Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Tüh olmadı ozaman bugün regl oldum
Eğer katılmak istersen penyez83 5 günlük okumuş ihlas süresini verebilirim demiş ...3 dua var ikisini okursun 5 günlük....

Özel günün uzun sürüyorsa 7 gün falan diğer iki duayı günlük okursun bitince okuyamadiklarini okursun...giricem gruba dersen bende okurum dualar aksamasın diye

Tamam dersen ekleyim ...sonra ki grup dersen o gruba etiket yaparım

okudum 🏜

evet evet girmek istiyorum lütfen

"Subhanallahi ve bi hamdihi. Sübhanallahi'l Hayyül-kayyum" 500 adet
“Subhânallâhi ve’l-hâmdü lillâhi ve lâ ilâhe illallâhü vallâhu ekber ve lâ hâvle ve lâ kuvvete illâ billâhi’l-aliyyi’l-azîm.” 55 adet okuyorum .Doğru anladım demi penyez83

Evet doğru.. ilk 5 kişi niyetletine sayfalardan bakman lazım canım

5 arkadaşın dualarının ekran görüntüsünü şimdi alıyorum. akşam bitirince haber veririm
grupla paremm ilgileniyor MssPARE yi etiket edersin haber vermek için. ben grupta değilim sana destek olmak için yazdım topiğe.

Rabbim dualarınızı hayırlısıyla kolaylıkla afiyetle kabul eylesin aminnnnnn

5 arkadaşın dualarının ekran görüntüsünü şimdi alıyorum. akşam bitirince haber veririm
Tamam bende listeye ekleyim

5 arkadaşın niyetlerini okuyup duaları okuduktan sonra bağışlarsın okudum diye yazarsın bende okundu listesine yazarım

Sonradan listeye katıldın vardır bir sebebi Rabbim duanı kabul etsin

Kendi niyetini de özelden yaz ki bende üyelerin olduğu niyet listesine aktarayim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…