım ve Ebru hanıma muayene olacağım evet Hayri bey yaptı ikili testi
yalnız anlamadım sen ASM'de mi çalışıyorsun nasıl bulacam ben seni :)

Evet semras... Yarın 15:30'a kadar burda yani ASM'deyim... Hemen bir üst kata yani 3. kata çıkarsan ordayım. Karşına ben çıkarım zaten... Benim de doktorum Ebru hn...

Evet semras... Yarın 15:30'a kadar burda yani ASM'deyim... Hemen bir üst kata yani 3. kata çıkarsan ordayım. Karşına ben çıkarım zaten... Benim de doktorum Ebru hn...[/

çok sevindim yarın randevum 12:30'da çıkışta uğrayacağım o zaman :)))
görüşmek üzere a.s.

X