Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazilerin Aşk Tablosu

nlm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2009
76
1
:teytey::teytey:

TERAZİ-KOÇ Zorlayıcı ama ilginç bir ilişki ****
TERAZİ-BOĞA Farklı anlayışların dengesi ***
TERAZİ-İKİZLER Çok eğlenceli bir ilişki *****
TERAZİ-YENGEÇ Karmaşık bir ilişki **
TERAZİ-ASLAN Heyecan verici ihtiraslar ****
TERAZİ-BAŞAK Kolay ve pratik bir ilişki ***
TERAZİ-TERAZİ Dengeyi korumak mümkün ***
TERAZİ-AKREP Fazla zorlayıcı **
TERAZİ-YAY Mükemmel olabilir *****
TERAZİ-OĞLAK Olmasa daha iyi *
TERAZİ-KOVA Uçuşa geçiren bir aşk *****
TERAZİ-BALIK Mümkün olabilir ***

terazi-yengeç karmaşıkmı ????
aaa hiçde karmaşık diilll aşkımızzzz:eek:

terazi boğa-farklı anlayışların dengesi.kesinlikle doğru ama işin güzel tarafı bu

Ben tam bir teraziyim sevdiceğim de boğa burcudur ve her zaman söylerim farklılıklarımız muhteşem bir uyuma ve renkliliğe dönüşüyor aynılığı ve sıradanlığı hiç sevmeyen ,benim için,bu mükemmel bir yaşam..
Tavsiye ederim şiddetle..
:)

bnm de aşkım ikizler,gerçekten eğlenceli.Allah ım ayırmasın bizi...

TERAZı-AKREP Fazla zorlayıcı ** ewet yaaa çoook zor bi ilişki bizimki..

yükselenlerde çok önemli ama....

yok çok şükür bir zorlanma :KK70:

yok çok şükür bir zorlanma :KK70:
olur olur üzülme evlendıkten sonra olur:p şaka şaka umarım olmaz ama zordur akreple-terazi bu zamana kdr yapamadım hiç bir akreple, tanıştıgımdada soruyorum ve o insan akrepse arkama bakmadan kaçıyorum.. bu kadar güvensız,bu kadar kibirli,kuşkucu,şüpheci,hep aldatılacakmış gbi sürekli arkasında gözü olan bir burç daha yok aman aman ben almayım =)):roflol:

olur olur üzülme evlendıkten sonra olur:p şaka şaka umarım olmaz ama zordur akreple-terazi bu zamana kdr yapamadım hiç bir akreple, tanıştıgımdada soruyorum ve o insan akrepse arkama bakmadan kaçıyorum.. bu kadar güvensız,bu kadar kibirli,kuşkucu,şüpheci,hep aldatılacakmış gbi sürekli arkasında gözü olan bir burç daha yok aman aman ben almayım =)):roflol:

hakketen bu dogruu..
benim arkadaşim terzai eşi akrep sankii adam durmadan bi şüphede güvensiz.kıskanç..
aldatılıyomuyum diyee hep şüphecii zor bi aşkkk:1ninca:

benim de çok kez öyle olur..gidip bir koç bulur beni ve başta etki tepki olur,,ne güzel ne hoş derken,dakka bir gol bir bir bakmışım ki ayrılmak istiyorum çünkü hiç anlaşamadığım ve çok da nötr olduğum bir burçtur koç benim de.ve aslanlar ve oğlaklar ve boğalar..bunlar bana ters:)
ikizler evetdir bir terazi kadınına ancak ikizler çok yıpratır terazileri..aaah ahhh...
en uygunu kova erkeğidir terazi kadını için ancak hala ben kendilerini beklemekteyim henüz bir kova tanıyamadım:)

X