Güneş Kremleri Terletmeyen,sivilce yapmayan,yağsız,bronzlaştırmayan güneş koruyucu

Güneş kremleri, bronzlaşma
ben üstüne pudra sürüyorum kararma olmuyo

o kadar şeyi bir arada tutan koruyucu varmı ki? terletmicek sivilce yapmıyacak brozlaştırmicak oooo

o kadar şeyi bir arada tutan koruyucu varmı ki? terletmicek sivilce yapmıyacak brozlaştırmicak oooo

sivilce yapmıo hatta tedavi edici özelliği ben çok terleyen bi insanım ama içine pudra eklemişler mat duruyu bende pudra sürüorm üstüne güzel oluo

canım cildin problemliyse sakın sağdan soldan duyduğun bir ürün alma eczaneye git orda satılan ve cilt tipine göre olan bir koruyucu krem al bence

ben geçen sene olay in kremini kullandım kararmadım 30 faktördü. şimdi yeni bir krem almak istiyorum. hem yağlandırmasın,hem de karartmasın istiyorum. cildimde az da olsa çiller var. lancome un güneş kremini kullanan var mı ya da bana hangi kremi önerebilirsiniz arkadaşlar!

ben, annem ve teyzem dermatolog tavsiyesiyle avene kullanıyoruz. her cilt tipine uygun çeşidi mevcut. fransa'da şifalı-termal sularıyla meşhur bir köy olan avene adını taşıyor ve termal suyuyla yapılmış. ben 6-7 aydır kullanıyorum. teyzem 1,5 senedir kullanıyor, annem de bu yaz başladı hepimiz çoook memnunuz ancak biraz tuzlu bir ürün.

ısrarla tavsiye ediyorum çok memnun kaldım çocuklarımdada kullandım hem nemlendiriyor hem cildi besliyor ve terletmiyor tavsiyem aloe veranın güneş kremi

Ben hamilton kullanıyorum ve çok memnunum. Daha önce lancome ve shiesido kullanmıştım. Hepsi sivilcelenme ve terleme yapmıştı. Hamilton da asla ne terleme ne sivilcelenme ver. Günlük olarak nemlendiricimin üzerine sürüyorum. Tavsiye ederim.

canım sen çok şeyi bir arada istiyosun

bak benim de sivilcelerim var ve tedavi görüyorum

doktorum bana solante acness +50 yi önerdi

bu yağlı ciltler için

ayrıca yoğun nemlendiricili olduğu için tekrar gündüz kremi sürmene gerek bırakmıyor

Aynen Hamilton çok güzel,ne yağlanma,ne sivilce ne de kararma yapıyo,tavsiye ederim...

pigmenta nın bronzlaşmayı önlediğini okudum. sitesinde de öyle yazıyor buna rağemn mi bronzlaştırıyormuş ben de istemiyorum hiç bronzlaşmayı.

Kızlar,Solante Acnes spf 50+ gecen yıl aldım,aktif sivilcem olmasa da yağlı,komedon oluşumuna yatkın cildim var..Nemlendirmesi güzel,yumuşacık yapıyor yüzü,ancak ben doğum kontrol hapı kullandığımdan ve yüzüme lazer yaptırdığımdan mı nedir,yüzümde leke oluştu yine maalesef Dokusu kalın,losyondan çok krem gibi..Ve matlaştırmayı bırakın,sürdüğüm an parıl parıl oluyor yüzüm,hala da bitmedi bereketli bir ürün..Hiç kimseye önermem,ancak kullanıp çok memnun kalanları da okuyunca şaşırıyorum açıkçası,demek ki herkesin cildinde farklı reaksiyonlar gösterebiliyor..Yeni,yağsız bir koruyucu arayışındayım ben de..Daylong spf 25 veya spf 20 düşünüyorum. Ne önerirsiniz?

yüz için güneş kremlerini elimize yada vücudumuza dürmemizin bir zararı olurmu beyaz tenliyim kuru bir cildim var daha dogrusu cenem burnum yağlı dudak kenarlarım kuru karma oluyorum sanırım bana uygun kızartmıcak karartmıyacak nemlendirip parlatmayacak güneş kremi önerirmisiniz..

daylong jeli kullandım memnun kaldım boşuna alma arkadaşm

Aynen Hamilton çok güzel,ne yağlanma,ne sivilce ne de kararma yapıyo,tavsiye ederim...

hamiltonun hangi çeşidini kullanıyosunz ben sporclr için olan spf80 ve spf70 olanı merak ediorm

arkadaşlar kullandığım güneş kremleri
sebamed
copartone
garneer
daylong jel
solante acnes(beklediğim etkiyi göremedm tam olrk)
laroche posay dry jel(bundan memnndm hafif hemen çekio cilde ama bu da korumadı beni bronzlaştm)

şu an spf 90 etkili bi güneş kremi kullanıyorum akneli ciltlere uygun yağllı değil hafif renkli gibi güzel hoşuma gitti ama korumasından emin değilim
NOT:çokça tavsiye edilen bir güneş kremi doktorlar şı sıra çok önerio hamilton sanırım en son hamilton kullancm ama hangi çeşidi karar veremedim

Ambre solarie clear protect serisini çıktığından beri severek kullanıyorum.yağsız, şeffaf, kolonya gibi bi sprey.beyazlık bırakmıyor,terletmiyor, yağlandırmıyor.yüzüme de yine ambre solarie nin bb kremli güneş koruyusunu kullanıyorum, ondan da memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…