Testime bakar mısınız? Hayalet?

Arkadaşlar reglime 4 gün var bazı belirtilerin vardı kendimce. Bugün erken gebelik testi yaptım. Hemen bir dk içinde kenara bıraktım. Aradan zaman geçti Sonra bir baktım ikinci çizgi çıkmış. Duramadım bir erken gebelik testi daha denedim ama öncesinde baya su içmiştim çay içmiştim şişmiştim. Onu yaptığımda yine ikinci çizgiyi gördüm ama daha silik. Fotoğraf ekliyorum sizde yorumlar mısınız?

Mekanı cennet olaunmeleğin allah boş bırakmasın canım , sen testlemi öğrendin bende aynı erken geblk testinde silik le gittm kan berdim umutluyum
Bende 3 gün kala erken gebelik testi yaptım silik çıktı öyle öğrendim sonrada adet günümde normal kaset test yaptım yine silik çıktı demekki çok yeni :) bakalım kan testi sonucunu bekliyorum. Şansa resmi tatil ama hayırlısı hepimiz için

Tebrik ederim canım var gözüküyor reglin geçince kan testi ver daha iyi olur sonrasında doktor kontrolüne gidersin Allah hayırlısını nasip etsin.

Bizimde böyle çıktı ilk yaptıklarımız, siİn 3. Güne göre güzel görünüyor, regl gününüzde yada bugün bir kan testi verin isterseniz, hayırlsıı olsun şimdideenn

Bizimde böyle çıktı ilk yaptıklarımız, siİn 3. Güne göre güzel görünüyor, regl gününüzde yada bugün bir kan testi verin isterseniz, hayırlsıı olsun şimdideenn
Sabah ilk idrarla kaset test yaptım yine silik çizgi çıktı. Özelde kan verdim sonuç bekliyorum şu an. Hayırlısı olsun bakalım

Neler yaşamışsınız böyle Rabbim yavrunuzla sizi tamamlasın inşAllah sağlıkla gelsin

Bugün kan verdim 618 çıktı 4 gün önce 66 çıkmıştı. 9.5 kat artmış şükürler olsun inşallah böyle sağlıkla ilerler başka kan veren var mı??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…