Saç Kesim Şekilleri tesettürlü bayanlara da hizmet veren bir kuaför arıyorum (Ankara)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
fd tesettür kuaföre gelinbaşı yaptırmıştım. şu anda 5 yıllık evliyim 2 tane cocugum var o günden beri oraya devam ediyorum.
Çalışanlarun hepsi bayan oldugu için gönül rahatlığıyla agdamı, manikür, pedikürümü ve saç işlemlerimin tamamını oraya yaptırıyorum. onları tanıyorum onlarda beni. aile gibi olduk çalışanların hepsini seviyorum gidince benimle güler yüzlü ilgilendikleri için hepsine ayrı ayrı tesekkur ederim. özellikle sevgiyi çok çok öpüyorum :)

ben fd tesettürün 6 yıllık müşterisiyim, her işlemimi orda yaptırıyorum. Allah razı olsun hepsınden çok memnunum. hepsi güler yüzlü, sıcak kanlı, ilgili ve ikramlarınıda eksik etmiyorlar.leyla hanıma 6 yıldır saçlarımı teslim ediyorum her zamanda istediğim rengi, modeli çıkartmıştır.Aslı olmayan yorumlar yapmayın insanların hakkına girmeyin. yeri geliyor saatlerce uğraşıyor hakkına girmeyin ben tavsiye edıyorum, salonun temizliği olsun lükslüğü olsun herşeyiyle profesyonel yanlış bilgiler vermeyin.

tesettürlü arkadaşlar demetevlerde fd tesettür kuaför var. uzun zamandır özellikle boya için giderim leyla hanım şimdiye kadar hiç üzmedi beni. türban tasarımınında çok iyi oldugunu söyleyebilirim. gitmek isteyen arkadaşlar ismimi de verebilir fiyat konusunda da leyla hanım yardımcı olacağına eminim salonda bay çalışan yok, o güzel tesettürlü arkadaşlara selamlar.

Tesettürlü arkadaşlar demetevlerde fd tesettür kuaför var. ben sadece kesim yaptırdım çokta memnun kaldım, bir kere salon abartılı şekilde büyük ve güzel çalışan arkadaşlar gerçekten çok güler yüzlü dediğim gibi sadece kesim yaptırdım diğer işlemlerini bilmiyorum kesim konusunda herkese tavsiye ederim.

ben kadriye, kapalı bir bayanım. senelerdir hangi kuaföre gittiysem istediğim rengi yaptıramadım. 2 gün önce fd tesettür kuaföre gittim önce zemin rengini boyayıp sonra kesim yapıldı arkasından ombre ve keratin bakımı yaptırdım. inanın saçlarım kendine geldi ve çok mutlu olarak salondan ayrıldım çok tesekkur ederim allah razı olsun hepsinden işlerinin hakkını veriyorlar :)

fd tesettür kuaföre gelinbaşı yaptırmıştım. şu anda 5 yıllık evliyim 2 tane cocugum var o günden beri oraya devam ediyorum.
Çalışanlarun hepsi bayan oldugu için gönül rahatlığıyla agdamı, manikür, pedikürümü ve saç işlemlerimin tamamını oraya yaptırıyorum. onları tanıyorum onlarda beni. aile gibi olduk çalışanların hepsini seviyorum gidince benimle güler yüzlü ilgilendikleri için hepsine ayrı ayrı tesekkur ederim. özellikle sevgiyi çok çok öpüyorum :)

Yukarıda yer alan 5 mesajın sahibi aynı kişidir.... Yani özetle reklam yapıyor ve yazdıklarına asla itibar etmeyin

Ankara'da tesettürlü bayanlara hizmet veren iyi bir kuaför arıyorum.yardımcı olursanız ne kadar dua ederim anlatamam :))))))

Etlikte ....sadece tesettür tasarım üzerine ve çalışanlar bayan :KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.Sokulluda kuaförü kesinlikle tavsiye ederim, boya röfle ağda memnun kalırsınız,f iyatlarıda uygun.

