Testime Bakar Mısınız?

Reglime 4 gün var hamilemiyim silik çizgi çıktı ilk 5 dakıkada erken gebelik tes

Reglime 4 gün var hamilemiyim silik çizgi çıktı ilk 5 dakıkada erken gebelik testi
Merhaba vardır inşallah ❣️ benimde 4 gün var bende test yaptım bende de çizgi çıktı ama emin olamıyorum.sizin belirtileriniz neler acaba ?

Kızlar merhaba. Geçen hafta reglime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım fakat sonuç negatifti. Bu sabah yumurtadan midem bulanınca tekrar test yapayım dedim çok silik bir çizgi çıktı. Sizde görüyor musunuz? Kuruma cizgisi falan nasıl oluyor olma ihtimali var mıdır? Cizgi hemen çıktı ve hiç kaybolmadi.Eki Görüntüle 3361116
Hayırlı olsun cnm aradan reglden kaç gün sonra yaptınız

Kızlar merhaba. Geçen hafta reglime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım fakat sonuç negatifti. Bu sabah yumurtadan midem bulanınca tekrar test yapayım dedim çok silik bir çizgi çıktı. Sizde görüyor musunuz? Kuruma cizgisi falan nasıl oluyor olma ihtimali var mıdır? Cizgi hemen çıktı ve hiç kaybolmadi.Eki Görüntüle 3361116
Ayyy hayirlı olsunnn insallah bebeginiz sağ salim kucaginiza almak nasip olsun 🤲

Ayyy hayirlı olsunnn insallah bebeginiz sağ salim kucaginiza almak nasip olsun 🤲

Yarın direkt kan verebilirsiniz insallah hayirli haberler alirsiniz🙏

Arkadaşlar merhaba ben yurtdışındayim malesef kan tahlili yapamıyorum.o yüzden beklemekten başka çarem yok .lütfen bana yardımcı olun .bugün yumurtlamadan sonraki 10. Gün sabah erken gebelik testi yaptım . resmini yüklüyorum lütfen değerlendirin .burda testler çok pahalı ve elimde sadece bir tane test kaldı .doktora da gidemem 5 hafta olmadan ultrasyonda görünmüyor diye biliyorum .kan da veremiyorum.ne yapaicam bilmiyorum var mı yok mu ? 7 aylık evliyim hiç korunmadik.
Merhaba sizdede ikinci cizgi var hamilesiniz buyuk ihtimalle Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Cnm merhaba geçen hafta bende adetime 1Gün kala gebelik testi yaptım aynı Böyle Çıktı ertesi günü Birdaha yaptım gene aynı hatta Resmini Atıyım
Bugünde 9 gün gecikmem olduydu doktora gittim kan verdim negatif çıktı birde doktora gitmeden önce bu sabah kalktığımda Bi kahverengi akıntım oldu onda da adet olmuşum
Ama bu sabah Adet olduktan doktordan sonra test yaptım böyle silik çıktı

Merhaba vardır inşallah ❣️ benimde 4 gün var bende test yaptım bende de çizgi çıktı ama emin olamıyorum.sizin belirtileriniz neler acaba ?
Merhaba görmemişim mesajınızı kusura bakmayın 🙏 açıkçası ne göğüs sisligi vardı ne de bahsedilen diğer belirtiler .sadece uyandığımda ağzımda metalik tat vardı ve hayatımda icmedigim kadar su içmeye ,susamaya başladım . Aynı gün doktora gittim onlarda idrar tahlili yaptılar pozitif çıktı .haftaya kese varsa gireceğiz kismetse ,inşallah vardır .şu anda da adet ağrısı gibi ağrılarım oluyor ,kasık ağrısı oluyor ve gazim var . Malesef çok yorgun ve halsiz hissediyorum üstelik sürekli uykum geliyor .ilk belirtim ağzımdaki metalik tattı. Aşırı susamak bir de .
Ben günde bir bardak bile su icmem normalde ,şu an 3 litreyi deviriyorum :)

Merhaba sizdede ikinci cizgi var hamilesiniz buyuk ihtimalle Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah
Allah razı olsun 🙏🏼 evet haftaya Çarşamba terminiz var ,kese varsa gireceğiz kismetse . Çok teşekkür ederim 🙏🏼 isteyen herkese Allah nasip etsin hayırlısıyla 🤍

Arkadaşlar merhaba ben yurtdışındayim malesef kan tahlili yapamıyorum.o yüzden beklemekten başka çarem yok .lütfen bana yardımcı olun .bugün yumurtlamadan sonraki 10. Gün sabah erken gebelik testi yaptım . resmini yüklüyorum lütfen değerlendirin .burda testler çok pahalı ve elimde sadece bir tane test kaldı .doktora da gidemem 5 hafta olmadan ultrasyonda görünmüyor diye biliyorum .kan da veremiyorum.ne yapaicam bilmiyorum var mı yok mu ? 7 aylık evliyim hiç korunmadik.
Bin cizgi gördüm silik olsa da. Yurtdisinda nerdesin? Ben de kam veremiyorum.

Seninki hayirli olsun.😊Ben de Almanya dayim.reglime Bir gün var. En son dün Test yaptim negatif cikti. :) erken mi yaptim bilmiyorum.
Çok teşekkür ederim.siz de hayırlı haberler alın inşallah ❣️ en yakın zamanda pozitifi görürsünüz dilerim 🙏🏼
Ben adetime 4 gün kala yaptım .tam yumurtlamadan 10 gun sonra ,o kadar alışmıştım ki negatif görmeye . Sabah yaptım ,akşam yaptım çok silik çıktı .ertesi sabah bir daha silik çıkınca doktorumu aradım ve gidip orda da idrar testi yaptım . Pozitif ama çok çok yeni o yüzden beklememiz lazım dedi haftaya Çarşamba gideceğim inşallah keseyi görürüm . Erken öğrenmenin de en kotu yanı bu kan veremiyorum ve sağlıklı artıyor mu beta hgc bilmiyorsun . Çok şiddetli sol kasık ağrım vardı ve adet sancısı gibi sancılarım var .açıkçası çok korkuyorum.ne kadar zormuş herşey . En ufak bir şeyde nefes nefese kalıyorum . Allah beklentilerimizi hayırlısıyla nasip etsin diyelim .size dua edecegim siz de bana edin lütfen 🙏

X