Testime bakabilir misiniz?

Melikeben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2021
2.500
5.962
30
Yarın adet günüm. Dün bir damla açık kahve leke geldi. Bu gun de peceteye biraz yine açık kahve leke geldi. Erken gebelik testi aldım, hamile miyim bilemiyorum. Yeniyim ve ilk defa test yaptım. Artı med di sanırım markası.
20210705_170849.jpg

Benimde regli me 8 gün var çok belirtilerim vardı bugün sabah erken gebelik testi yaptım negatif çıktı.😔Bi kac gun daha bekleyip olmazsa eğer
Peki belirtilerin varmıydı canım.varsa ne zaman başladı ve nasıl belirtiler vardı.
Yani ben o an hiç olanları hamilelik belirtisi olarak görmedim ama. Uyku hâli sık idrara çıkma 3 gündür özellikle. Kalan belirtiler hep hastalanmadan önce yaşadıklarımdi. Karın şişliği göğüs hassasiyeti falan. Ama bence herkesin farklı ben hala belim ağrıyor adet olucam gibi hissediyorum mesela. Çok zor söylemesi kolay gibi ama düşünmemek en güzeli.

Yani ben o an hiç olanları hamilelik belirtisi olarak görmedim ama. Uyku hâli sık idrara çıkma 3 gündür özellikle. Kalan belirtiler hep hastalanmadan önce yaşadıklarımdi. Karın şişliği göğüs hassasiyeti falan. Ama bence herkesin farklı ben hala belim ağrıyor adet olucam gibi hissediyorum mesela. Çok zor söylemesi kolay gibi ama düşünmemek en güzeli.
Hakkımızda hayırlısı olsun canım ne diyelim tekrar hayırlı olsun

X