Bahcelievlerdeyiz bu taraflarda var mı acaba bildiğiniz

buradaki yorumlara bakarak bugün fd ku
ben fd tesettürün 6 yıllık müşterisiyim, her işlemimi orda yaptırıyorum. Allah razı olsun hepsınden çok memnunum. hepsi güler yüzlü, sıcak kanlı, ilgili ve ikramlarınıda eksik etmiyorlar.leyla hanıma 6 yıldır saçlarımı teslim ediyorum her zamanda istediğim rengi, modeli çıkartmıştır.Aslı olmayan yorumlar yapmayın insanların hakkına girmeyin. yeri geliyor saatlerce uğraşıyor hakkına girmeyin ben tavsiye edıyorum, salonun temizliği olsun lükslüğü olsun herşeyiyle profesyonel yanlış bilgiler vermeyin.

Sümeyye Hnm, aslı olmayan yorumlar yapmayın demişsiniz, burada herkes kendi deneyimlerini paylaşıyor. Siz sıkıntı yaşamamış olabilirsiniz ama yaşayanlar var demekki. Bende buradaki yazılanlardan hareketle bugün fd kuaföre gittim randevum olmasına rağmen bekletildim.Hem de saçım yıkandı ve ıslak halde... buna kızmadım. Çok zor bir müşteri değilimdir.Elime bir model alıp kuaföre giderim, az çok yaklaşık kesilir, beyenmesemde kavga etmem, parasını verir çıkarım. Kapalı biri olduğum için saçımın kötü olması çok sorun teşkil etmiyor. Leyla Hnm a modeli gösterdim, kesime başladı. Birkaç kere mudahele ettim, modeli anlattım ama bildiği gibi kesmeye devam etti, istediğim gibi olmadı; birşey demedim çıkıp gıdecektim ama bana sonunda çocuk kandırır gibi "ama böyle kestiriyorlar güzel oldu" deyince kızdım gerçekten.
Yinede birşey demedim, hemen çıkıp gitmek istiyordum. Ayrıca benimle hiç konuşmazken yıllardır tanıdığı müşterisi ile sohbet etmesini de doğru bulmadım. Zor bir müşteri olmamama rağmen burasını beğenmedim.
Gayet lüks, mescidi de olan düzgün bir yer, sürekli gitmek isterdim ama ilk izlenimim kötü olduğundan tekrar gitmeyi düşünmüyorum.
Kesimi kendince yada size göre iyi olabilir ama ben yaklaşımından memnun kalmadım.
Ben sadece bayan çalışan isteyen kişilere anterese yakın mehtap kuaför var, onu tavsiye edebilirim. Malesef telefonu kaybettim. Öyle FD gibi lüks biryer değil ama herkesle tek tek ilgileniyor ve kesimi de çok güzel. FD yi denemek istemiştim ama bir daha bildiğim yerden şaşmam.

Konu canlanınca yazayım dedim... Çankaya'da Yasemin kuaför vardı. Yıllarca gittim. Malum kadın çalışanı olan kuaför bulmak zor olduğundan biraz da mecburiyetten gittim. Fiyat olarak biraz pahalıydı. Kesimi idare eder bir kaç kere de boyattım ama çok memnun kalmadım. Fakat dediğim gibi mecbur kalınca gidilebilir. Bir de Demetevler civarında Firuze kuaför var. Annem o civarda çalışırken yakın olduğu için giderdi. O zamanlar erkek çalışanları da vardı ama bir odasını kapalı kadınlar için ayırırdı. Şimdi büyütmüş. Tüm çalışanları kadın ve güzel bir yer haline getirmiş salonunu. Düğün ve kınada makyajımı kendilerine yaptırdım. İstemediğim şeylerde müdahale ettim ve onlar da sağolsun beni dinlediler. Sonuçtan çok memnun kaldım. Ücret olarak da gayet uygundu ama her zaman mı öyle yoksa eski müşteri olunca mı o seferlik öyle oldu bilmiyorum. Ancak o da uzak ne yazık ki... Bir de yine Çankaya'da Nur kuaför vardı ona da bir kaç kere gitmiştim. Müşterileriyle arası iyiydi. Yaptığı işi de beğendim ayrıca fiyatı Yasemin'den ucuzdu. Ancak hala açık mıdır bilemiyorum.

Merhaba Ankara'ya yeni taşındım da Eryaman da var mı kızlar tesettürlü bayanlar için bayan kuaför?

Ankara'da tesettürlü bayanlara hizmet veren iyi bir kuaför arıyorum.yardımcı olursanız ne kadar dua ederim anlatamam :))))))
Ben de önceden ayışığına gidiyordum taşınınca açıkta kaldım. Gölbaşında bildiğiniz tesettür kuaför var mı

X