ter kokan arkadaşım :(

Girin banyoya bi kese atın.erkek arkadaşı yok mu yaa...alallala kendı kokusu da mı gelmıo burnuna

Tüy çok koku yapar.

Kimi de genetik olarak çok kokar.Benim eşim ve ailesi de çok kokar.Evlenince her gün yikanirsa kokmaz diyodum ama kilcal damarlar nedeniyle kokuyorlar.
Çekemiyorum yaaa.
ben arkadaşlik yapmazdim

kışın belki ama yazın 3 günde bir yıkanmak yeterli değil . Ayrıca sizde benim gibi kokuya çok takıntılısınız anneniz sigara içince bile hemen etkilendiğinize göre . Bence bir parfüm deodorant seti hediye edin duştan çıkınca yanında bol bol kremlenin deodorantları boca edin bende ter kokusuna hiç gelemiyorum sürekli sıkıyorum bu deodorantları deyin ya da tekken kibarca söyleyin başkasından duyacağına sizden duysun zaten son seneniz miş ya da sabredin

ayy çok fena ya benim midem bulanır başım ağrır dayanamammm..
kızım bile bile işkence çekiyosunuz..
öylelerine biz pisss diyoruz yapçak bişi yok bu devirdede ter kokuyosaaa buda onun rezilliği yani ayıptır ya...
canım söyle kurtull nedir ya bildiğin çin işkencesi..
canım kokmuşsun deodarantımı sürmeyince banada oluyo kullan hergün de bu kadar... işkence çekmeye değmez..

google a terkokuyorsun yaz, bi site çıkacak karşına, arkadaşının maik adresini yazdığında ona isimsiz mail gidecek. ter koktuğunu düşünen birileri var bilmeni istedik diye. şimdi denedim kendimde tekrar gayet güzel çalışıyor. bi deneyin isterseniz. allah da yardımcınız olsun ter kokan insan ciddi bir sınav, benim için soğuma sebebi.

Böyle şeyler çok rencide edici. İsimsiz notlar filan başka yorumlarda da önerilmiş. Size böyle bir isimsiz email gelse ne düşünür, ne hissederdiniz? Karşındakine direkt ter koktuğunu, yıkanması gerektiğini söylemesi bile bu kadar gurur kırıcı değil. Bana farkında olduğum veya olmadığım bir kusurumdan dolayı böyle alaycı ve rencide edici isimsiz mesajlar gönderilse, bunu yapanın kim olduğunu ortaya çıkarmaya çalışır, ve yapanla arkadaşlığımı bitirirdim.

bana böyle bir email gelse girer bi duş alırım. insanların bazen onların iyiliği için bile olsa dürüstçe yaklaşmak umulan tepkiyi vermiyor ne yazık ki, ayrıca ter kokmanın kusur olduğunu düşünmüyorum, tamamen bakımsızlıktan kaynaklanan bir şey olduğunu düşünüyorum. benim ofisimde bir adam var 8 saat beraberiz ve kolunun altında adam ölse bu kadar kokabilir ancak, aynı gömleği 25 gün giyiyor ve evet ne yazık ki durumu da gayyyeet iyi, yani yazık ya belki tek gömleği vardır gibi bir durum söz konusu değil, ter kokusunu yakınen yaşamayan bilmez, öğürdüğümü bilirim o kokudan. başka insanları rahatsız edecek ve öğürtecek kadar bir koku söz konusuysa o kokunun alınmaması imkansız kendinde. kokuyu alıp da önlemini almayan insanı da rencide ederim yani kimse kusura bakmasın mevlana değilim herkese gel gel.

neyse konu sahibinin kendi tercihi isimsiz not yazmak falan.

Ben söylerdim ne olacak ki samimi olmasam da söylerdim. Ki yaptım da. Zor biliyorum ama maksimum on dakikada bitecek bir konuşma. Ama sana bişey diyeyim mi o kendi kokusuna alismistir yani kokuyu kendisinin hissettiğini sanmıyorum. Ayrıca büyük ihtimalle kıyafetlerini de düzenli yikamiyordur kıyafetlerinde de o koku kaliyordur. Ben söyledigimde arkadaş bi hafta falan dikkat etti ama sonra eski haline döndü ben de tekrar söylemedim. Yani böyleleri ilk duyduğunda bozulsa bile kendi alışkanlıklarından kopamiyorlar. Ama sen söyle yine de seninki yakın arkadasmis.

İş arkadaşınıza da not atmışsınızdır o zaman. Valla ben açık olmaktan yanayım. Rencide edecekseniz de yüzüne söyleyip edin. Buna cesaret edemeyip yeni yeni icatlar buluyor insanlar.

