ter kokan arkadaşım :(

Bi ara bununla alakali bi site kurulmuştu. Sen siteye yaziyosun onlar aenin yerine arkadaslarin ter koltuğunu düşünüyor diye isimsiz mail atıyolardi. Hala varmi bilmiyorum ama böyle dolayli bi yol secilebilir.

Yukarda yazmış biri deotak birebir ter kokusuna hem de leke yapmıyour. bir tane alıp hediye edin, deodorantlar alın hediye edin.
Mesela başka bir arkadaşınız odaya gelip sizi kast ederek "uff MilkCoffe duş al istesen terlemişsin galiba kokuyorsun" gibi şeyler söylesin, aranızda anlaşın. Üzerine alınır belki.

mrb'lar ben kyk yurdunda kalıyorum odalarımız 4 kişilik. 4. sınıftayım eğitim fakültesinde. bu sene kyk'nın 4. senesindeyim onu da eklemek isterim (3 yıldır kyk yurdundayım ve bu sene 4. yılım yani) . benim bi oda arkadaşım var kendisi yakın arkadaşım çok iyi anlaşırız falan ama bi sorun var. oda arkadaşım, adı A olsun A ter kokuyor. bu arada yaşlarımız 23. belki de tek kötü yanı ter kokması ama buram buram kokuyor yani öyle böyle değil. ben ara sıra ima etmeye çalışıyorum ama anlamıyor ya da anlamak istemiyor. aynı gün yaz tatilinden yurda döndük inanılmaz ter kokuyordu ve ben de ona of çok terledim yurda gider gitmez banyo yapacağım felan dedim belki anlar diye. ben çok yorgunum uğraşmayacağım zaten bu sabah yıkandım evde yola çıkmadan önce falan dedi. kokuyorsun lafı dilimin ucuna geldi ama kalbi kırılır diye bişey diyemedim. genelde birlikteyiz aynı sınıftayız derste de aynı sırada otururuz. gerçekten dünya iyisi biri ama bu koku beni öldürecek. 3 günde bir falan banyoya giriyor. bazen sadece saçlarını yıkayıp banyo kısmını geçiştiriyor. banyoya girdiğinde de zaten çok kısa süre orada kalıyor yani 10 dk bile değil. 2 kere vücudumu, 3 kere saçlarımı yıkıyorum diyor ama ertesi gün sanki yıkanmamış gibi kokuyor. açıkçası ben temiz yıkandığını sanmıyorum yani gerçekten 7 dk falan kalıyor banyoda. bazen kızlarla yurdun sahasına voleybol oynamaya gidiyor, geldiğinde terlemiş olmasına rağmen yıkanmıyor. normal zamanlarda da çok süslü gezer bu arada, makyajı, saçının şekli falan çok uğraşır ama ter kokuyor yani. geçen gün deodorant aldık ama pek kullanmıyor herhalde bilemiyorum. alırken bak bunun kokusu çok güzel, hem ter kokusuna iyi geliyor bu marka çok iyi, duştan sonra sıkınca kendini çok temiz hissediyor insan falan dedim, evet haklısın dedi. arkadaşlar gerçekten çok iyi biri ama ben ona ter kokuyorsun diyemem kırılmasından korkuyorum. çevresindeki insanlar, odadaki diğer kızlar da farkındadır bence ama kimse de bişey demiyor. bi yandan diyorum son sene yani bi daha bi arada yaşamayacağız, ne yaparsa yapsın ama biri bana ter koktuğum gerçeğini söylemezse üzülürdüm ben sanırım. benim hayatta en çok korktuğum şeydir kokmak. annem yanımda sigara içerse gidip kıyafetlerimi falan değiştiririm kokuyor çünkü. deodorantlar ve düzgün banyo yapmak, duş almak bu işte çok önemli ve ben çok dikkat ediyorum ama herkes öyle değil. anlamıyorum hiç kendine kokmuyor mu? siz olsanız ne yaparsınız kızla aynı odayı paylaşıyorum ve daha ne kadar dayanırım bilemiyorum. odayı değiştirmem bunun için, arkadaşlık ilişkimi de bozamam ama ter koktuğunu da artık anlaması lazım. kalbini kıracağıma kafamı kırayım daha iyi ama kırmadan nasıl yaparım bilmiyorum. içimi dökmek istedim bi de siz olsanız ne yapardınız zahmet edip yazarsanız çok sevinirim
Deodorant hediye et

