terleme için driclor kullananlar?

Söylediklerin bana gerçekten moral oldu. Çok teşekkür ederim ben evde durduk yere terlerdim. 1 kere kullanmama ragmen o terlemelerim azaldı sanki. Düzenli kullansam bu ilaçtan daha çok fayda göreceğime dair umudum var. Hele senden duyduklarımdan sonra daha da umutluyum. Son birsey daha sormak istiyorum sana bgls. Koltuk altından ter dışarı çıkamayınca ara ara sırt ve göğsümden ter akıyor. Sende de oldu mu birde sonrasında koltuk altında bir koku problemi yaşadın mı?[/

Rica ederim ne demek :KK66: Terleme olayi bende son 1 yildir olan bir durumdu ve cok uzuyordu:KK43: Mesela kisin dus alip tertemiz giyiniyordum 5 dk sonra bir bakiyorum koltuk altim islak :KK43: Kac tane kiyafet degistirmek zorunda kaliyordum..Bende oyle birsey olmadi yani gogus ve sirtta ..Ama koku olabiliyor yani cok dikkat etmeme ragmen koku oluyor .Ama en azindan kuru Ben 2 haftadir falan hic kullanmadim cok hafif terleme basladi simdi 3,4 gunde bir surucem tekrar:KK66: Anladigim kadariyla duzenli kullaninca kokuyada pek firsat kalmaz..Ilk kullanimlarda cok
Kasinti oluyor yasadim cunku sinir bozucu ama zaten yatarken surdugun icin uyuyakalirsin:)) sabahta yikiyoruz zaten alisirsin..Sonrasinda kasinti da eskisi kadar olmuyor dedigim gibi..Ben rahatladim Umarim sende de etkili olur ,Sevgiler..

Rica ederim ne demek :KK66: Terleme olayi bende son 1 yildir olan bir durumdu ve cok uzuyordu:KK43: Mesela kisin dus alip tertemiz giyiniyordum 5 dk sonra bir bakiyorum koltuk altim islak :KK43: Kac tane kiyafet degistirmek zorunda kaliyordum..Bende oyle birsey olmadi yani gogus ve sirtta ..Ama koku olabiliyor yani cok dikkat etmeme ragmen koku oluyor .Ama en azindan kuru Ben 2 haftadir falan hic kullanmadim cok hafif terleme basladi simdi 3,4 gunde bir surucem tekrar:KK66: Anladigim kadariyla duzenli kullaninca kokuyada pek firsat kalmaz..Ilk kullanimlarda cok
Kasinti oluyor yasadim cunku sinir bozucu ama zaten yatarken surdugun icin uyuyakalirsin:)) sabahta yikiyoruz zaten alisirsin..Sonrasinda kasinti da eskisi kadar olmuyor dedigim gibi..Ben rahatladim Umarim sende de etkili olur ,Sevgiler..

Ben çok uzun zamandır terleme sıkıntısı çekiyorum. Artık kıyafetlerimi ona göre alıyorum. Ben driclor dan sonra sweat ter losyonunun iyi olduğunu duydum ve sipariş verdim. Tahriş yönünden bir de onu denemek istedim. Umarım bu üründe beklediğim etkiyi görürüm. Kısa sürede verdiğin cevaplar kafamdaki soruları giderdi. Tekrar Sağol...

Kimde işe yarıyor kimde yaramıyor bilmiyorum ama driclor bende felaket şekilde işe yaradı. Anında terden eser kalmadı. Bir bayan olarak terlemek helede benimki gibi ağır bir koku yaratıyorsa gerçekten çok zor.

dricloru doğru kullanırsanız teri kesiyor. akşam temiz kuru cilde sürün, uyuyun, sabah kalktığınızda suyla yıkayın.

yada şap (kantaşı) hafif ıslatıp koltukaltınıza sürün ve kurumasını bekleyin. sonra giyinin. teri azaltıyor ama tamamen kesmiyor, doğal ürün olduğu için hiç zararı, yan etkisi yok.
merhaba benimde ellerim çok terliyor driclor siparişi verdim şimdi eller için kullanan var mı biliyor musunuz ?

Merhaba seniz. Ben driclor 1 kere kullandım. Kupkuru yaptı ama koltukaltım çok kaşındı ve karardı. Sen de öyle bir durum olmamış sanırım ne güzel☺sonra sweat set losyon aldım. O tahriş yönünden daha hafif. Ama terimi tamamen kesmedi. Nemli oluyor hep. Kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum. Driclor kadar yan etkisi yok arkadaşlar bilginiz olsun.

Offf kabusum oldu bu terleme ben terlemesem bile yani islaklik olmasa bile koku oluyo oda daha kisin bile kalin giyinemiyorum hep penye tarzi .

