Testime Bakar Mısınız?

Edaa00

Guru
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2012
532
317
Kızlar merhaba. Geçen hafta reglime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım fakat sonuç negatifti. Bu sabah yumurtadan midem bulanınca tekrar test yapayım dedim çok silik bir çizgi çıktı. Sizde görüyor musunuz? Kuruma cizgisi falan nasıl oluyor olma ihtimali var mıdır? Cizgi hemen çıktı ve hiç kaybolmadi.
IMG_20231230_103846.jpg

Kızlar merhaba. Geçen hafta reglime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım fakat sonuç negatifti. Bu sabah yumurtadan midem bulanınca tekrar test yapayım dedim çok silik bir çizgi çıktı. Sizde görüyor musunuz? Kuruma cizgisi falan nasıl oluyor olma ihtimali var mıdır? Cizgi hemen çıktı ve hiç kaybolmadi.Eki Görüntüle 3361116
Bence var hayırlı olsunnnn🌸🧿🧿

Bence de var çok yenidir muhtemelen bu çizgi pembe kuruma çizgisi gri oluyor hemen çıktı diyorsunuz zateb

Kızlar merhaba. Geçen hafta reglime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım fakat sonuç negatifti. Bu sabah yumurtadan midem bulanınca tekrar test yapayım dedim çok silik bir çizgi çıktı. Sizde görüyor musunuz? Kuruma cizgisi falan nasıl oluyor olma ihtimali var mıdır? Cizgi hemen çıktı ve hiç kaybolmadi.Eki Görüntüle 3361116
Sonucunuz ne oldu aynı durumdayiz

Bunada bakabilirmisiniz lütfen ilk beş dakikada çıktı ikiside

Eklentiler

• IMG_20240107_131526.jpg
    IMG_20240107_131526.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 165
Benimde adetim 3 gün geçti kaset test yaptım ve bu şekilde çıktı ilk on dakikada. benimkine de bakarmısınız hanımlar lütfen gebelik var mı sizce

Eklentiler

• IMG_4889.jpeg
    IMG_4889.jpeg
    47,4 KB · Görüntüleme: 183
Merhaba. Var gibi sen kan da ver emin ol bence canım.
Biraz daha beklemeli miyim kan vermek için diye düşünüyorum açıkçası canım çok kararsızım hani bu kımyasal gebelik vs durumları olursa diye 🤷🏻‍♀️ acaba bır test daha yapsam bır kaç gün sonra koyulaşır mı çizgi varsa eğer hamilelik

Arkadaşlar merhaba ben yurtdışındayim malesef kan tahlili yapamıyorum.o yüzden beklemekten başka çarem yok .lütfen bana yardımcı olun .bugün yumurtlamadan sonraki 10. Gün sabah erken gebelik testi yaptım . resmini yüklüyorum lütfen değerlendirin .burda testler çok pahalı ve elimde sadece bir tane test kaldı .doktora da gidemem 5 hafta olmadan ultrasyonda görünmüyor diye biliyorum .kan da veremiyorum.ne yapaicam bilmiyorum var mı yok mu ? 7 aylık evliyim hiç korunmadik.

Eklentiler

• IMG_20240110_094307.jpg
    IMG_20240110_094307.jpg
    218,5 KB · Görüntüleme: 161
Reglime 4 gün var hamilemiyim silik çizgi çıktı ilk 5 dakıkada erken gebelik testi

Eklentiler

• IMG_5866.jpeg
    IMG_5866.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 192
X