Terk edildim ama içim rahat bu normal mi

Zaten size başka çare bırakmamış ki , son anda bile yazmamış ekmiş cidden terbiyesiz diyesim geldi. Sizden tamamen vazgeçmiş belli ki ,bu saatten sonra beklemek umut etmek arsızlık olur sadece,sizin için önünüze bakın doğru insan değilmiş demek ki.
Bir anda ne oldu da bitirdi beni diye düşünüyorum sadece. Her konuda hep evet diyordum hep yanındaydım hep destek çıkıyordum. İlgimi hep gösterdim kırıldığımda bile gönlümü kendim aldım. Ama bir anda ilgisi bitti. Ki o tartışmada cidden haksız değildim. Kullanılmış gibi hissediyordum…

Çünkü kafanızda sizde bu ilişkinin bitmesi gerektiğini biliyor aslında gizliden gizliye istiyordunuz ama eyleme dökemiyordunuz bence. Benimde geçen sene böyle oldu. Tabi bende acısı sonradan çıktı ama zamanla o da geçip gidiyor şimdi iyi ki de bitmiş daha fazla zaman harcamamışım emek vermemişim diyorum.
Sanırım acısı çıkıyor yavaş yavaş… Gün içerisinde olmasa bile şimdi şu saatler onu düşünemeden duramıyorum. Ama o beni bir anda sildi attı. Ya bu erkekler bu kadar çabuk mu unutuyor bu kadar mı acımasızlar

Sanırım acısı çıkıyor yavaş yavaş… Gün içerisinde olmasa bile şimdi şu saatler onu düşünemeden duramıyorum. Ama o beni bir anda sildi attı. Ya bu erkekler bu kadar çabuk mu unutuyor bu kadar mı acımasızlar
Aslında çoğu bir anda unutmuyor,öncesinde kafalarında bitiriyorlar…Şu an acısının çıkması çok normal her şey daha çok taze,acınızı yaşayın gerekirse ağlayın ama içinize atmayın üstünü örtmeyin.Üzülmeniz gayet normal…Zamanla azalacak,geçecek…Gün gelecek “İyi ki bitmiş” diyeceksiniz

Aslında çoğu bir anda unutmuyor,öncesinde kafalarında bitiriyorlar…Şu an acısının çıkması çok normal her şey daha çok taze,acınızı yaşayın gerekirse ağlayın ama içinize atmayın üstünü örtmeyin.Üzülmeniz gayet normal…Zamanla azalacak,geçecek…Gün gelecek “İyi ki bitmiş” diyeceksiniz
Sadece ona verdiğim değerin ve sevginin farkına varmasını isterdim. Ama zaten geri dönmüyorsa bu iş bitmiştir onu da biliyorum. Şimdilik en büyük destekçim kendimim. Hayırlısı olsun herşeyin…

Sadece ona verdiğim değerin ve sevginin farkına varmasını isterdim. Ama zaten geri dönmüyorsa bu iş bitmiştir onu da biliyorum. Şimdilik en büyük destekçim kendimim. Hayırlısı olsun herşeyin…
Belki de dönmemesi en hayırlısıdır..Arkadaşım nişan attı çok üzüldü çok ağladı,sonra karşısına şimdiki eşi çıktı çoook mutlular…Nasibiniz o değildir belki de,üzülmeyin.

Merhaba arkadaşlar bundan bi 10 gün önce erkek arkadaşımla ayrıldık. Daha doğrusu ben ilk değersiz hissettiğim için -ciddi sıkıntılarım vardı-ayrılalım dedim o da zamana bırakalım dedi. Ertesi gün arayıp onun yanımda olmasını istedim ve içimi döktüm kişisel sıkıntılarımı döktüm. Bu ilişki için fazlaca emek verdiğimi biliyorum ve o günden sonra buluşup bunu halledelim dedi ama o sürede yazışalım demesine rağmen yazmadı buluşma günü ekti. Şimdi tekrar buluşacaktık gelmeyince ayrıldık. Ama şuan içim çok rahat çünkü ben hep onu alttan almıştım yanındaydım her konuda. Ama o benim yanımda değildi . Bu aralar en çok kafa patlattığım ne oldu da bir anda bitirdi beni kafasında. Değersiz hissediyorum derken cidden yazmazdı etmezdi hem iyi tamam diye konulma bitirici konulurdu dayanamadım bende. ŞİMDİ SORUM ŞU BEN SADECE NEDEN SOĞUDU NEDEN GİTTİ DİYE DÜŞNÜÜYOEUM. Herşeyimiz iyiydi her konuda. Sadece o gelmiyordu ve artık ben çabalamadım çünkü tek başıma çabalamaktan yoruldum. Şimdi dönüp baktığımda içim çok rahat çünkü elimden gelenin fazlasını yaptım bunun farkındayım. Bu normal mi yoksa acısı sonradan mı çıkacak bilmiyorum…yardımcı olun lütfen
Içiniz rahatsa yolunuza bakın, demekki değmiyormuş..

Erkek milleti için üzülmeye değmez.. Üzülmemene çok sevindim.. Bütün Kadınlar senin gibi olsa keşke..

X