Gebeliğe Hazırlık Testere Dişli Aslan Pençesi MUCİZESİ

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sürekli değişiyo zaten canım doktorlar adetin üçüncü gunune alsaydın keşke randevu. Hormonlardan başlarlardı direkt. Ben 1 ay gittim geldim kanuni yw gittik bizde. Sürekli cagırıo adet bitsin gel adetin ilk gunu gel falan. Bide hep alttan bakıolar dı. Onu da göz onunde bulundur canım

Bide adetliyken de alttan muayene etmişler bi arkadaşı şaşırmış o da baya 😣 acaba adetliyken kaşık dedikleri şeyle mi baktılar

Adetim bitmek üzere bi sonra ki aya vericem tahlilleri malesrf denk getiremedik
Alttan muayene ilk kez olucam o beni tedirgin ediyor kendimi hazırlamaya çalışıyorum bi haftadır 😒
Uzun bişeyle bakıolar canım. İlşkiye girdiğini düşün eşinle o esnada ne hssediosan orda da oyle oluyo

Anladım canım örtü örtüyorlarmı peki üzerine
Evet. İster istemez kendini sıkıosun cekiniosun ama adam bakmıo bile. Ben hususi kadından randevu almıştım ama hep asistan denk geldi erkekti hep. Bakmıyor üzerine jeli sürüp oraya sokuyo sonra hiç bakmıo. Daha rahim filmi falan cekincen isterlerse kendini oyle korkutma dur.

Kızlar bugün içmeye başaldım

Daha önce kullanan varmı?

İbrahim saraçoğlu öyle güzel faydalarını anlattı ki şifa bulmuş gibi hissediyorum kendimi 😍

Müthiş hormon dengeliyormuş ! 😍
Yüksekse normal seviyeye
Düşükse yine normal seviyeye geitiriyormuş
E hamile kalmada en büyük etken de hormonlar 😍

Hatta bi kadın doktora gitmiş ve fsh hormonu 25 olduğu için doktor senin çocuğun olmaz demiş 😡 kadın 3 gün ölü gibi gezdim diyor
Sonra bu kürü bulmuş uygulamış ve şimdi iki tane çocuğu varmış benim için MUCİZEvi bir bitki diyor.. 😍

Bunu içip hamile kalan çok kişiyi okudum az önce hemde kadınlar kulubünde..😉😊
Bu ot kadınalrın otuymuş
Bebek isteyenlere tavsiye olsun diye yazdım
Vesilemiz nedir bilmiyoruz
Gayret bizden Takdir ALLAHTAN 🌸🌸🌸

Önümüzde ki günlerde doktora gidicem henüz hormon değerlerimi bilmiuorım ama gidene kadar içicem faydası olacağına sonsuz inanıyorum ❣

Bu bitkiyle hamile kalan varmı acaba ? 😍😍
canim bugun malesef adet oldum bu testeredisliaslanpencesi regliden sonrami iciliyor

Birde sen bu ara bişey kullanma olurmu. Hormonları değiştirebilir eger sıkıntı varsa göreöeyebilirler yada normalse degerler bozabilir belki ilaç falan başlar. O yüzden biiey kullanma bitkisel

Evet. İster istemez kendini sıkıosun cekiniosun ama adam bakmıo bile. Ben hususi kadından randevu almıştım ama hep asistan denk geldi erkekti hep. Bakmıyor üzerine jeli sürüp oraya sokuyo sonra hiç bakmıo. Daha rahim filmi falan cekincen isterlerse kendini oyle korkutma dur.

Evet onlarda var sen çektidin mi rahim filmi ?
Bana erkek denk gelirse hiç yapamam zaten eşim asla kabul etmez 😄😄 çok kıskanç

Bende yarın başlayacam inşallah kızlar bende size katlıyorum ya Allah bismillah diyerek inşallah ben 2 ay önce de içmiştim normal hayiz dönemlerim de az geliyor içtiğim zaman baya söktürmüstü bir aydır olmuyo ve pkoluyom

Birde sen bu ara bişey kullanma olurmu. Hormonları değiştirebilir eger sıkıntı varsa göreöeyebilirler yada normalse degerler bozabilir belki ilaç falan başlar. O yüzden biiey kullanma bitkisel

Bende bilerek başladım bu testeredişli aslan pençesine hormon değerlrim düzelsin diye dengeliyormuş çünkü normal seviyelere getiriyormuş inşallah faydası olur 🤗🤗

2 3 ay kadar devam edicem bakalım

Bende yarın başlayacam inşallah kızlar bende size katlıyorum ya Allah bismillah diyerek inşallah ben 2 ay önce de içmiştim normal hayiz dönemlerim de az geliyor içtiğim zaman baya söktürmüstü bir aydır olmuyo ve pkoluyom

Canım hoşgeldin
Bu kür zaten adetlrri de düzenliyor
Benim testeron hormonum yüksek çıkmıştı yıllar önce bunu da hep erteledim ama asıl hormın dengeliyici kür bu yani Allah vesile etsin bize bu bitkiyi
Bir çok dilde kadınların bitkisi olarak geçiyor 🤗

Bende bilerek başladım bu testeredişli aslan pençesine hormon değerlrim düzelsin diye dengeliyormuş çünkü normal seviyelere getiriyormuş inşallah faydası olur 🤗🤗

2 3 ay kadar devam edicem bakalım
Ama olmaz kafana göre eger doktora gideceksen. Sana yine hormın ilacı verecek verirse klomen falan. Soruyorlar herhangi birşey kullanıomusun die yine de sen bilirsin şifa Allahtan.

Canım hoşgeldin
Bu kür zaten adetlrri de düzenliyor
Benim testeron hormonum yüksek çıkmıştı yıllar önce bunu da hep erteledim ama asıl hormın dengeliyici kür bu yani Allah vesile etsin bize bu bitkiyi
Bir çok dilde kadınların bitkisi olarak geçiyor 🤗
Hos buldum Allah razı olsun Aynen bende okumuştum hormonları dengeliyor bende tuylenme de var pko dan ötürü iyi gelir diye okumuştu içim ama devam etmedim işte şuan var evde ama yapmaya üşeniyorum 😕 ama yazını görünce belki bu bir işaret dedim❤❤❤

Ama olmaz kafana göre eger doktora gideceksen. Sana yine hormın ilacı verecek verirse klomen falan. Soruyorlar herhangi birşey kullanıomusun die yine de sen bilirsin şifa Allahtan.

Aynen öyle canım şifa Allahtan
Duam o ki hiç ilaç kullanmadan hamile kalmak
Normalde de kullanan biri değilim zaten
Tabi başa geldi mi ihtiyaç oldu mu içicem ama elimden geleni yapmsk istiyorum 😍

X