Test yaptım silik çizgi çıktı?

nsishsbsusnsisi

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2024
124
27
23
Merhabalar normalde adetim hep 5 gün sürer bu ay 3 gün sürdü ve kahverengi akıntım oldu yerleşme kanamasıymış galiba test yaptım silik çizgi çıktı bı tane daha yaptım tek çizgi çıktı ama belimde ve kasıklarımda çok ağrı var arada miğdem bulanıyo testleri ard arda yaptım bacaklarım ağrıyo adetime 15 gün var kan testi vermedim eşim 11 aydır evliyiz ve genelde korunmayız hep test yaparım ama ilk defa bu kadar şüphelendim 3 gün sonra tekrar test yaptım yine çok silik bı çizgi çıktı kafam çok karışık sizce hamile miyim? Lütfen kadınlar cevap versin.
IMG_20240220_232200_561.jpg

Merhaba gebelik istiyormusunuz anlamadım ama bence gebelik var gibi tekrar edin bakalım adetinize de baya varmış aslında 15 gün diyorsunuz adet geçmemiş henüz ilişkinin üzerinden kaç gün geçti acaba ..

Merhabalar normalde adetim hep 5 gün sürer bu ay 3 gün sürdü ve kahverengi akıntım oldu yerleşme kanamasıymış galiba test yaptım silik çizgi çıktı bı tane daha yaptım tek çizgi çıktı ama belimde ve kasıklarımda çok ağrı var arada miğdem bulanıyo testleri ard arda yaptım bacaklarım ağrıyo adetime 15 gün var kan testi vermedim eşim 11 aydır evliyiz ve genelde korunmayız hep test yaparım ama ilk defa bu kadar şüphelendim 3 gün sonra tekrar test yaptım yine çok silik bı çizgi çıktı kafam çok karışık sizce hamile miyim? Lütfen kadınlar cevap versin.Eki Görüntüle 3392823
Pozitif

Tam emin değilim regl olmadan 1 gün önce oldu ve regl olduktan sonra ilişki oldu sık sık oluyo tam hangi gün olduğunu bilmiyorum ama en son olan günden hesapliyorum ve son gün yumurtlama dönemimde değildim
Eğer yumurtlama gününe denk gelmiş olsa, şu an çıkması olası ama eğer denk gelmemişse test için çok erken

Başka testin varsa onu yap canım, dün bende test yaptım ilki pozitif diğerleri negatifti🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-24-01-42-02-221_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-02-24-01-42-02-221_com.instagram.android.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 290
Gebelik istiyodum evet ilişkinin üzerinden 7 ya da 8 gün geçti. Ay İnşallah vardır
Çok erken yapmışsınız testinizi 15. Gün sonra anca çıkıyor tamda adetinize 15 gün varmış adetinizin geçmesini bekleyin garanti olur bu herzaman öyledir ilişkinin üzerinden 15 gün geçmesi beklenir anca kana ve idrara düşüyor. Belki adete bir hafta kala veya bir kaç gün kala tekrarlayabilirsiniz belirti yaşarsanız ama bence testinizde kuruma çizgisi yok gibi gebelik gibi geldi bana eğer yumurtlama dönemine denk geldiyse anca dölleniyor 7 günde felan inşallah tutunmuştur 🙏🏼

Çok erken yapmışsınız testinizi 15. Gün sonra anca çıkıyor tamda adetinize 15 gün varmış adetinizin geçmesini bekleyin garanti olur bu herzaman öyledir ilişkinin üzerinden 15 gün geçmesi beklenir anca kana ve idrara düşüyor. Belki adete bir hafta kala veya bir kaç gün kala tekrarlayabilirsiniz belirti yaşarsanız ama bence testinizde kuruma çizgisi yok gibi gebelik gibi geldi bana eğer yumurtlama dönemine denk geldiyse anca dölleniyor 7 günde felan inşallah tutunmuştur 🙏🏼
Evet çok erken yaptım ama ben geçen aydan şüpheliydim reglimde kısa sürünce bu ay hamileyim sandım bu testten sonra başka testte yaptım onda tek çizgi sonra bidaha yaptım onda da silik çizgi vardı bilmiyom kafam çok karışık kasıklarım çok ağrıyo mecbur 15 gün bekliycez teşekkür ederim🤍

Çok sinir bozan bı durum sende de silik çıkmış ilki pozitif olup ikinci nasıl negatif çıkıyo anlamadım bu testler bozuk mu şimdi sende şüphelenmişsindir senin belirtilerin var mı canım reglin gecikti mi?
Benim bat 1-2 Mart ama dün koyu bi akıntım oldu, kanama gibi şu an yok, salı günü kan tahlili veririm sanırım

Adete 15 gün varken hamilelik olmaz anca yumurtlama dönemi oluyor 15 gün öncesi nerdeyse sizin bu kahverengi kanamalı dediğiniz adet öncesi olabilir yani yerleşme kanamasıysa ciddi bi beta artışı başlar yerleşme sonrası yarın tekrarlayın çıkar varsa. İlişki zamanını biliyorsanız ortalama üstüne 9-11 gün kadar sayın o zamanada test yapabilirsiniz

Adete 15 gün varken hamilelik olmaz anca yumurtlama dönemi oluyor 15 gün öncesi nerdeyse sizin bu kahverengi kanamalı dediğiniz adet öncesi olabilir yani yerleşme kanamasıysa ciddi bi beta artışı başlar yerleşme sonrası yarın tekrarlayın çıkar varsa. İlişki zamanını biliyorsanız ortalama üstüne 9-11 gün kadar sayın o zamanada test yapabilirsiniz
Adetime 15 gün yokmuş yanlış hesaplamışım 23 gün var ben anlıyamadım pek son adetimden 1 gün önce ilişki oldu ben ondan şüpheliyim hep düzenli ve 5 gün süren adetim bu sefer 2 gün gecikti ve 3 gün sürdü 3 veya 4 gün sonra da kahverengi bı akıntım oldu bende test yaptım silik çıktı ve şuanda kasiklarim ve sırtım çok ağrıyo miğdem de bulanıyo o yüzden şüpheliyim.

X