Temmuz anneleri. 2li tarama testleri..

kızlar benim içinde dua edin birde bebişler nezaman hareket etcek yani hareketlerini nezaman hissedeceğiz

kızlar benim içinde dua edin birde bebişler nezaman hareket etcek yani hareketlerini nezaman hissedeceğiz

dualarımız seninle canım 18 - 20 haftalar arasında hissederiz bebeişlerimizi :eek:

bende dun yaptirdim testimi ense kalinliği 1,3 mm cikti doktorum olcumler gayet iyi dedi ama kan sonuclarini sali alicam..

bu arada oğluşumuz olacakmis :))

Semras geldiğin için teşekkürler :)) seninle tanışmak güzeldi...

Semras geldiğin için teşekkürler :)) seninle tanışmak güzeldi...

Bende tanıştığımıza çok sevindim meral76 :1hug:
ayrıca belirtmek isterim çok güleryüzlü birisin yerimseniben
İnşallah sende yarınki testten çok güzel sonuçlarla çıkarsın
kimbilir belkide sen öğrenirsin yarını bebişin cinsiyetini benim umutlarım
9 şubata kaldı :çok üzgünüm:
Sağlıcakla gelsinde bekleyeceğiz artık neyapalım

a.s.

bende dun yaptirdim testimi ense kalinliği 1,3 mm cikti doktorum olcumler gayet iyi dedi ama kan sonuclarini sali alicam..

bu arada oğluşumuz olacakmis :))

ya hidennisko öğrendin mi sen cinsiyeti ne güzel çok sevindim
test sonucunda güzel Maşallah diyorum sana :teytey:
benim 9 şubatta belli olacak beklicez mecburen :çok üzgünüm:

ya hidennisko öğrendin mi sen cinsiyeti ne güzel çok sevindim
test sonucunda güzel Maşallah diyorum sana :teytey:
benim 9 şubatta belli olacak beklicez mecburen :çok üzgünüm:

arkadasim insallah sonuclar cok güzel cikacak hepimizin sen hic merak etme

:hooray:

bende 2li testi yaptırdım daha sonuç almadım yarın arıcam dr inşallah açıklanır:)bu arada 14hafta 2 günlük hamileyim:)

bende 12+4 günlük hamileyim kızlar, ikili test yaptırdım telefonda sonucları söyledi doktor, herşey normal yolunda,problem yok dedi,testi elime almadım daha,inşallah hepimizin iyi çıkar sonuçlar kızlar ya

Test sonuçlarımı ben de nihayet elime aldım.. Henüz doktora göstermedim ama incelediğim kadarıyla herşey çok güzel görünüyor. Çok mutluyum... Darısı herkesin başına...

benim sonuçlarımda iyiymiş allahıma şükür:1hug:diğer hamiş arkadaşlarımızında hayırlı haberlerini duyarız inşallah:teytey:

ben bu çarşamba yaptırdım,75ytl aldılar.ayın 23 ünde sonuçlar belli olacak,inşallah iyi çıkar,inşallah hepimizin bebekleri sağlıklı olur

en son gittiğimizde doktor 26 ocaga randevu verdi ve ense kalınlıgını ölceceğiz...sonuç normal degerle arasında çıkarsa senden test istemeyeceğim gerek yok dedi...zaten gecen hafta karın agrım olunca kan ve idrar testi istedi degerlerin normal oldugunu söyledi...sizce test istememesi normalmi...

merhaba cananmorbel benim bildiğim kadarıyla ikili test için alınan kanda bakılan hamileliğe özgü bazı proteinlerdir. f bhcg , pappa.. yani normal kan testi değil.. sadece ense kalınlığı ölçümü ikili test için yeterli olmayabilir.. bir araştır istersen ..

merhaba cananmorbel benim bildiğim kadarıyla ikili test için alınan kanda bakılan hamileliğe özgü bazı proteinlerdir. f bhcg , pappa.. yani normal kan testi değil.. sadece ense kalınlığı ölçümü ikili test için yeterli olmayabilir.. bir araştır istersen ..

sana katılıyorum febi Bencede atlanmaması gereken bir test bence a.s.

gerçi tanıdığım bir kaç kişi hiç test yaptırmadılar bile.. ama % 95 riski ortaya koyuyor.. önemli dolayısıyla, ben ultrasona girdim ama kan testi sonucum yarın çıkacak.. inş. iyi çıkar ..

ozaman ne olursu olsun...bende test isteyeyim cumartesi gunu doktordan...madem önemli bişi...
inş.senin test sonuclarında guzel çıkar

inş... bu test 11. -14. haftalar arasında yapılıyor .. ve her yerde yapılamıyor galiba .. sadece kan veriyosun.. ultrasona girmişsin zaten, ense kalınlığı ölçüldü mü kaç çıktı?

yok canım 26 ocakta doktorla randevum...daha ense kalınlıgı felan ölculmedi...gittiğim yer özel hastane ve orda yapılıyor bu testler önceki gittiğimde sormustum...bugun itibariyle 13+3üm

26 Ocak test için geç olabilir. bu aralar bence bugün yarın hemen yapsan iyi olur canım. Ve ense kalınlığınında ölçümü kan alındığı günle aynı olmak zorunda. Yani yarın sabah ense kalınlığını ölçtürüp hemen kan aldırmaya gitmen gerekecek.

X