Testime bakar mısınız ve sizce aç veya tok karnına yapılması kanda gebelik testi sonucunu etkiler mi sonucu değiştirir mi?

Sonya99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
19
5
25
Merhaba kızlar ilişkiden sonraki 44. gün kanda gebelik testi yaptırdım sonuç 0,1 diyor.Doktora da gösteremedim o yüzden size soruyorum negatif anlamına mı geliyor bu sonuç.Bu arada zaten ilişki sonrasında iki kere normal regl olmuştum bir iki gün gecikmeli de olsa.Bir de bugün test yaptırmaya giderken tok karnına gitmiştim sabah bir şeyler yedim 6 gibi teste de 12 de gittim .Kanda gebelik testinin aç veya tok karnına yapılması testin sonucunu etkiler mi ve ilişkiden sonraki 44. gün testin doğru sonuç vermesi için yeterli bir süre mi ilişkiden 6 hafta sonra yapıldı yani test.Çok taktım o yüzden size soruyorum çok teşekkür ederim şimdiden.Eki Görüntüle 2760860

Teşekkür ederim.Hayır konmadı.
Adetin 2.yada 3. Günü kadın doğum bölümünde bi kan verip hormon baktırın polikistik over olabilir çünkü adet döngüsü polikistik yüzünden uzuyor ✔️ tiroidde var sebeplerde tabiki😔 mutlaka doktora kontrol ettirin kendinizi🤲🏽🙏🏽

Adetin 2.yada 3. Günü kadın doğum bölümünde bi kan verip hormon baktırın polikistik over olabilir çünkü adet döngüsü polikistik yüzünden uzuyor ✔️ tiroidde var sebeplerde tabiki😔 mutlaka doktora kontrol ettirin kendinizi🤲🏽🙏🏽
Sanmıyorum olduğunu çünkü adetlerim çok düzenlidir.Ayda yılda bir gecikmem olur.Aslında şuan için gebelik istemiyordum ki negatif çıktı zaten sonuç.Ama Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah🙏🏻

Yazıyı okuyunca istenmeyen bi hamilelik olduğunu anladım. Zaten ilişki sonrası adet olmuşsunuz. Korunma yöntemlerini öğrenin lütfen

X