Ya inan seni cok iyi anlıyorum hayatta en nefret ettigim koku sanırım cok kötü bişey katlanamam yani hiç bi şekilde bence yakın arkadasınsa söylemelisin bazı rahatsızlıklardanda kaynaklanabilir cünkü bu durum alıp karsına güzel bi dille anlatmalısın onun iyiligi için

Benimde terim kokar belli dönemlerde özellikle duştan çıkarım yine kokarım ama günde 4 kez koltuk altı roll/on sürerim birde Rexona fresh aldım çok memnunum kokuyu yokediyor ..hediye almanızı tavsiye ederim

Dis bakimina da ozen gostermiyorsa ben pis derim o insana. Temizligi de sen ogretecek degilsin ya. Kocaman kizlarsiniz artik. Ben hic bir kadina bakimsizligi yakistiramiyorum. Saglik sorunu vardir o baska.. Bence o kendisiyle boyle mutlu etrafina rahatsizlik verdigini de farkinda degil.. Biri uyarirsa kendine gelir belki. Sen nezaket gosterip ses cikarmiyorsun ama birgun bir patavatsiza denk gelir. Anlar o zaman durumunu.

Ah canm ya iyi senin ter kokuyor. Ben ünideyken bi ew arkadaşım vardı kardeşten öteydi benim için. Ama kızın banyoyla uzaktan yakından ilgisi yoktu. Ve aynı iç çamaşırını ( alt taraf ayrıca ) 1 ay giydiğini bilirim. Bacak arasından öyle bir koku gelirdi valla adamı şahadetsiz gebertecek. Bi sevgilisi vardı bazen onun yanında kalırdı ewe bi gelirdi ertesi sabah ben kahvaltıdayken masaya otururdu buram buram sperm kokardı afedersin. Ona rağmen duşa girmezsi. Zaten sevgiliside kısa sürede terk etti nedenseeee :)

Ah canm ya iyi senin ter kokuyor. Ben ünideyken bi ew arkadaşım vardı kardeşten öteydi benim için. Ama kızın banyoyla uzaktan yakından ilgisi yoktu. Ve aynı iç çamaşırını ( alt taraf ayrıca ) 1 ay giydiğini bilirim. Bacak arasından öyle bir koku gelirdi valla adamı şahadetsiz gebertecek. Bi sevgilisi vardı bazen onun yanında kalırdı ewe bi gelirdi ertesi sabah ben kahvaltıdayken masaya otururdu buram buram sperm kokardı afedersin. Ona rağmen duşa girmezsi. Zaten sevgiliside kısa sürede terk etti nedenseeee :)
:KK57::KK35::KK57::KK35: evlerden iraakk

nasıl yani sevgiliyle ya da eşle cinsel ilişki yaşanınca insan kokar mı öyle? valla bilmediğimden soruyorum..

Çok zor bir durum ve aynı ortamı sürekli paylaşmak daha kötü. Çok yapıcı yorumlar var, hepsini titizlikle okudum, isimsiz email ve ter kokuyorsun sitesinden email çok mantıklı. Aynı zamanda biriyle anlaşıp size ter kokuyorsun dedirtip onun da üstüne alınmasını sağlamakta mantıklı. Güzel kokulara teşvik edici şeyleri bırakmayın, alışverişteki duj jeli vb olayınız güzel olmuş. Koltukaltı kıllarının boyutunu merak ettim ben de bir arkadaş gibi, kokmaması için her zaman kısa olmalı, yoksa hep kokar uzattığı sürece. Ben aktardan Jolie adında mineralli doğal bir deodorant kullanıyorum, hamilelere ve alerjik tenli olanlara serbest kullanımı var, suya ıslatıp koltukaltına sürüyorsun, 1 yıldır kullanıyorum ve kokum kesiliyor sürünce, önceden ben de çok kokardım, soğanlı yemekler çok tüketirim çünkü, ama şimdi bu ürünle çok iyiyim.

bi bilgisayar çıktısı alın ter kokuyorsun falan yazıp gizlice görebileceği biyere koyun. kimden geldiğini anlamaz hemde.