Suanda driclor gordum reklamda hmen bakayim dedim ama buda ic acici deil galiba deodarat parfum asla faydaetmiyo herkesde soylemis oturduğum yerde bile terliyorum ve koku yapiyo

Bi arkadasim var lr diye yaziliyo elar diye okunuyo alman markssi urunelri satiyo daha dogrusu kendi ihtiyacalari icin uye olmus acaba aranizda bunu duyan varmi birde asiiri pahali yani
Ter kokusu iicn özel birseyi varmiki

Gercekden kabusum olmaya basladi benim de :KK43:(

Offf kabusum oldu bu terleme ben terlemesem bile yani islaklik olmasa bile koku oluyo oda daha kisin bile kalin giyinemiyorum hep penye tarzi .

Suanda driclor gordum reklamda hmen bakayim dedim ama buda ic acici deil galiba deodarat parfum asla faydaetmiyo herkesde soylemis oturduğum yerde bile terliyorum ve koku yapiyo

Bi arkadasim var lr diye yaziliyo elar diye okunuyo alman markssi urunelri satiyo daha dogrusu kendi ihtiyacalari icin uye olmus acaba aranizda bunu duyan varmi birde asiiri pahali yani
Ter kokusu iicn özel birseyi varmiki

Gercekden kabusum olmaya basladi benim de :KK43:(
Deotak krem deodorant var, duştan sonra onu güzelce yedir 7 gün kokuya etkilidir, üzerine de günlük adidas perspirant roll-on kullanırsan sanırım sorunun çözülür ama driclor terleme için daha iyiymiş diyorlar. Yediklerine de dikkat et, bazı baharatlar koku yapar.

Son düzenleme:
Deotak krem deodorant var, duştan sonra onu güzelce yedir 7 gün kokuya etkilidir, üzerine de günlük adidas perspirant roll-on kullanırsan sanırım sorunun çözülür ama driclor terleme için daha iyiymiş diyorlar. Yediklerine de dikkat et, bazı baharatlar koku yapar.
Tesekkur ederim arastircam.

bunu sadece benim gibi ter konusunda aşırı sıkıntıda olan insanlar için yardım olsun diye yazıyorum. aşırı derecede terlemem vardı ve kamu personeli olmam ve büyük bir projenin kontrollüğünü yapmam sebebiyle müsteşarlarla toplantılarım oluyor. o kadar zor durumda kalıyordum ki elimdeki mouse u başka birine veremiyordum. su içinde kalıyordum. koltuk altlarım göğüslerime kadar su oluyordu ve ben bir hafta önce buradan okuyarak driclor roll-on aldım. ilk iki gün çift kat geçtiğim için koltuk altım tahriş oldu ama terlemem geçtiği için hiç umursamadım. iki gün tahriş geçsin diye krem kullandım hametan krem pişik cilt yanığı ve tahriş için sonra tahriş geçince tekrar kullandım ama sadece bir kat sürün kuruması için koltuk altınız açık 1 dk filan bekleyin. çok şükür ben kurtuldum 1 haftadır kullanıyorum. biliyorum çok az ama çok şükür bu dertten kurtuldum bence rahat rahat istediğimi giyinmenin keyfini sürüyorum:):):KK49:

Bir süredir ben de tecrübe ettiğime göre artık yorumlayabilirim. Aşırı terleme ve koku sorunu yaşayan biri değilim ama yaz mevsimi için yine de denemek istedim. Ürünü 3 gün arka arkaya kullandım, şu an haftada bir kullanıyorum ve bir gram terleme yok. Ürün benim için vaadini yerine getirdi, sanırım kışın da devam edeceğim haftada bir kullanmaya.

Benim de eşim kullanıyor ve kesinlikle işe yarıyor. Spordan sonra bütün tişörtü sırılsıklamken koltukaltı kısmı kupkuru oluyor aynen reklamlardaki gibi:rapci: Hamile olduğum için dr bana izin vermedi ama doğumdan sonra ben de başlayacağım:21:

Merhabalar, konunun üzerinden biraz zaman geçmiş ama yine de yazmak istedim. Uzun araştırmalar sonucu bende driclor'u gördüm öğrendim hatta sanırım kk'den :) Geçen sene aldım kullandım ve çok memnun kaldım sadece iki kez sürmeyle terden eser kalmamıştı koltuk altım da ki kış aylarında bile oturduğum yerden ince bir kıyafetlede olsa kıyafetim ıslanacak şekilde terlerim.Ama sonra bi arkadaşımla sohbetimiz esnasında konu driclor'a geldi onunda sıkıntısı el ve ayaktaydı kullanmış ve çok memnunmuş. Ben koltukaltım için kullandığımı söyleyince bana kullanma sakın dedi eczacı daha önce doğum yapmayanların kullanmasının zararlı olabileceğini süt yollarını tıkadığını falan söylemiş :KK43: Ben bunu duyunca tabii açıkçası tırstım ve bıraktım halbuki teri önleyerek psikolojimi düzeltmişti. Daha önce böyle bişey duyan eden var mı ? Yada başka şeyler önerecek olan deo'lar stickler kristal falan hariç? o ıslak görünümden doğal yollarla kurtulmanın bi yolu olmalı ya olsun yani :KK61:

