temmuzda Muhammet Dilber Ankara'ya geliyorrrr kizlarrrrrrrr :))

hastanede terlik var canım ama belkide yoktur orda koy sen yinede wc ye giderken ayakların üşümesin havluya gerek yok bence peçetelerle idare edersiniz arkadaşınmı kalıcak seninde bak bence en çok sevdiğin arkadaşın kalsın ben annemi istemedim özellikle çünkü ağlıcaktı falan :) karşıdan sanki çok acılar çekiyomuşsun gibi görünüyo kanlar falan varya ama kendin çok rahat atlatçaksın bide arkadaşla zaman geçiyo nazlanabildiğin kadar nazlan :)

tamam canım terlıkte koyuyım ozaman :)evet arkadasım kalcak saolsun benden daha heveslı o bana cok guzel bakar bıde gece kolay gecsın dıye ıstedım onu:)

Arkadaşlar merhaba, ben foruma yeni üye oldum. BUraya yazmak için geç mi oldu bilemiyorum ama, acaba Muhammet Bey'e ANkara'da muayene olma şansımız var mı ?

canım merhaba ıstersen muhammet beyın ofısını ara sabahtan sor bı gorusme ayarlarlar buyuk ıhtımal 5 6 gun ankarada olcak cunku muhammet bey

Canmmmm yapldi gorusme bugunnn konustuk muhammed hocayla icim cok rahat yarn ameliyat saat 11 heyecanlanmaya başladmm hastaneye girince ne yapcamm bilmiyormmmmmmm :))

Canmmmm yapldi gorusme bugunnn konustuk muhammed hocayla icim cok rahat yarn ameliyat saat 11 heyecanlanmaya başladmm hastaneye girince ne yapcamm bilmiyormmmmmmm :))

Hayirlisi olsun canim hic korkma heyexanlanma diyecegim ama elinde olmuyo insanin cok kolay bir ameliyat uyuyup uyanacaksin dis cektirmek bile daha zor agri hic yok

kızlar ameliyat oldum.. bugün sanırım 20 günü geçti çok şükür morarma falan olmadı.. muhammed hoca işinin ehli bi doktor.. sorunuz olursa her zaman cvp layabilirim..:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

X