Gebeliğe Hazırlık Testime bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Minikmelek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
492
145
Hanımlar dün çatlama iğnesi oldum sabah 11 de bugün HCG deki artışı merak edip test yapmak istedim ve silik çıktı bu kadar silik çıkması normal mi daha koyu olması gerekmez miydi ?

Eklentiler

• IMG_20210924_114558.jpg
    IMG_20210924_114558.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 95
Hanımlar dün çatlama iğnesi oldum sabah 11 de bugün HCG deki artışı merak edip test yapmak istedim ve silik çıktı bu kadar silik çıkması normal mi daha koyu olması gerekmez miydi ?
Normal canim

Silikleşecek 🌸 ignede hcg hormonu var ondan dolayi 10 veya 12. Gune kadar pozitif gorunur hergun biraz silikleşecek 😊 benim 10. Gun hayalet cizgi vardi 11. Gun silindi gebelik yokmus
Peki ben bidahaki testimi yani olup olmadığını görmek için ne zaman test yapmam gerekir 10.günden sonra kesin sonuç alir miyim ilk defa iğne oldum ilk tecrübem olcak daha önce klomen tedavisi görmüştüm dış gebelikle sonuçlandı ama o zaman iğne yoktu süre dolunca doktorum tekrar başlattı bu kez ignede verdi

Peki ben bidahaki testimi yani olup olmadığını görmek için ne zaman test yapmam gerekir 10.günden sonra kesin sonuç alir miyim ilk defa iğne oldum ilk tecrübem olcak daha önce klomen tedavisi görmüştüm dış gebelikle sonuçlandı ama o zaman iğne yoktu süre dolunca doktorum tekrar başlattı bu kez ignede verdi
12 ve 14.gun net sonuç alırsınız

Kesin sonuç için adet gecikmesini bekleyin bence ben dayanamadim 11. Gun test yaptim 2.30 cikti deger arada oluyordu sonradan düştü tabi

Ben 12. Gün pozitif görüp 13 te negatif görmüştüm
O yüzden erken yapmayın ümitlenmeyin boşuna, sonra çok üzücü oluyor ilk denemede
14 ten sonra regl olmazsa yaparsınız
Gerçi bunu diyorum ama bugün benimde iğne günüyle beraber 10. Günüm bende yaptım meraktan🤭
Pozitif ama iğneden olduğunu bildiğim için sonraki negatifler süpris olmuyor
Hiç düşmeyin o sürekli test yapma batağına 🤦‍♀️

Ben 12. Gün pozitif görüp 13 te negatif görmüştüm
O yüzden erken yapmayın ümitlenmeyin boşuna, sonra çok üzücü oluyor ilk denemede
14 ten sonra regl olmazsa yaparsınız
Gerçi bunu diyorum ama bugün benimde iğne günüyle beraber 10. Günüm bende yaptım meraktan🤭
Pozitif ama iğneden olduğunu bildiğim için sonraki negatifler süpris olmuyor
Hiç düşmeyin o sürekli test yapma batağına 🤦‍♀️
İşimiz zor valla nasıl sabretcez bilmiyorum sanki zaman gecmiyor inşallah meleğin seninledir güzel haberlerini bekliyor olacağım 🥰🤲

Bence kendi sağlığınız için regly gecikmedigi sürece test yapmayın çünkü sürekli olarak stres yaparsanız sizin için daha kötü olur mümkünse 13 14.gunden sonra yapın her gün yaparsanız psikolojik olarka cokersiniz bence

Bence kendi sağlığınız için regly gecikmedigi sürece test yapmayın çünkü sürekli olarak stres yaparsanız sizin için daha kötü olur mümkünse 13 14.gunden sonra yapın her gün yaparsanız psikolojik olarka cokersiniz bence
Canım o kadar haklısın ki ama elden gelen birşey değil malesef

İğneden sonra ağrın falan oldu mu canım peki ben hiç bir şey hissetmiyorum da
Yok kuzu ağrım olmadı, ilk iğneyi 3 ay önce olmustum
Bu benim 3. Çatlatma iğnem umarım pozitif sonuç alırımda son olur
İlkinde biraz ağrım olmustu
Bunda ne ağrı hissetim ne bişey, 10. Gündeyim
Ara ara batma gibi sancı gibi bişeyler oluyor ama bişeye yormuyorum şimdilik bunları=) öyle önemsencek boyutta ağrı falan değil

Yok kuzu ağrım olmadı, ilk iğneyi 3 ay önce olmustum
Bu benim 3. Çatlatma iğnem umarım pozitif sonuç alırımda son olur
İlkinde biraz ağrım olmustu
Bunda ne ağrı hissetim ne bişey, 10. Gündeyim
Ara ara batma gibi sancı gibi bişeyler oluyor ama bişeye yormuyorum şimdilik bunları=) öyle önemsencek boyutta ağrı falan değil
11. 12.gunlerde öğrenenler oluyormuş bı kaç gün daha sıkcan dişini sadece az kalmış inşallah beklediğim o güzel haberi alırsın birlikte seviniriz burda 🌼

X