Gebeliğe Hazırlık Testere Dişli Aslan Pençesi MUCİZESİ

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi bakalım bismillah inşallah faydası olur..
Burada birbirimize güzel haberler verelim inşallah 😊
İnsallah aminnn 🙏 pco sebebiyle 60 günde bir adet goruyorum normalde. Ama gecen ay incir kurunu duymustum yapmaya üşenip sadece kuru incir yedim her gün sabah akşam 3 er tane. Yıllardır hiç olmayan bir sey oldu ve 40. Günde adet oldum belkide o incirler işe yaradı ama bunu kökten çözmek icin bende testere disli aslan pencesine basliyorum incir yemeyede devam edeceğim 😊 bu arada 3 aydır bebek istiyorum ama nasip olmadı henüz

Kızlar bende prolaktin yükseliği için ilaç içiyorum aslan pençesi iyi geliyo mu acaba o hormon için bilgisi olan var mı:)

Bende pco var. Bu kuru yaptim zamaninda. Hatta bu kurun faydalarini paylasmak icin uye olmustum zamanida. Ictigim ay duzensiz olan hormonlarimin hepsi duzene girmisti. O ay hamile kalmadim ama hamile kalmama katkida bulundu. Gecikmeden ve agrisiz bir regl olmustu. Hic aksatmadan yapin. Ben saracoglunun kurlerinden cok fayda gordum. Iki oglum var simdi. Hic umudunuzu kaybetmeyin. Fayda goreceginize inanin.

Merabalar Allah herkesin gönlüne göre versin, bende bu sene evlenmeyi düşünüyorum, yasim 30 hemen bebek düşünüyorum, o yüzden başlayacağım bende sizin gibi saracoğlu nun aslan pencesi cayini aldim, insallah hepimizn istedigi olur🙏

Kızlar bugün içmeye başaldım

Daha önce kullanan varmı?

İbrahim saraçoğlu öyle güzel faydalarını anlattı ki şifa bulmuş gibi hissediyorum kendimi 😍

Müthiş hormon dengeliyormuş ! 😍
Yüksekse normal seviyeye
Düşükse yine normal seviyeye geitiriyormuş
E hamile kalmada en büyük etken de hormonlar 😍

Hatta bi kadın doktora gitmiş ve fsh hormonu 25 olduğu için doktor senin çocuğun olmaz demiş 😡 kadın 3 gün ölü gibi gezdim diyor
Sonra bu kürü bulmuş uygulamış ve şimdi iki tane çocuğu varmış benim için MUCİZEvi bir bitki diyor.. 😍

Bunu içip hamile kalan çok kişiyi okudum az önce hemde kadınlar kulubünde..😉😊
Bu ot kadınalrın otuymuş
Bebek isteyenlere tavsiye olsun diye yazdım
Vesilemiz nedir bilmiyoruz
Gayret bizden Takdir ALLAHTAN 🌸🌸🌸

Önümüzde ki günlerde doktora gidicem henüz hormon değerlerimi bilmiuorım ama gidene kadar içicem faydası olacağına sonsuz inanıyorum ❣

Bu bitkiyle hamile kalan varmı acaba ? 😍😍
Ebru destanın hamile kalma küründe vardı bu bitki ben o kürü uyguladığım ay hamile kaldım ancak düşük yaptım. İşe yarıyor hamile kalmada

Maşallah çok sevindim sizin adınıza Allah hayırla kucağınıza almayı nasip etsiinn
Kaç ay sonra hamile kaldınız
Bizim bir sene oldu ama henüz hiç hamile kalamadım 🙄
2 sene sonra kaldım bende canım. Doktora gittiniz mi daha 1 sene olmuş gerci de. Yorma kendini olur inşallah

Dogru yaptınız canım doktorlar da bi sene bekletiyor zaten. Araştırma hastanesine gitseydiniz infertilite bölümüne.

Evet o bölüme gidicez inşallah araştırma hastanesineden aldık randevuyu zeynep kamil 🙄
İnşallah doktorumuz iyiidr 🤗🤗
Sürekli değişiyo zaten canım doktorlar adetin üçüncü gunune alsaydın keşke randevu. Hormonlardan başlarlardı direkt. Ben 1 ay gittim geldim kanuni yw gittik bizde. Sürekli cagırıo adet bitsin gel adetin ilk gunu gel falan. Bide hep alttan bakıolar dı. Onu da göz onunde bulundur canım

Sürekli değişiyo zaten canım doktorlar adetin üçüncü gunune alsaydın keşke randevu. Hormonlardan başlarlardı direkt. Ben 1 ay gittim geldim kanuni yw gittik bizde. Sürekli cagırıo adet bitsin gel adetin ilk gunu gel falan. Bide hep alttan bakıolar dı. Onu da göz onunde bulundur canım

Adetim bitmek üzere bi sonra ki aya vericem tahlilleri malesrf denk getiremedik
Alttan muayene ilk kez olucam o beni tedirgin ediyor kendimi hazırlamaya çalışıyorum bi haftadır 😒

X