Teraryum Tasarımlarım :)

Ellerinize sağlık çok güzel olmuşlar.Bende yapmak istiyorum bunlardan.Uzuuunnn zamandır hep aklımda başlayamadım bir türlü

Ellerinize sağlık çok güzel olmuşlar.Bende yapmak istiyorum bunlardan.Uzuuunnn zamandır hep aklımda başlayamadım bir türlü
Aynen, biraz tembelliğimden birazda burada malzeme bulma sıkıntısı olduğundan bir türlü yapamadım, sen yap ben yine tembelim deyip hayıflanmaya devam edeyim bacım

Aynen, biraz tembelliğimden birazda burada malzeme bulma sıkıntısı olduğundan bir türlü yapamadım, sen yap ben yine tembelim deyip hayıflanmaya devam edeyim bacım

Bir site buldum başlangıç seti falan satıyor.Sipariş vereceğimde benimkide biraz tembellikten veremedim.Ama anlaştık bacım ben başlayayım sende görüp heveslenirsin belkim

Bir site buldum başlangıç seti falan satıyor.Sipariş vereceğimde benimkide biraz tembellikten veremedim.Ama anlaştık bacım ben başlayayım sende görüp heveslenirsin belkim

çook teşekkür ederim
o kadar zevkli ki anlatamam :) insanı rahatlatıyor.

ben de başlangıç seti ile başlamıştım

Benim de birkaç denemem oldu ama sonrasında sukulentler ya çürüdü ya yaprağı döküldü ya da şekli bozuldu.
Malzeme için internetten uygun fiyatlı bir site var mi tavsiye edebileceğiniz?
Ve de en önemli püf noktaları neler?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…