ter kokan arkadaşım :(

Çok terledik kokuyoruz resmen falan desen.kendini de kat işebelki anlar.yakınısın sen başkaları daha farklı söyler üzülürsünkeşke ben deseydim diye

arkadasının bence problemı yıkanmamak degıl ter bezlerı fazla calısıyor koltuk altına lımon surse bı nevı azaltabılır ama deodorantını da eksık etmemesı gerekıor ben de bı gun yıkanmayım kokarım ama buna cok dıkkat ederım guzel kokan kremler surerım kendıne sahıp olması gerekıo anladıgım kadarıyla burnu alışmıs almıo kokusunu

Benimde bi arkadasim vardi, su an 2 senedir gorussek bile fazla gorusemiyoruz.
Arada sirada kizlarla beraber yemege cikiyoruz. O denilen terkokuyosun sitesi aslinda mantikli bisy. Cunku bazi yemeklerde hala kokuyu hissediyorum.Rencide felanda etmemis oluruz.

http://terkokuyorsun.com
iste senin cvbin tatlim.
Hem ter koktugunu bilecek hem de etrafta birilerinin rahatsiz oldugunu

Su site fena fikir degil amma ben arkadasinin yerinde olsam ve boyle mesaj alsam direkt oda arkadaslarimdan suphelenirim.

bu derdi en iyi ben biliriiiiimm ter kokusu deyince burnuma geliyor o koku aman yarabbim 5 yıl aynı odada çalıştık birlikte

Canım öncelikle şunu söyleyeyim. Laf dokndursanda ima etsende üsenen, içinden gelmeyen ınsan yapmaz.Ne kadar söylersn söyle. Zaten söyledıgın zamanda sonuc alamamıssın dediğim giibi. O yuzden bu ıhtımalı unut.Direk söyleme konusuna gelincde ne kadar samimi bir arkadasım da olsa yediğimiz içitigimiz ayrı gitmesede sahsen bana sen ter kokuyorsun dese ben inanılmaz kırılırım. Kızarım demıyorum dıkkatını cekerim üzülürüm sadece. Tabı bu benım yapım, belki arkadasın farklı karsılar hak verir sana o ayrı. Bunu sen daha iyi bilirsin yapısını alınganlıgını vs. Şöyle de bişey var ıstersen her gun banyo yapsın. Deodorant kullanmazsan kokuyorsun. Yaptıgın ıse de baglı tabıkı bu ama aynı gun banyo yap ve dışarı çık . Eve geldiginde yine kokmuş oluyosun. Deodorant bu konuda buyuk bir yardımcı. O yüzden deodorant konusunda daha fazla üstüne düşebilrsin.

Arkadaşına uygun bir şekilde söylemelisin bu durumu.Başkasından duyacağına senden duyması daha iyi.Zaten roll-on kullanmak şart ter kokmamak için.Karbonat çok etkili ter kokusuna onuda deneyebilir.

Benim eşimde gün aşırı yıkanır ama yinede hiç yıkanmamış gibi kokar.defalarca söyledim yinede rahatsız olmuyor.herhalde kendine hiç kokmuyor.
Birde koltuk altlarını benim gibi sürekli temizlemez.ben kocama söz geçiremedim.
Karbonat nasıl kullanılıyor

Ya benim bir arkadaşım vardı o da çok ter kokardı. Yanında bebek kolonyası taşırdı. Çok dikkat ederdi. Belki bir rahatsızlığı vardır. Çok terleyen insanları bilirim ama bazıları çok kokmazlar. Arkadaşına açıkça söyle hatta doktora gitmeye ikna et birlikte gidin. Yardımcı ol yani.

Ya ben yazıcam ama şimdi bide ban yerim falan :) adam demekki olması gereken yere değilde üzerine sağına soluna gelmiş kızın. Oda üzerinde kalmış kokuyor. Başka bi açıklaması olamazdı o kokunun
ay tuvalete demi girmemiş ya taharetlenmeyi de mi bilmiyo bu kız? tuvalette bari yıkasaydı ıyykkk..

Canm bazı insanlar bencede banyo yapmasını bilmiyor otobüste,marketlerde toplu yerlerde bile insan denk gelince çok kötü oluyor valla bide sen aynu odadasın allah yardımcın olsun
Güzelce söyle ovuna ovuna yıkanmıyor demekki gel kız iki kese atem falan de bilmiyor belkide.
Bide canm ben banyo yapmadan ter kokusunu bastırsın diye deodorant parfüm roll on ne sürülürse karşıyım valla o zamn daha kötü oluyor bazılarında ya
Canm kırmadan güzelce konuş yarın öbür gün biri dan diye söyler temelli üzülür.
Biraz bozulacak illaki ama mecbur gibi bi durum hem onun için hemde senin burnunun direği için kırılmadan anlat canm

Deodorant degil de rol on aldirip her sabah birlikte giyinirken aa hadi rolon surunelim bir gram islaklik yapmiyor gun boyu dersin. Ayrica bazen ter kokusu geliyor kizim senden siye espirye vurarak soyleyebilirsin ya. Zaten cok yakinsaniz" iyiki dedin kiz "bile demesi lazim..

Bence soyle canim biraz ter kokuyorsun ben iyiligini isterim falan diyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…