Terk ettim şuan başkasıya evleniyor🤦🏻‍♀️

Her gün profiline bakarsanız tabi ki unutamaz acı çekersiniz.Bittiği o kadar iyi olmuş ki,sizin özelinize kadar yayan birindan bir halt olmazdı.O hayatına bakıyor sizde aynısını yapacaksınız,hiçbir yerden takip etmeyin bakmayın ne yapıyor ne ediyor diye,bu sadece onu unutulmaz kılar.

Yemeyenin malını yerler demek için konuya girdim ama adam şerefsizin bayrak taşiyaniymis. Tabii peşinde kosacak, muhtemelen peşinde koştuğu sen değil babanın banka hesabında olan paralardi.
Sonra başka yağlı kapi bulunca da 'neeeext' dedi,ona gitti .
Ha, kız orta halli biriyse de sebebi bunca amiplikten sonra kırılan gururunu toparlamak için kendine denk-kendinden aşağı biri seçmek istemesi olabilir.
Bosveeeer, zavallı kizcagiz düşünsün, dert etsin. Sen neden üzülüyorsun? Başını yakan,iğrenç bir aileye gelin giden o

Yaşınız kaç bilmiyorum
23 yazmış konu başında.
Para ailenin. Kendi paran olsa istediğine yedirirsin. Ama zaten ailen böyle bir şeye müsade etmemiş. Kaçmışsın 1 saat sonra geri almışlar. Erkek arkadaşında maddiyat beklemeseydi “dönme ben ikimize de bakarım” derdi. Artık başkasıyla nişanlanmış, evlenmek üzere olan bir adamı takip etmeyi bırakmalısın. Senden çıktı artık. Sende bundan sonraki tercihini daha kendi maddi durumuna uygun, ailenin onay vereceği birinden yana yapmalısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…