Temmuz anneleri spor yapıyor muyuz?

ghaneli

^AhmetBarışCanan^
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
1.784
10
Merhabalar temmuz anneleri günde kaç saat veya kaç dakka spor yapıyorsunuz? Paylaşalım. Ben günde yarım saat yürüyorum bazen daha fazla ama yinede bel ağrısından kurtulamıyorum.YA SİZ:uhm::uhm::uhm:

Merhabalar temmuz anneleri günde kaç saat veya kaç dakka spor yapıyorsunuz? Paylaşalım. Ben günde yarım saat yürüyorum bazen daha fazla ama yinede bel ağrısından kurtulamıyorum.YA SİZ:uhm::uhm::uhm:

ben hiçççç spor yapmıyorum zaten evin merdivenlerini günde kaç kere inip çıkıyorum o spor yerine geçer herhalde nefes nefese kalıyorum
zaten eve 18:15'de geliyorum yemek ye topla derken saat 20.00 oluyor günler biraz daha uzasın yürüyüş yapmayı düşünüyorum bende

Valla zaten çalışıyorum... Doktor çalışırken yeteri kadar spor yapıyorsun dedi. Zorlama kendini dedi. Yat dinlen dedi.

Bende havalar biraz ısınsın yani nisandan sonra yürüyüşe başlıyacağım..
Şu an bişe yapamam daha taze hamişim
Şeniz

canım doktorum en son gittiğimde mutlaka 30dk yürü dedi ve elime bir kitapcık verdi..dogumdan önce ve sonra egzersiz rehberi diye...ama havalar çok soguk, yerler buz...yürümek imkansız...zaten sabah 8 akşam 17.30 işteyim..masa bası çalışıyorum...akşam eve git yemekti derken...bir yatıyorum bidaha kalkmıyorum...kolumu kaldırmaya halim olmuyor...ama havalar düzelsin en kısa zamanda yürüyüse başlayacağım...

Ben de şuan spor yapmıyorum. Zaten halim de kalmıyor. Ama Nisan'dan sonra yürüyüş yapmayı planlıyorum.

Evet doğru söylüyorsunuz bende çalışıyorum ama günde yarım saat koşu bandında yürüyrum.Doktorum çalışmak ayrı spor ayrı dedi ama son aylarda yürümekte çok faydalı karın kaslarını geliştiriyor ve doğuma büyük katkı sağlıyor.

malesef yapamıyoruz vallahi sanki kendimi taşıyamıyorum gücüm falan kalmadı hemen yoruluyorum uzanmak istiyorum ne sporu :KK70:

bende şu an spor veye yürüyüş yapmıyorum aynı şekilde havaların ısınmasını bekliyorum ama en faydalı eksersizler hangileri bilenler anlatabilir mi?

bende şu an spor veye yürüyüş yapmıyorum aynı şekilde havaların ısınmasını bekliyorum ama en faydalı eksersizler hangileri bilenler anlatabilir mi?

canım merhaba şu linke gir orada hareketler şema ile anlatılmış doğru duruş teknikleri falan evde vakit buldukça yapabiliriz bunları hatta ben bir çıktısını aldım az önce umarım faydalı olur

http://www.bebekbeklerken.com/detay.asp?id=22

a.s.

benim egzersiz yapmam yasak :KK43: rahime dikiş atıldıgı için
biraz fazla yürüsem hemen kasıklarımda agrılar başlıyor zaten :KK43:
ama bence yapın arkadaşlar
eger evinizin etrafı musait degilse bir spor salonuna yazılıp hafif egzersizler yapılabiir ne dersiniz :)))

bizim ev 2 katli oldugundan egzersize gerek kalmiyor desem yalan olmaz ama bu hafta kursum basliyor ve 3 gun durmak yasak bana.
birde yuruyus ve yumusak egzersizler bebisin daha kolay gelmesini,kaslarin kolay acilmasini ve dogumu kolaylastirdigini duydum.birde bizim burdaki hamile bayanlarin ellerinde su siseleri eksik olmuyor.buzlu buzlu sulari iciyorlar.bu da dogumu kolaylastiriyormus.

benimde aynı sorunum var bel ağrısı ama ben buldum ben kilo aldığımda uyarı yapıyo vücut en güzeli yavaş yavaş kilo verdikçe ağrılar azalıyo

X