Tesettürlü Plaj kıyafetleri

Eylul Azra

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2019
5
3
30
İyi günler hanımlar. Tesettürlü olarak ilk defa Alanya'ya gideceğim. Hasema ve pareo aldım ama plaj dışında ne giyilir . Otel içinde sabah ,öğle yemeği veya aksam vs . Bilemiyorum yardımcı olur musunuz?

Tunik pantolon, viskon desenli pantolonlar var efil efil onlar güzel oluyor bence ya da desenli yazlık elbiselerde olur. Boyunuz uzunsa benim favorim arkası uzun önü kısa tuniklerle bol pantolon kombini, o sıcakta bunaltmazda. İyi tatiller

Tunik pantolon, viskon desenli pantolonlar var efil efil onlar güzel oluyor bence ya da desenli yazlık elbiselerde olur. Boyunuz uzunsa benim favorim arkası uzun önü kısa tuniklerle bol pantolon kombini, o sıcakta bunaltmazda. İyi tatiller
Çok teşekkürler ederim boyum kısa 1.60 kimonolu takımlar nasıl olur sizce

Çok teşekkürler ederim boyum kısa 1.60 kimonolu takımlar nasıl olur sizce
Güzel ama ben rahat edemem çok sıcak olur gibi, aslında arkası uzun derken arkası kalçayi kapatacak yani çok uzun olanları demiyorum, bence onlarda olur, kendinizi içinde rahat mutlu hissedeceğiniz kıyafetler alın yanınıza, bide bu mevsimde çok sıcak olur ona göre düşünün, iyi tatiller tekrar 😊

Güzel ama ben rahat edemem çok sıcak olur gibi, aslında arkası uzun derken arkası kalçayi kapatacak yani çok uzun olanları demiyorum, bence onlarda olur, kendinizi içinde rahat mutlu hissedeceğiniz kıyafetler alın yanınıza, bide bu mevsimde çok sıcak olur ona göre düşünün, iyi tatiller tekrar 😊
Teşekkür ederim cevaplarınız için çok sagolun ☺️

İyi günler hanımlar. Tesettürlü olarak ilk defa Alanya'ya gideceğim. Hasema ve pareo aldım ama plaj dışında ne giyilir . Otel içinde sabah ,öğle yemeği veya aksam vs . Bilemiyorum yardımcı olur musunuz?
Yıllardır tesetturluyum ilk kez de ayrobin kumasli takım denedim en rahatı oydu herhalde. Bulabilirseniz iki tane pantolonlu ayrobin takım alın. Bir iki tane krep kumas tunik pantolon yeterli. Varsa efil efil elbiselerjniz onlardan da olur. İnce esofman takımları da olabilir. Kimono da olur da onun içine uzun bir sey pantolon vs zor olabilir direkt takım giy çik şeyler daha iyi olur. Kimonoyu aksam yemekleri vs gezerken giyebilirsiniz. Tesetturde soyle bir sıkıntı var. Hasemaniz hemen kurumuyor qciklar bikini üzerine hemen bir elbise geciriyor veya pareo hop hazirlar ama bizde bu mumkun değil. eğer denize sıfır oteldeyseniz sıkıntı olmaz belki ama biraz uzaksa surekli giy cikar derdi oluyor. Odaya geçip baştan aşağı tekrar giyinmek gerek. O yuzden pratik şeylere bakın.

X