Tesettüre girmeye karar verdim!

gmzkt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2014
25
10
Merhaba kızlar. 25 yaşındayım ve çok şükür tesettüre girmek için net karar verdim. Bir siyah birde beyaz şal aldım ama kıyafetim yok. Çalışmıyorumda. 2.el siteler bile aşırı pahalı. Uygun fiyata nerden ne alabilirim yardım eder misiniz

Ben de 25 yaşımda kapanmıştım 😊 hayırlı olsun. modanisa da trendyolda uygun fiyata bir sürü elbise var aslında. Yaşadığınız şehirde de uygun fiyatlı yerler mutlaka vardır. İdareten birkaç kat elbise alırsınız, zamanla gardrobunuz genişler zaten. Etrafta dolaşın biraz Mutlaka bulursunuz

Önce 2 veya 3 parça kıyafet alsananız yeterli olur abartı renknolmayan bir tuniği bi kaç farklı kombine giyersiniz. Modanisa sefamerve gibi siteleri bi inceleyin

Öncelik dışarıda giymek için uzun kap trençkot ferace pardesü artık ne giyecekseniz onu alın.içine tişört de giyebilirsiniz.daha sonra yavaş yavaş alırsınız istediklerinizi.etek gömlek hırka vs

Merhaba kızlar. 25 yaşındayım ve çok şükür tesettüre girmek için net karar verdim. Bir siyah birde beyaz şal aldım ama kıyafetim yok. Çalışmıyorumda. 2.el siteler bile aşırı pahalı. Uygun fiyata nerden ne alabilirim yardım eder misiniz
Sefamerve uygun fiyata istediğini bulabilirsin😇

Modamerve cnm çok güzel ve uygun

Ben de 25 yaşımda kapanmıştım 😊 hayırlı olsun. modanisa da trendyolda uygun fiyata bir sürü elbise var aslında. Yaşadığınız şehirde de uygun fiyatlı yerler mutlaka vardır. İdareten birkaç kat elbise alırsınız, zamanla gardrobunuz genişler zaten. Etrafta dolaşın biraz Mutlaka bulursunuz
Bende kapalıyım yeni kapandığında zorluk çekmemek için bence 1 tane etek al kısa kazaklarınla ğömleklerinle giyersin. Birde uzun kap al pardesü de olabilir yeni kapancağın için he kadar olursa o kadar iyi olur çünkü içine ne giydiğin çok önemli olmıcak dışarda kapalı olması önemli şimdimxlik zamanlada alırsın zaten. Koyu renkler almanı tavsiye ederim

Tesettür giyim ne hikmetse aşırı pahalı bende kapandığımda fiyatları görünce çok şaşırmıştım

Ne alâka? Aynı kumaşdan yapılmıyor mu?
Nasıl ne alaka. Kapanmaya karar verenler için büyük sorun bu. Kapalı olmayan birisi dışarıda giymek için 20 liraya bile bi tshirt bulabilir. Ama tesettür giyimde öyle birşey yok arada bakıyorum pahalı geliyor bana fiyatlar

Nasıl ne alaka. Kapanmaya karar verenler için büyük sorun bu. Kapalı olmayan birisi dışarıda giymek için 20 liraya bile bi tshirt bulabilir. Ama tesettür giyimde öyle birşey yok arada bakıyorum pahalı geliyor bana fiyatlar
Ilk mesajiniz da tesettür kıyafetlerinin pahalı olmaması gerek yazmışsınız.ben şu şekil algıladım,amaaan tesettür değil mi işte gibi.
Tesettür kıyafetleri açıklara göre daha pahalı diyebilirdiniz.

Yaa, bu yaş bazılarımızda aydınlanma yaşı demek ki😂 Teşekkür ederim canım. Şehirde de yeniyim, yavaş yavaş bulurum inşallah

Önce 2 veya 3 parça kıyafet alsananız yeterli olur abartı renknolmayan bir tuniği bi kaç farklı kombine giyersiniz. Modanisa sefamerve gibi siteleri bi inceleyin
Evet ben de öyle düşündüm. Bide kış geldiği için uzun kaban vs alışana kadar götürür herhalde beni❤

X