Testime bakabilir misiniz?

Melikeben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2021
2.500
5.962
30
Yarın adet günüm. Dün bir damla açık kahve leke geldi. Bu gun de peceteye biraz yine açık kahve leke geldi. Erken gebelik testi aldım, hamile miyim bilemiyorum. Yeniyim ve ilk defa test yaptım. Artı med di sanırım markası.
20210705_170849.jpg

Yarın adet günüm. Dün bir damla açık kahve leke geldi. Bu gun de peceteye biraz yine açık kahve leke geldi. Erken gebelik testi aldım, hamile miyim bilemiyorum. Yeniyim ve ilk defa test yaptım. Artı med di sanırım markası. Eki Görüntüle 2883007
Evet hamilesin canım.🙏🏼Hayırlı olsun.

Yarın adet günüm. Dün bir damla açık kahve leke geldi. Bu gun de peceteye biraz yine açık kahve leke geldi. Erken gebelik testi aldım, hamile miyim bilemiyorum. Yeniyim ve ilk defa test yaptım. Artı med di sanırım markası. Eki Görüntüle 2883007
Peki herhangi bi şüphelendiğin günler öncesi belirtilerin oldumu

Peki herhangi bi şüphelendiğin günler öncesi belirtilerin oldumu
Aslında şimdi düşününce varmis diyorum.erken uyumaya başlamıştım ev tasicam yoruluyorum diye düşünüyordum. Dudagimda minicik aft cıktı hiç olmamıştı bu zamana kadar gebelikte hormon artışına bağlı oluyormus. Bir de kasıklarıma sanki bıçak batırır gibi kramp giriyordu anlık . Heralde klimadan diyordum. Eşim istemiyordu benim çocuk 3 4 aydır ben biraz baskı uyguluyordum. Bakalım yarın tahlil vermeye gideceğim.

Kızlar hamileymişim. 199 çıktı. Bugün adet günümdü. 2 haftalık heralde🤗🤗
Benimde regli me 8 gün var çok belirtilerim vardı bugün sabah erken gebelik testi yaptım negatif çıktı.😔Bi kac gun daha bekleyip olmazsa eğer kan testi vericem.bir umut.belki teste görünmüyordur.😕

Benimde regli me 8 gün var çok belirtilerim vardı bugün sabah erken gebelik testi yaptım negatif çıktı.😔Bi kac gun daha bekleyip olmazsa eğer kan testi vericem.bir umut.belki teste görünmüyordur.😕
Ben hiç acaba var mıdır diye düşünmedim, okuduğum kadarıyla burdan kendini dinlemenin iyi olmadığını söylüyorlar. Adetime 1 gün kala cıktı benim böyle. Sizin daha erken olabilirm allahım inşallah isteyen herkese yaşatsın bu heyecanı. Dualarım sizinle. 😚

Ben hiç acaba var mıdır diye düşünmedim, okuduğum kadarıyla burdan kendini dinlemenin iyi olmadığını söylüyorlar. Adetime 1 gün kala cıktı benim böyle. Sizin daha erken olabilirm allahım inşallah isteyen herkese yaşatsın bu heyecanı. Dualarım sizinle. 😚
Amin canım İnşaAllah. Rabbim herkese tattırsın bu heyecanı.tekrar hayırlı olsun canım.⚘

Peki belirtilerin varmıydı canım.varsa ne zaman başladı ve nasıl belirtiler vardı.

X