doğal tuzlar var mesela kantaşı (şap)
koltuk altını hafif ıslatıp bunu iyice sürüyoruz, bariz çok sürüyoruz
sonra çay kaşığı kadar bebek pudrasını avcumuza dökerek koltuk altına sürüyoruz. Ter kokusuna çözüm oluyor ama terleme biraz insanın nefes alış-verişi ile alakalı. bence nefes almakta sorun yaşadığımız için vücut gerekli soğumayı yapamıyor bu nedenle terleme yoluna gidiyor. naneli şeker veya sakızlar ferahlık verdiği için terlemeyi geciktirebiliyor.
ayrıca koltuk altı roll-on ve stickler beni,m kıyafetlerde farklı bir kokuya sebep oluyor sizde de öyle mi ? ter kokusu değil, bu da beni çok rahatsız ediyor.
bazen soğuk yediğiniz, çok üşüdüğünüz bir günü hatırladığınız da hava sıcak dahi olsa içiniz ürperir, üşürsünüz ya, işte beyin ile alakalı biraz terleme işi.

Merhabalar, konunun üzerinden biraz zaman geçmiş ama yine de yazmak istedim. Uzun araştırmalar sonucu bende driclor'u gördüm öğrendim hatta sanırım kk'den :) Geçen sene aldım kullandım ve çok memnun kaldım sadece iki kez sürmeyle terden eser kalmamıştı koltuk altım da ki kış aylarında bile oturduğum yerden ince bir kıyafetlede olsa kıyafetim ıslanacak şekilde terlerim.Ama sonra bi arkadaşımla sohbetimiz esnasında konu driclor'a geldi onunda sıkıntısı el ve ayaktaydı kullanmış ve çok memnunmuş. Ben koltukaltım için kullandığımı söyleyince bana kullanma sakın dedi eczacı daha önce doğum yapmayanların kullanmasının zararlı olabileceğini süt yollarını tıkadığını falan söylemiş :KK43: Ben bunu duyunca tabii açıkçası tırstım ve bıraktım halbuki teri önleyerek psikolojimi düzeltmişti. Daha önce böyle bişey duyan eden var mı ? Yada başka şeyler önerecek olan deo'lar stickler kristal falan hariç? o ıslak görünümden doğal yollarla kurtulmanın bi yolu olmalı ya olsun yani :KK61:
Süt kanalının tıkanması olayını ilk defa sizden duydum. İnternetten baktım ama bir şey bulamadım. Nasıl bir alakası varmış?

Süt kanalının tıkanması olayını ilk defa sizden duydum. İnternetten baktım ama bir şey bulamadım. Nasıl bir alakası varmış?

Tam olarak bende bilmiyorum eczacıda arkadaşıma koltuk altından geçen süt kanallarının olduğunu hiç emzirmemiş kadınlarda bu kanalların tıkanabileceğini söylemiş. Bende internette araştırdığımda böyle bir şey bulamadım. Sadece içeriğinde alüminyum klorür olan ürünlerin sağlığa zararlı olduklarını okumuştum. O yüzden burada sormak istedim bu konuda bilgisi olan var mıdır paylaşır mı diye çünkü gerçekten çok memnundum üründen ama tırstım. Bilgisine çok güvendiğim bir eczacı var eğer kendisine ulaşabilirsem bu konuyu ona da soracağım. Sizlerle de paylaşırım.

Tam olarak bende bilmiyorum eczacıda arkadaşıma koltuk altından geçen süt kanallarının olduğunu hiç emzirmemiş kadınlarda bu kanalların tıkanabileceğini söylemiş. Bende internette araştırdığımda böyle bir şey bulamadım. Sadece içeriğinde alüminyum klorür olan ürünlerin sağlığa zararlı olduklarını okumuştum. O yüzden burada sormak istedim bu konuda bilgisi olan var mıdır paylaşır mı diye çünkü gerçekten çok memnundum üründen ama tırstım. Bilgisine çok güvendiğim bir eczacı var eğer kendisine ulaşabilirsem bu konuyu ona da soracağım. Sizlerle de paylaşırım.
Ben şu anda emziriyorum hamileyken doktorum izin vermemişti yeni başladım sürmeye. Eşim yıllardır kullanıyor. Doktor hiçbir zararı yok ter bezlerini aşdıranlar bile var demiş. Tabi o anda kadınlarda kullanımıyla ilgili bir şey dememiş. Ter kokmamak yetmiyor maalesef. Kolları kaldırdığımızdaki o ıslak görüntü de hiç hoş değil. Ki ben öğretmenim ve yetişkinlerle çalışıyorum. Kollarımı kaldırmadan tahtayı kullanmam mümkün değil:KK61:

Drocloru kesinlikle tavsiye ediyorum, bnde ayak el koltuk altı aşırı terleme var bn gayet memnun kaldım fakatt batoks daha mı güzel bi çözüm ki yaptırmayı düşünüyorum.. ellerim yaz kış terlioo. Ama droclorda geçici bir süre için gayet iyi

X