Test yaptım silik çizgi çıktı?

Hayatta hiç bir zaman umutsuz olmamak gerekiyor… benim başıma gelenden sonra ihtimal var tabi.. bazen kan testinde de hemen çıkmayabiliyor ki daha regline 8 gün var. Geciktiği zaman tekrar kan verirsin daha net belli olur. Ayrıca bu ay olmasa bile önümüzdeki ay olur. İnan gelecek çocuk dünyaya bir sebepten geliyor yeter ki asla umudunu kaybetme ❤️
Çok sağol canım benim İnşallah öyledir destek oldun gerçekten çok sağol 🤍🤍

20240304_225028.jpg
kızlar yardımcı olur musunuz hafif bi çizgi var ama kuruma mi değil mi karar veremedim.

Kızar bugün regl olmam gerekiyordu olmadım ama sabah hafif karnımın alt kısmı ve şiddetli bir şekilde sırt ağrısı yaşadım teste yapmak istemiyorum kaç gün geciksin istiyorum sizce varmı adet gününde adet olacakmışım gibi his var ama olmuyorum bakıyorum bir şey yok böyle bir şey yaşayan varmı

Kızar bugün regl olmam gerekiyordu olmadım ama sabah hafif karnımın alt kısmı ve şiddetli bir şekilde sırt ağrısı yaşadım teste yapmak istemiyorum kaç gün geciksin istiyorum sizce varmı adet gününde adet olacakmışım gibi his var ama olmuyorum bakıyorum bir şey yok böyle bir şey yaşayan varmı
Canım adet olacaksın diye ağrın olabilir ama daha olmamışsin hamile de olabilirsin test var mı evde

Canım adet olacaksın diye ağrın olabilir ama daha olmamışsin hamile de olabilirsin test var mı evde
Evet var kaç gündür insan adet oluyormuş olmuş gibi ağrı hisrder ya hfif sanci ve sırt ağrısı vardı ama bisey yok geçen ayın 2 si adet gördüm genelde günü gününe yada iki gün erken olurum

X