Terapi süreci sonrası

Benim gittiğim doktor ilaca gerek yok psikoloğa yönlendricem dedi. Bende ilaç ver ben artk konusmak istemiyorm dedim😂😂 güzel anlastk
İlaç alerjisi sebebiyle bir kez ölümden döndüm kalp masajıyla hayata döndüm yıllar önce o zamandan beri ilaç korkum oluştu o bile başlı başına bir problem benim için 🥲 o yüzden ilaç alamıyorum o olayın üzerine bir kez antidepresana başladım içtikten 10 dk sonra panik atak krizi geçirdim bağıra bağıra sonra oluştu bu korku 😟 hep diyorum lütfen ilaçsız yapın diye şuan bile gittiğim tüm doktorları darlıyorum herşeyi sorarak 😂 eczacı kadar iyi bilirim ilaçlar şaka değil

1200 lira ama benim doktoruma göre çok çok uygun bir ücret
kendisi hem çapa mezunu uzmanlığını da erenkoyde yapmış
sürekli eğitimler alan biri
bide fenomen djdjdjdj djjdjdkd
🤤🤤 işte ben ödeme kısmından sonra ufak kalp atışları yaşıyorum 🤣 umutsuz vaka olana kadar devam gerçi ne kadar ekmek o kadar köfte o da haklı adam erenköyde neler görmüştür biz çerez kalırız yanında 🤭

İlaç alerjisi sebebiyle bir kez ölümden döndüm kalp masajıyla hayata döndüm yıllar önce o zamandan beri ilaç korkum oluştu o bile başlı başına bir problem benim için 🥲 o yüzden ilaç alamıyorum o olayın üzerine bir kez antidepresana başladım içtikten 10 dk sonra panik atak krizi geçirdim bağıra bağıra sonra oluştu bu korku 😟 hep diyorum lütfen ilaçsız yapın diye şuan bile gittiğim tüm doktorları darlıyorum herşeyi sorarak 😂 eczacı kadar iyi bilirim ilaçlar şaka değil
Haklısınız ama kullanmayın ve sorgulayın tabi ki.. benm gittiğim doktor aslnda sohbet etmek istedi meraklı teyzeler gbi soru soruyodu yaslı bi uzmandı ama erkekti.. 😅🙈 allah askına ilacı yaz gideyim dememek içn zor tuttum kendimi

Haklısınız ama kullanmayın ve sorgulayın tabi ki.. benm gittiğim doktor aslnda sohbet etmek istedi meraklı teyzeler gbi soru soruyodu yaslı bi uzmandı ama erkekti.. 😅🙈 allah askına ilacı yaz gideyim dememek içn zor tuttum kendimi
Ya bana da öyle çok denk geldi ben aslında hep 1-2 gidip bıraktım çoğu zaman bir tanesi vardı o zamanlar lise sondum aile sorunlarım vardı kadın üniyi kazan git hepimiz dert çekiyoruz demişti komşumla konuşsam en azından daha samimi olurdu 😂

Ablacım ne doktorda ne trapistte kimsede sihirli değnek yok. Terapiyle tabi ki yol kat edersin ama mucizeyi başkasında arama, kendinde ara. Sen artık horlanmak istemiyor musun? kendini horlatmayacaksın o zaman, bu kadar. Seni horlamak isteyen tiplere haddinin bildirdikçe daha çok kendini değerli hissedersin.

Şöyle bir tavsiyem var, etrafında özgüveli bulduğun kadın varsa hareketlerine, tepkilerine bak bazen onları sen de kullan. ABDliler fake it till you make it demişler yani yani sahte de olsa beğendiğin bir davranışı ortaya koy sonra bakıyorsun ki içselleştirmişsin o davranışı, kabullenmişsin.

