Gelinbaşı ve Gelin Tacı Tesettürlü gelin başı ve makyaj

KOKUNNHUZURR

Minik mucizem‍‍‍
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2013
785
419
Merhaba arkadaşlar denizli de oturuyorum düğün için kuaförümle anlaştım fakat herkes fiyatını duyunca:KK53: böle kaldı gerçekten çok mu? yardımcı olur musunuz?

Cuma günü kına gecesi sadece makyaj ve şal yaptıracağım
cumartesi gelin başı porselen makyaj ve kirpik takacak
pazar günü de gelin başı porselen makyaj ve kirpik takacak

3 gün 700 tl çok mu sizce porselen makyaj olunca fiyatlar değiştiğini söylediler.Ben nişanımda da aynı kuaföre yaptırmıştım o yüzden başka yerlere sormadım fakat herkes çok deyince :26:şaşırdım kaldım

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim:)

Benim bildigim ve duydugum kadariyla porselen makyaj daha pahali oluyor. E bide zaten gelin basi var türbanli olunca o da bayagi bi tutar. Denizlide diger kuaförler kaca yapiyor bilmiyorum ama riske girmek istemiyorsan dedigin yerde yaptir bence.sonucta nasil yaptiklarini biliyorsun ve güveniyorsun. Hayirlisi olsun

3 gün için 700 lira çok değil , içinde 2 gelin başı ve de porselen makyaj var sonuçta..

Bizim gelinimiz sadece gelin başı ve porselen makyaja 1000 tl vermişti..

Merhaba arkadaşlar denizli de oturuyorum düğün için kuaförümle anlaştım fakat herkes fiyatını duyunca:KK53: böle kaldı gerçekten çok mu? yardımcı olur musunuz?

Cuma günü kına gecesi sadece makyaj ve şal yaptıracağım
cumartesi gelin başı porselen makyaj ve kirpik takacak
pazar günü de gelin başı porselen makyaj ve kirpik takacak

3 gün 700 tl çok mu sizce porselen makyaj olunca fiyatlar değiştiğini söylediler.Ben nişanımda da aynı kuaföre yaptırmıştım o yüzden başka yerlere sormadım fakat herkes çok deyince :26:şaşırdım kaldım

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim:)

bence uygun fiyatı 3 kere yaptıracaksın sonuçta..ama bir de üste çok fazla bahşiş bırakma bence zaten deli gibi para istiyolar düğün saçı makyajı olunca..

bence uygun fiyatı 3 kere yaptıracaksın sonuçta..ama bir de üste çok fazla bahşiş bırakma bence zaten deli gibi para istiyolar düğün saçı makyajı olunca..

Bahşiş vermek hiç aklıma gelmedi :) o kadar para alıyorlar bir de bahşiş mi verilir:) bakalım hayırlısı olsun isterlerse fazla vermeyiz teşekkür ederim söylediğin için canım aklımızda bulunsun:KK70:

Son düzenleme:
Benim bildigim ve duydugum kadariyla porselen makyaj daha pahali oluyor. E bide zaten gelin basi var türbanli olunca o da bayagi bi tutar. Denizlide diger kuaförler kaca yapiyor bilmiyorum ama riske girmek istemiyorsan dedigin yerde yaptir bence.sonucta nasil yaptiklarini biliyorsun ve güveniyorsun. Hayirlisi olsun

Teşekkür ederim içimi rahatlattın :) evet nasıl yaptıklarını biliyorum en azından kafam rahat :KK16:

bence fiyatın gayet uygun canım
denizli piyasasını bilemiyorum ama
o fiyata sadece 1 gün yapanlar var
güvendiğin bir yerse hiç düşünme
bilmediğin yere gidip sonunda pişman olmak var
tecrübeyle sabittir:KK34:

bence fiyatın gayet uygun canım
denizli piyasasını bilemiyorum ama
o fiyata sadece 1 gün yapanlar var
güvendiğin bir yerse hiç düşünme
bilmediğin yere gidip sonunda pişman olmak var
tecrübeyle sabittir:KK34:

Renitsa teşekkür ederim denizli de yaşıyorum ama piyasasını pek bende bilmiyorum ama kaş bıyık aldırdığım kuaförüme sordum çok çok iyi dedi :) porselen makyaj yapacağı için fiyat daha uçuk olması lazım dedi içim rahatladı:KK70:

Renitsa teşekkür ederim denizli de yaşıyorum ama piyasasını pek bende bilmiyorum ama kaş bıyık aldırdığım kuaförüme sordum çok çok iyi dedi :) porselen makyaj yapacağı için fiyat daha uçuk olması lazım dedi içim rahatladı:KK70:

benim düğümün biri eişimin memleketinde oldu
tabi bildiğim hiç bi kuaför olmadığından tavsiye üzerine gittim
kuaförün dağınık topuz anlayışıyla benimki çok farklıydı mesela:KK1:
anlaşamadık
porselen makyaj yaptı aklınca
fondöten markasını ömrümde duymadım
bide kendisi ciddi manada ünlü bi kuafördü o şehirde
yani diyeceğim makyaj malzemelerinin markasını falan sor önceden
onlara göre profesyonel olan bize göre olmayabiliyor

benim düğümün biri eişimin memleketinde oldu
tabi bildiğim hiç bi kuaför olmadığından tavsiye üzerine gittim
kuaförün dağınık topuz anlayışıyla benimki çok farklıydı mesela:KK1:
anlaşamadık
porselen makyaj yaptı aklınca
fondöten markasını ömrümde duymadım
bide kendisi ciddi manada ünlü bi kuafördü o şehirde
yani diyeceğim makyaj malzemelerinin markasını falan sor önceden
onlara göre profesyonel olan bize göre olmayabiliyor

:) kuaförün kullandığı makyaj malzemesini bilmiyorum fakat öğrenince yardımcı olursunuz dimi ben çünkü makyaj markalarını pek bilmiyorum :) kullanmadığım için galiba :).

:) kuaförün kullandığı makyaj malzemesini bilmiyorum fakat öğrenince yardımcı olursunuz dimi ben çünkü makyaj markalarını pek bilmiyorum :) kullanmadığım için galiba :).

tabiki canım benim
bende pek usta sayılmam bu konuda ama düğün öncesinde araştırmıştım bayaa
mac ve kryolan en iyileri diye biliyorum

X