özür dilerim alıntı yapamıyorum yorumlarınız için binlerce kez teşekkürler. söylemeyi gerçekten çok isterim direk olarak ama bana alınıp kırılacakmış gibi geliyor açıkçası yani ne bileyim bi de koca sene aynı odada yüz yüze bakıcaz son senem ve kırgınlık küslük istemiyorum cidden. işte kendimce ima etmeye çalışıyorum bazen odadayken ya burası kötü kokuyor, camı açayım falan diyorum açıyorum. o da evet çok havasız kalmış açalım falan diyor. bazen ben kendi kendime onun yanında öf yaa sabahtan beri koştur koştur çok terledim, nefret ediyorum ter kokusundan, yurda gider gitmez banyoya giricem falan diyorum. bunları sürekli söylüyorum. son zamanlarda banyo konusunda biraz daha teşvik edici olmaya çalışıyorum hani mesela ben banyoya gireceğim zaman o da giriyor, 8 tane duşkabin var yandaki kabine o giriyor falan, çıkınca da oh mis gibi koktuk temiz temiz falan diyorum. alışverişlerimizi de beraber yaparız mesela, kendi kullandığım duş jelinden aldı o da, çok sevdi kokusunu falan. belki karbonat ya da deotak almaya falan da teşvik edebilirim onu. bi de şey, ağız bakımına da çok dikkat eden biri değil yani aslında odamdaki diğer kızlara da şöyle bi dikkat ettim gece yatmadan önce diş fırçalayan falan da yok benden başka. tabi ağız bakımı beni çok derin etkilemiyor çok yaklaşıp da suratıma konuşmadığı sürece. sanırım dişlerinde çürükler var ama ben genelde bana yaklaşarak konuşmasına müsade etmiyorum mesela. ama bazen çok mecbur kaldığında falan yaklaşıyor ve burnumdan nefes almıyorumo vakit, o da kokuyor çünkü. benim tek derdim bu kız değil ki, öbür oda arkadaşım da afedersiniz adet kokuyordu geçen gün ama bu aralar pek yok. yani ne diyeyim insanlık halidir olabilir belki ama bu arkadaşıma ne yapacağım, koca sene nasıl geçecek, belki sabrım taşar ve yüzüne karşı onu kırmadan söylerim belli olmaz. yani diş fırçalama konusunda bi olay yaşamıştık, dişlerini fırçalamaya gitti ve 30-40 sn sonra geldi. kızlardan biri de aa ne çabuk geldin, ne çabuk fırçaladın falan dedi. bu arkadaşım da ya sadece gözüken yerleri fırçalıyorum dedi, bunun üzerine kız dişlerin düzgün fırçalanması gerektiğini falan söyledi. ben şok tabi. bıktım artık şu yurtta 4 senedir şu kızların acayipliklerinden içimi buraya dökmek istedim

Gercekten nasil belali bir durummus ya Allah kolayliklar versin. Maalesef bizler pek hijyenik olmayan bir milletiz bunu kabul etmemiz gerek. Dis fircalamadan, deodorant kullanmaya kadar hala pek yaygin olmayan seyler bunlar. Benim de yengem aşırı ter kokar. Ben abime soylemistim o da karisina soylesin diye. Dis konusu ise valla sari sari dişler ben bakinca bile midem bulanir. 40 saniye disi hic fircalama daha iyi. En az 2 dakika fircalamak lazim, ayrica dil ustunu de fircalamali. En cok bakteri orda. Ben dis sagligima cok dikkat etmeme ragmen hep yanimda sakiz bulundururum. Birisiyle konusacak isem ikram ederim ister misin diye. Dus alirken illa saci yikamakta gerekmiyor. Sadece vucudu yikamakta yeterli. Olmadi islak mendiller var. Ben kendimde bazen çok terledigimde kol altlarimi sık sık silerim.Hep yanimda tasirim. Ama cogu zaman ter silmekle gecmiyor, deodorantta kar etmiyor. Illa sabunlamak lazim geliyor. Banyo almak sart yani. Allah sabirlar versin ya durumun çok zor.

Fakat cok cekilmez olsaydi ben soylerdim. Yillar once bir arkadasa kirmadan soylemistk. Kiz o gunden sonra hakikaten de kokmamisti. Belki soylesen d
artik onlemini alir. Bazilari kendi kokularini gercekten almiyorlar. Bayramda bir akrabamiz ziyarete geldi, ter kokusu ben diger koltukta otururken taa geldi koktu burnuma. Ben odada duramadim.Mutfaga felan gittim. Icerde herkes guluyo egleniyodu ama bana kokan onlarada kokmustur. Pesinden konustular belkide uzuldum o kisinin adina.

ya babanemin bi arkadaşı var babaneme geldiğinde valla evi kokutuyo yaaa öyle böyle değil.. Kadın gidiyo kokusu evde kalıyo ve hala öyle kocasıda demek alışmış bişi demiyo o yaşlı olduğu için biz bişi demiyodukk sonuçta babanemin arkadaşı :))))
ama bu yaşta ayıppp sınıfıda kokutur o yurt odasınıda... sizde alışmışsınız artık demekki çok rahatsız olsanız dayanamazdınız benim başım ağrırı dayanamam ıyy midem döndü elalemin ter kokusunu niye çekiyim iyiyse iyi...
iyi diye burnumdanmı oliyim...

Samimiysen söylemelisin tabi ki de dost acı söyler dememişler boşuna ha bi de bi deodorant hediye edip şakayla karışık söyleyebilirsin

Ben olsam direk söylerim, söyle kurtul. Bence kırılmaz daha dikkatli olur, hoș kırılan bir tip olsa zaten kendiliğinden hassas olup farkına varırdı etrafa saçtığı esansın.

Bizim bir iş arkadaşı vardı

Adam temizdi de ama kokardı

Hatta odası değişti o başka odaya geçti kokusu duvarlara sinmiş boyatıp kurtulduk

Hatta anlatırdı annem ben çok sıcak su ile yıkanmıyorum diye temiz olduğuma inanmıyor diye kadın haklı diyemezdik

Çok da hoş bir de eşi vardı hani temiz titiz birisi idi ama adam kokuyordu teni öyleydi muhtemelen

çok samimi isem söylerim bence kırılmaz.
hatta benim de başıma geldi
ben kokan kızdım ama
lisedeydim ne bileyim deodorantı neyi
çok yakın arkadaşım koktuğumu söyledi gayet açıkça tabii samimi olduğumuz için sorun olmadı
gidip beraber deodorant almıştık
8x4 ün yeşil şişede olanı idi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…