Test yaptım silik çizgi çıktı?

1709729488419.jpeg
1709729488419.jpeg
Kızlar dün akşam adetime 4 gün kala test yaptım ilk 10 dakika içinde bu şekilde gölge bir çizgi çıktı sizce hamilelik var mı ? Bi 40 dakika sonra tekrar baktım biraz daha koyulaşmıştı bugün baktığımda tam ince bir pembe çizgi olmuştu
1709729488419.jpeg
1709729708902.jpeg

1709729756684.jpeg

Sırayla ekledim ilk 10 dakika içinde diğeri bi yarım saat 40 dakika içinde tam belirgin olanda bugün çektim . Ama çizgileri pembe kuruma çizgisi pembe oluyor mu ? Yarın sabah tekrarlamayı düşünüyorum adetime iki gün kala bide yarın ovülasyonun 14.günü 12 gününde ve akşam test yaptım bugün yapmadım ama yarın sabah tekrar yapmayı düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Aynen canım herseyin hayırlısı Allah hepimize hayırlı haberi almayı nasip etsin

Sırayla ekledim ilk 10 dakika içinde diğeri bi yarım saat 40 dakika içinde tam belirgin olanda bugün çektim . Ama çizgileri pembe kuruma çizgisi pembe oluyor mu ? Yarın sabah tekrarlamayı düşünüyorum adetime iki gün kala bide yarın ovülasyonun 14.günü 12 gününde ve akşam test yaptım bugün yapmadım ama yarın sabah tekrar yapmayı düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
Bence var canım çizgi gayet net istersen kan testi ver en net sonuç

Bence var canım çizgi gayet net istersen kan testi ver en net sonuç
İnşallah canm . Yarın sabah ilk idrarla tekrar yaparım öyle kan veririm . Korkuyorum kan vermeye iki düşüğüm oldu ondan sonra kan vermeye gitmedim idrar testinde çıkarsa öyle giderim. Ama çok sonradan belirginleşti bide pembe çizgi kahvesi gri yada beyaz olsa kuruma çizgisi derdim yine umutlanmak istemiyorum

İnşallah canm . Yarın sabah ilk idrarla tekrar yaparım öyle kan veririm . Korkuyorum kan vermeye iki düşüğüm oldu ondan sonra kan vermeye gitmedim idrar testinde çıkarsa öyle giderim. Ama çok sonradan belirginleşti bide pembe çizgi kahvesi gri yada beyaz olsa kuruma çizgisi derdim yine umutlanmak istemiyorum
İnşallah öyledir canım sonucu burda paylaşır mısın acaba? Umarım herşey gönlünce olur 🤍

Yine aynı şey oldu ama nükseder ilk iki üç dakika içinde çok çok hafif bir çizgi gördüm git gide belirginleşti . Bu testlere de güvenmiyorum artık yalancı pozitif çok olabiliyor day’s doctor testi hakkında yalancı pozitif diye yorumlar okudum . Bugün farklı marka testleri alacağım

Allah razı olsun canım benim Allah inşallah nasip eder sana hayırlı sağlıklı bı evlat canım benim ama teste göre hamilesin
İnşallah canm darısı isteyen herkesin başına Allah hiç bir kadının ne karnını nede kucağını boş bırakmasın her namaz kıldığımda her Yasin okuduğumda hepimiz için dua edeceğim

X