Benimki hem ter. Kokuyor hem ayakları kokuyor çitileyesim geliyo bazen 15tane parfümüm olmuş geçen toz alırken saydım dışarı çıktığımızda oda alsın dıye habire bende alıyorum aslında öyle pis bitişe değil ama ayaklarında vücudunda çok kötü kokuyor söylemeye kalksam asla kabul etmez sanırım iş arkadaşım olduğun aramda bozulsun istemem koklamaya devam

sperm kokuyor mu yahu :KK57: bekarlık başa bela bi aydınlatın :KK70::KK70:
bence o pisliğinden kokmuştur adamda pis olduğundan terketmiştir :63: öğğğ leş gibi evlerden ırak :mad:

Ayy benimde lisedeylen sira arkadasim fena sekilde terleyip kokardi. Onunki fazla hareket etmese bile bildigin ter bosaltirdi. Hastalik gibi bisey de olabilir. Bende soyleyememistim ozamanlar...

Ayyyy boşver boşver kesinlikle söyleme bence, bende yurtta kaliyodum geçen sene okulum bu sene bitti aynı senin oda arkadasindan bende de vardı çok seviyodum çok samimi olduğum bi arkadaşım güzel bi kız makyaj saç baş 10 numara yani. Ama gel gelelim koltuk altları felaketti. Bide ben kendime ağda yaparken banada kanka banada yapsana diyodu kol altini jiletle alıyordu belki de o yüzdendir dcem ama yine de dikkat edilmesi lazım. Ve ben o arkadaşımla sevgilisinden ayrıldı çok Üzgündu yalnız bırakmamak adına 2 ay aynı yatakta yattım hemen yadirgamayin bu arada sürekli ağlıyordu benim yanıma yerleşti yatağına git de diyemedim kokuyosun da. Sadece bol bol ağda yapiyodum ona sende bişey deme senden kötüsü olmaz o an ne kadar iyi bi kız beni uyardı demez. Utanir veya çok sinirlenir ağlar....

Zor Bi durum tatlım, ben olsam bende diyemezdim sanırım ama birlikte sosyal aktivitelere katıldıktan sonra, hadi kızlar herkes banyoya, baya Bi koktuk odamız tertemiz koksun diyebilirsin. Eger herkes banyoya girip o girmiyorsa, kusura bakma herkes girecek, rahat rahat yatalım diye saka yoluyla karışık biraz utanmasını sağlayabilirsin. Ama sürekli böyle zorla banyoya sokmak işe yararmı bilmiyorum tabi

De ki benden ter kokusu geliyo mu, insan kendi ter kokusunu fark etmiyo genelde. Gelmiyo derse de ki ama gelirse soyle, bu durumu bilmek isterim. Buyuk ihtimal o da sana oyle diyecek. Sen de biraz de ya da voleyboldan gelince oluyo falan de

Ee bu nasil samimiyet.
Bizimde vardi zamaninda oda kankilerimiz:KK19: cok samimiydik ama kiz ortami sakalar havada ucusuyodu.:KK53:
Sahsen benim arkadasim bu kadar ciddi koksa soylerdim madem o kadar samimiyim makarasini yapardik.
Git yikan kiz kokmussun falan:KK70: :KK45:

Baska odada bir kiz vardi. Arkadasim cok rahatsiz oluyodu odanin koktugunu ve uzun sure banyoya girmedigini soylemisti. Kiz alt sinifimdi bende girdim oda agir gibi kokuyodu sok oldum.
O odadayken sakayla ne kokuyo ayakkabimi falan dedim sesli oda yoo falan dedi.. hemen makaraya cevirdik olayi kiz megerse 2haftada bir yikaniyomus ozaman konustum falan sakayla kirmadan duzelmisti kiz :)

:KK57::KK57:
Allahım ya öyle bir anlatmışsınız ki kokusu burnuma geldi resmen buradan duydum...:KK53:
İğrenççliğe nasıl tahammül ettiniz, bağışıklık kazanmışsınızdır artık herhalde...

X