Benim yaman bir tip olduğumu söylerler, ilk tepkili hareketin benden olsun o zaman. Kendi kendeine her gün tekrarla, olmuyorsa olmuyor sittir ediyorum, dünyada erkek mi yok. Bunu her gün 20 kez sesli tekrarla sonra da olmayan durumlarda bırakmayı kendine hatırlat. Bol şans dilerim umarım koçyigit olacağın günler gelir :KK37:

🤤🤤 işte ben ödeme kısmından sonra ufak kalp atışları yaşıyorum 🤣 umutsuz vaka olana kadar devam gerçi ne kadar ekmek o kadar köfte o da haklı adam erenköyde neler görmüştür biz çerez kalırız yanında 🤭
psikiyatristlere gore çok uygunmus ya
geçen burada biri daha yazdı 2,5 isteyen varmış seansına :KK57:

Ya bana da öyle çok denk geldi ben aslında hep 1-2 gidip bıraktım çoğu zaman bir tanesi vardı o zamanlar lise sondum aile sorunlarım vardı kadın üniyi kazan git hepimiz dert çekiyoruz demişti komşumla konuşsam en azından daha samimi olurdu 😂
Asdff😂😂 okuyunca sizin kadar gelişeceksem gitmeyem ben üniye diyeydin

psikiyatristlere gore çok uygunmus ya
geçen burada biri daha yazdı 2,5 isteyen varmış seansına :KK57:
Ya mesela bana haftada bir yetmiyor o seans günü çok iyiyim motiveyim ama sonra bir hafta full aynı tas hamam çabuk unutuyorum 🤤 haftada 2/3 isterdim bence o daha iyi olurdu öyle olsa oooo demek 😂 çok zengin olursam öyle yapcam

Ya mesela bana haftada bir yetmiyor o seans günü çok iyiyim motiveyim ama sonra bir hafta full aynı tas hamam çabuk unutuyorum 🤤 haftada 2/3 isterdim bence o daha iyi olurdu öyle olsa oooo demek 😂 çok zengin olursam öyle yapcam
Dostum sen hem kanka hem terapist istiyon😂😂🙈🙈

ya işte galiba bu biraz beklentiyle alakalı bir şey mesela seanslar benim o gün modumu çok fazla yükseltmiyor ya da hayatımda herhangi bir şey değiştirmiyor
ben çok keyif alıyorum kendi psikiyatristimle seans yapmaktan ama bu kadar,hani çok böyle major bir şey yüklemediğim için haftada bir bana yetiyor şimdilik

aslında değişim aşkından çok ben bana iyi geldiği için terapi alıyorum şu an sadece çok major değiştirmek istediğim büyük bir şey yok yani değiştirmesem de olur

Camdaki kızdaki evin kızı olan kadın vardı Selma Ergeç, ona röportajda soru soruyorlar. En çok neye para harcarsınız diye. Terapiye diyor. Şu an o durumdayım :confused:zengin olursam ben de haftada 1-2 kez gidicem:confused:

Camdaki kızdaki evin kızı olan kadın vardı Selma Ergeç, ona röportajda soru soruyorlar. En çok neye para harcarsınız diye. Terapiye diyor. Şu an o durumdayım :confused:zengin olursam ben de haftada 1-2 kez gidicem:confused:
Doktoru satın almak gbi bişey 🙈😂 insallah ihtiyacının kalmayacagı duruma kısa sürede gelir, zengin olursan bütün paracıklarnı hunharca harcarsın.

Yaşadıklarımızdan deneyim kazanıyoruz, terapi ile iyi bir farkındalık geliştiriyoruz. Ben 6 seans gitmeme ragmen çok buyuk farkındalıklar yasadım. Bunu şu anda önceki fikirlerime baktıgımda görebiliyorum daha net bir şekilde.
Ücret çok yüksek değildi ama iyi bir psikologtu seansı 2022 de 350 idi, 2023 basında 450 TL oldu.
Ayda 1 gittiğim için bana malıyetı hiç koymamıştı. Artık devam etmiyorum. Geri dönup baktıgımda o sorunların çözulmuş olduğunu hayatımda deneyimleyerek öğrendim.
Online değil ama yüzyüze daha iyi olmuştu benım için. Belki online da iyidir, ben denemedim.

X