Gebeliğe Hazırlık Test yorumu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Birgunay

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2022
46
27
Ovulasyon testi yapmaya başladım adetten sonraki gün başladım pcos görüntüsü var demişti doktor yumurtaliklarda yumurtlama masajı yapıyorum duphaston vermişti dünden beri kullanıyorum acaba yumurtlama ne zaman olacak suanlik böyle çıktı bugün koyu çıkınca tekrar yaptım daha da koyulmus
20231008_232715.jpg

Ovulasyon testi yapmaya başladım adetten sonraki gün başladım pcos görüntüsü var demişti doktor yumurtaliklarda yumurtlama masajı yapıyorum duphaston vermişti dünden beri kullanıyorum acaba yumurtlama ne zaman olacak suanlik böyle çıktı bugün koyu çıkınca tekrar yaptım daha da koyulmusEki Görüntüle 3314290
Pik oldu olucak bu gece yada yarın olur gibi geldi

Ovulasyon testi yapmaya başladım adetten sonraki gün başladım pcos görüntüsü var demişti doktor yumurtaliklarda yumurtlama masajı yapıyorum duphaston vermişti dünden beri kullanıyorum acaba yumurtlama ne zaman olacak suanlik böyle çıktı bugün koyu çıkınca tekrar yaptım daha da koyulmusEki Görüntüle 3314290
Evet yarın olur gibi duruyor bence bugunü de değerlendirebilirseniz iyi olur ☺️

Ayy çok teşekkür ederim ilk defa bu ay başladım bugün koyu gibi gelince tekrar yapayım dedim iyiki yapmışım bugünü de degerlendireyim o zaman ben🥰🥰
Evet evet değerlendirin mutlaka 🦋✨

Cok teşekkür ederim yaaa ilk defa bu ay deneyince emin olamadım sizlere sormak istedim inşallah bu ay olur 1 senedir deniyoruz olmuyordu bu ay ovulasyon testine basliyim yumurtlamiyor muyum ki dedim
Bende bilmiyorum mesela yumurtlama günlerimi adetim düzensiz olduğu için o yüzden ovülasyon testi iyi oluyor günü bulabiliyoruz ☺️ tutar inşallah hayırlısıyla ☺️

Bende bilmiyorum mesela yumurtlama günlerimi adetim düzensiz olduğu için o yüzden ovülasyon testi iyi oluyor günü bulabiliyoruz ☺️ tutar inşallah hayırlısıyla ☺️
Benimde son zamanlarda düzensizlesti kesinlik olsun diye aldım iyiki almışım yaa yoksa akintidan anlamak zor sürekli akıntı oluyor zaten bende insallah canım isteyen kim varsa herkese versin Rabbım kucağımızi boş bırakmasın 🥰🥰🥰

X